Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie donoszę, że.......

W moim Aldi Nord, a kto wie, moze i w Aldi Sud są okulary przeciwsłoneczne do czytania , z plusami. Zajebista sprawa. Kosztują 1,99 ojro i choć jesli chodzi o oprawki to szału nie ma, to jednak jest to super sprawa jak ktos lubi czytac na plaży, na leżaku w ogrodzie czy nad innym basenem. Polecam :d 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dodzisława napisał:

Uprzejmie donoszę, że.......

W moim Aldi Nord, a kto wie, moze i w Aldi Sud są okulary przeciwsłoneczne do czytania , z plusami. Zajebista sprawa. Kosztują 1,99 ojro i choć jesli chodzi o oprawki to szału nie ma, to jednak jest to super sprawa jak ktos lubi czytac na plaży, na leżaku w ogrodzie czy nad innym basenem. Polecam :d 

Mam takie z Rossmann'a...ale mi nie pasują...w sensie, że źle się czyta przez takie przyciemniane...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

A zawsze na rowerku o 15-tej ( bo to taka specjalna godzina:cmok:), myślę o Was wszystkich, żeby było pomyślnie, nie bolały plecy, kolano i głowa, dzieci przynosiły radość, wnuczki były zdrowe, internet b.o., papu po myśli, bagaże nie ginęły, a jeśli już to się odnajdywały, biszkopt nie opadał...i tak bym wymieniał jeszcze do jutra

 :tak2::cmok::hura:

Ja a Tobie Lachu też ciągle myślę ....żeby Ci nie opadał .....biszkopt ... podczas jazdy na  rowerze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Barbara48 napisał:

Dobry wieczór Kochani, cośta naskrobali jak mnie nie było? 

Może jakiś skrócik @Maria Jolanta liczę na Ciebie. Bo jak bozka skroci. ......to dostanę poplatania. 

A co tam Basiunia moglimy naskrobać jak mecz za meczem w tv leciał ....Tyle tylko , że Lachowi nie opada i tego samego nam życzy ....Mirelle'a do picia podpuszczała ....mineralnej z bąbelkami , bo po niej kaca nie ma a i pojarać se można bez opamiętania .... Fiolka przez V dotarła do domu ...trafili jej się dwaj budowlańcy jako towarzysze podróży ....być może któryś z nich to był nasz Rambo , ale chyba nie sprawdzała , czy ma gruchę ...czy nie nie ma ...a może sprawdzała , tylko przyznać zaraza się nie chce ... Jechała też z nią kobitka z Heimu ....ino chyba bez rollatora ....Noo...to by było na tyle ....jak mawiał profesor mniemanologii stosowanej J . T . Stanisławski ...a teraz chodź zajaramy se po całym i gitarra .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

No co Ty? Jak może opadać? 

Dobrej gospodyni ciasto w ręce rośnie. ...

Nawet nie tyle w ręce,co popatrzy na nie a ciasto samo rośnie, jak szalone:)Ale to tylko dobrej gospodyni ,jak byłaś uprzejma zaznaczyć:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48mój dzień też uważam za udany , bo w miarę szybko zleciał . Dziś nie miałam pauzy , ale za to jutro będę miała trzecią półdniówkę w tym tygodniu wolną . Trochę popracowałam ...dwa prania ...dwa razy do suszarki ...poskładałam wysuszone ...poukładałam w szafach ....naszykowałam to co do uprasowania dla pani Tureckiej na poniedziałek i ....poobijałam się ciutkę ...pooglądałam z doktorem mecze i zleciałooo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

A zawsze na rowerku o 15-tej ( bo to taka specjalna godzina:cmok:), myślę o Was wszystkich, żeby było pomyślnie, nie bolały plecy, kolano i głowa, dzieci przynosiły radość, wnuczki były zdrowe, internet b.o., papu po myśli, bagaże nie ginęły, a jeśli już to się odnajdywały, biszkopt nie opadał...i tak bym wymieniał jeszcze do jutra

 :tak2::cmok::hura:

o 15ej sie wybudzam...robie sobie kawe proponuje dziadkowi a potem mycie itd jezeli on mi nie zniknie z pola widzenia to w sumie juz po mojej przerwie wypad robie..rower, szmata na leb jakies ciuchy i znikam na jakies poltorej godziny wracam zmachana ale odprezona..w srody natomiast kiedy mam wolne wypad juz o 10ej i zjezdzam na 14sta wiec zrobie sporo km...czuje wtedy takie zmeczone kolana i kark ale za to jaka euforia...w kraju codziennie , specjalnie zostawiam auto pod domem i staram sie wszystko zalatwiac na rowerze... ani sie obejrze mam w pedalach paredziesiat kiloskow...

czy mysle w czasie jazdy??

odrywam sie od wszystkiego a przynajmniej staram...

no to moze sie wybierzemy wspolnie na wedrowke rowerowa...kupilam torbe dwustronna za cale 9,99 euro..moge pakowac co mi potrzeba...dawaj..bidon, kurtka na deszcz i jazda..:oklaski:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co tam Basiunia moglimy naskrobać jak mecz za meczem w tv leciał ....Tyle tylko , że Lachowi nie opada i tego samego nam życzy ....Mirelle'a do picia podpuszczała ....mineralnej z bąbelkami , bo po niej kaca nie ma a i pojarać se można bez opamiętania .... Fiolka przez V dotarła do domu ...trafili jej się dwaj budowlańcy jako towarzysze podróży ....być może któryś z nich to był nasz Rambo , ale chyba nie sprawdzała , czy ma gruchę ...czy nie nie ma ...a może sprawdzała , tylko przyznać zaraza się nie chce ... Jechała też z nią kobitka z Heimu ....ino chyba bez rollatora ....Noo...to by było na tyle ....jak mawiał profesor mniemanologii stosowanej J . T . Stanisławski ...a teraz chodź zajaramy se po całym i gitarra .

To jaramy  Barbarko , tylko chodzi mnie ten Rambo po głowie?

Miał tą maczetę czy betoniarkę, bo już sama nie wiem? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...