Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak macie że im bliżej powrotu do domu ze zlecenia,tym bardziej robicie się niecierpliwi.

Chyba nie zawsze tak było,ale tu tak jest.Może dlatego ,że chemii niet.Córka Pdp taka niesympatyczna,z synem też słuzbowo.Jeszcze te parę dni do piątku wytrzymam i bay.Nawet nikt się nie zapytał czy tu wrócę.Tak bezprzedmiotowo.No cóż bywa i tak .Oby do piątku.oby mnie tu żaden nerw nie wziął na koniec.:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@Blondi @Blondi  O pamietałas o mnie:cześć: Tak jestem od soboty, nie pisałam nic bo jak dojechałam byli synowie w domu po  z zonami bo pogrzeb był w piątek żony Pdp.Podopieczny jest od wczoraj /był 2 tygodnie w domu starców/, badamy się.Głowa zdrowa, bez nogi, z cukrzycą insulinozależną i tracheotomia.Nic przy nim nie robie sam wszystko, dla niego to nowa sytuacja bez żony i widzę jaki zagubiony.Jestem pierwsza i też nie wie jakie może mmiec wymagania od mnie.Dwa obiady za mną - smakowały ale tez jest dieta,nie narzekam bo nie mam po 3 dniach na co, ale to dopiero początki.W zakupach nie mam ograniczeń, oby tak dalej. Pozdrawiam wszystkich.Wiatrzysko wieje - 6 km od morza.

Oby tak dalej . Trzymam kciuki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie(Albstadt 72461) pada śnieg >:( i nie mogę powiedzieć ,że jestem "wniebowzięta" z tego powodu jak również i z innych powodów :smutek:Sytuację ratuje to ,że mam w pobliżu koleżankę ,która dla odmiany "nie ma co jeść":przekleństwa:znaczy się jak chce jeść to sama musi sobie kupować ale za to u niej panuje miła rodzinna atmosfera:szok:.Więc zastanawiamy się wspólnie ,która ma lepiej???? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, BabaJagusia napisał:

Witam się z Wami że zlecenia.Przeszłam dzisiaj tzw.chrzest bojowy.Łeb mnie ździebko pobolewanie ale nie mówię głośno bo jeszcze doopa zacznie.Deszcz i wiatr.Miłego popołudnia:cmok:

Pierwszy tydzień na nowym adresie jest najtrudniejszy ... Trzym się i buziaki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...