Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@violka pisz ,pisz i zaczepiaj mnie dalej .Ktoś kto czyta Twoje wypowiedzi doskonale widzi ,że to Ty ciągle szukasz zaczepki .Nie możesz przeboleć nawet tego ,że to mi ktoś podziękował za pomoc oficjalnie na forum bo niestety Tobie nigdy się takie podziękowanie nie "przedarzyły "i nie przydarzą .Jestem konsekwentna aż do bólu .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

@violka pisz ,pisz i zaczepiaj mnie dalej .Ktoś kto czyta Twoje wypowiedzi doskonale widzi ,że to Ty ciągle szukasz zaczepki .Nie możesz przeboleć nawet tego ,że to mi ktoś podziękował za pomoc oficjalnie na forum bo niestety Tobie nigdy się takie podziękowanie nie "przedarzyły "i nie przydarzą .Jestem konsekwentna aż do bólu .

Niestety musiałam wspomnieć o tobie , gdyż wyjaśniałam coś , co odnosiło się do ciebie . Twoje zaczepki pozostawię bez komentarza , gdyż nie mieszczą się w żadne ramy . Uważam również , że nie potrafisz bez nich funkcjonować . 

Temat przebolenia i zazdrości  , zostawiam bez komentarza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spacerku byłam. Kasieńka nie dała żyć. W sumie fajna pogoda choć tylko +3 na termometrze. Ale słoneczko powoli szron przegania. Pięknie w słońcu wyglądają te drzewa które jeszcze liści nie zdążyły pogubić.

A tak w ogóle to nic nowego. Lenia mam. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Wstałam. Ale niechętnie:smutek:

a pro po twojego nicku...wczoraj mi proteza wypadla...spotkalam babke w netto ..tak na oko...50+ na oko 150kg i ciut ciut...nie to jednak moja uwage przykulo....ciemnogrnatowa kurtusia mini i dluuuuuugie fijoletowe wlosy.......i botki w okolicach kostek...no coz....jakos mnie ten fijolet nie urzekl

od razu zaznaczam..to dla zartu:haha:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a pro po twojego nicku...wczoraj mi proteza wypadla...spotkalam babke w netto ..tak na oko...50+ na oko 150kg i ciut ciut...nie to jednak moja uwage przykulo....ciemnogrnatowa kurtusia mini i dluuuuuugie fijoletowe wlosy.......i botki w okolicach kostek...no coz....jakos mnie ten fijolet nie urzekl

od razu zaznaczam..to dla zartu:haha:

 

Ot porównałaś! Gdzie jakiejś babie do myszy:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Barbara48 napisał:

Ludzie! Dajcie już spokój! 

Odechciewa się czytać forum. 

Skąd tyle nienawiści w człowieku? 

no....tez zadaje sobie to pytanie od czasu jakiegos.....i nie moge odpowiedzi na nie znalezc..nie wspomne o mylnym interpretowaniu 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...