Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 17.11.2018 at 17:34, LACH napisał:

Gdybym tylko potrafił się bilokować, to chociaż duchem stałbym koło Ciebie i pilnowałbym, by Ci włos z głowy nie spadł. :hura::cmok::hura:

:cmok: no dzisiaj się wycałuję na forum i to równo,, a te włosy lecą u mnie ,ale nischt zu tragisch, mam ich full, :hura: dla Ciebie trochę zostawię,, tych najpiękniejszych 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Nie mogę się dziś skupić I nie wiem co mam robić:szydera: czy iść spać ,czy oglądnąć film czy zjeść kolację .haha ot dylemat:szydera:

Najpierw zjesć kolację, bo glodna jesteś, a potem rozejrzeć się za czymś fajnym w internecie,,nie siedzę w Twojej skórze to trudno czuć ,jakie są potrzeby, ale napewno nie spac , Ja mam full do zrobienia w internecie ,full zakupów muszę zrobić, czasu brak, popisane i pomierzone tylko szalec, gwozdzie ozdobne, owata, gąbka, uchwyty , hahahha dobre co? co mi przyszło,,ale kocham to ,a wyszukiwanie i w dobrych cenach to uwielbiam,,np, jeden uchwyt  u jednego kosztuje 6,50zł, a u drugiego identyczne 13,50, -to już wiesz o co chodzi,,normalnie bzik, od przeglądania oczy bolą też,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...