Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Barbara48 napisał:

I to mnie zdumiewa, ważniejszy jest wygląd czy kompetencje?

Przy pierwszym kontakcie, zdecydowanie wygląd moja Basiu. Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tak się tu wszyscy dziwią, że agencje zdjęcia proszą, ale jakos nikt nie dziwi się, jak do CV w Pl tez trzeba zdjęcie dołączyc. No ludzie......? Co w tym dziwnego jest? Inna sprawa, że nie każda opiekunka ma świadomość, że zdjęcie z wakacji pod palmą czy z drinkiem z ...palmą nie doda jej profesjonalnosci.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Haha co Ty ???, Mężczyźni 50 plus nie wyglądają?????? Ja nie wiem gdzie  takich widziałaś bo ja odwrotnie.Zadbani ,wolni ,ustawieni świadomi swojej męskości...takich znam

Dokładnie ... Tez tak to obserwuję... Tylko z tym  "wolni" inaczej mam xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Sama chodzę na fitness albo na siłownię to nie tak że tam same młodzieniaszkiem.Wiesz jak się chce to można wyglądać 

Kobieto.......no jeśli Ty oceniasz populację męską 50+ zza drzwi siłowni, to Ty życia nie znasz :d , a juz chłopów to w ogole. Wsiądz no w tramwaj, idz na targ, pojedź wymienic opony, to zobaczysz jak panowie w wieku średnim wyglądają. Statystycznie! :d 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Kobieto.......no jeśli Ty oceniasz populację męską 50+ zza drzwi siłowni, to Ty życia nie znasz :d , a juz chłopów to w ogole. Wsiądz no w tramwaj, idz na targ, pojedź wymienic opony, to zobaczysz jak panowie w wieku średnim wyglądają. Statystycznie! :d 

Haha wyluzuj. !!!!Mam swój krąg ktory znam i basta nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać.Jak masz... tak masz

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

@1bozka no o zębach mówimy i stomatologia

Statystyczny polski mężczyzna boi się dentysty jak diabeł wody swięconej, nie zamyka klapy od sedesu i pali w kiblu. Tylko mój syn jest wyjątkiem, bo klapę zamyka zawsze, a zęby ma zdrowe, oraz nie pali. No chyba , że marychę :d :d  Z mlekiem matki to wyssał :d .To znaczy to zamykanie klapy :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Kobieto.......no jeśli Ty oceniasz populację męską 50+ zza drzwi siłowni, to Ty życia nie znasz :d , a juz chłopów to w ogole. Wsiądz no w tramwaj, idz na targ, pojedź wymienic opony, to zobaczysz jak panowie w wieku średnim wyglądają. Statystycznie! :d 

Ja samochodem tylko pomykam:szydera: na targ nie chodzę Opony wymienia mi młody pan fachman.Acha benzynę też mi tankują:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Statystyczny polski mężczyzna boi się dentysty jak diabeł wody swięconej, nie zamyka klapy od sedesu i pali w kiblu. Tylko mój syn jest wyjątkiem, bo klapę zamyka zawsze, a zęby ma zdrowe, oraz nie pali. No chyba , że marychę :d :d  Z mlekiem matki to wyssał :d .To znaczy to zamykanie klapy :d 

Ale dlaczego ktoś w 21 wieku boi się dentysty ???)No ja naprawdę w innym świecie żyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zamówilam sobie w internecie 2 sukienki,,jedna to za mało, rozmiar na oko, w Orsay,a oni na stronie swojej sami wyliczają rozmiar,,pytają o wymiary tu i tam i jaka budowa, i cyk poszło,,ale jak będe się topic w tych sukniach:szydera: to będę szukać drugiej chudej to we dwie będziemy w jednej ,,,jeszcze zamówilam w Orsay w de, nakombinowalam równo, przelew  euro z pl do de, ale chyba dobrze ,,:szydera: sukienki na święta, pokazać niemkom jak polki się ubierają,, i foto zrobię :hura: bo w agencji tylko takie mają moje foty, na bogato,, niech nie myślą ,że z koziej wolki i tylko do roboty,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

To jeszcze na rwanko musisz z nim nie raz pojechać..haha nie wiem komu współczuc rwanemu czy rwiacemu haha

 

Ale że co, że ja wyrywam na Heinza.. Szwabki i inne babki??? A w życiu Romana ja wierny żonie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...