Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Barbara48 napisał:

Nie wiedziałam że to się tak odbywa, nosz, jak na targu końskim :szok:

dokladnie tak powiedzialam agencji jak mnie o fote prosila...mowilam ze czuje sie jak kobyla na targu tylko zebow nie musze szczerzyc a oni ze niemce lubia wiedziec o co kaman..no to ja ze w takim razie ja tez prosze o zdjecie rodziny i pdp...i dostalam ....wiec nasze poznanie odbylo sie za zgoda dwojga stron

ale nie lubie tego pokazywania opiekuna rodzinie bez mozliwosci konfrontacji z tej drugiej strony..nigdzie nie jest napisane ze rodzina do ktorej jezdzimy musi byc taka jaka chcemy ...z ta roznica ze my niestety jestesmy na innej pozycji  w tm geszefcie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Trzeba się zacząć leczyć :haha:Może jeszcze nie z demencji, ale z tego, że fajka mi najlepiej podchodzi na siedząco i w szlafroku to tak... :haha: Tylko nie wiem objaw jakiej choroby to jest :szydera: Pewnie SKS jakiś :szydera:

Mnie smakuje e-fajka we wszystkim i ze wszystkim więc chyba to zbiorowa choroba.:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, geronimo napisał:

@Barbara48 w jednym miejscu mieli chyba z pięć profili

sami mnie pokazywali,to zależy od rodzin,co niektórzy rzeczywiście

robią sobie kastingzxd

Zależy od agencji, dają co mają pod ręką.:p Standard to 2 do wyboru, ale bywa też 1(bez wyboru). Nie sądzę, by na święta dawali 5 do wyboru.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo -a niech "se" robią castingi.Widziałam wydrukowany profil opiekunki,który leżał przez 2 lata i nie zwróciłabym nań uwagi ale nabazgrolony był  na nim nr.telefonu do synusia.I kiedy łypnęłam na górny wiersz to oniemiałam:podany tam był wiek opiekunki-55lat.Dwa lata później ta opiekunka obchodzila 70! urodziny:o.Umarłam.

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka rozglądnij się za outletami.

W prawie każdym mieście są.Prawdziwe perełki można upolować. Jeansy ze 149€ za 29€ kupiłam.

Płaszcz też z S,Oliver za 17€, a ile bluzek po 5-10€, no i sweterek, który mnie ostatnio się przydaje (wklejałam go tutaj) z 59,99 na 14€ mnie wyszedł.

 

W TkMaxx jakoś nic dla siebie nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimo -nie czarujmy się:z wami facetami matka natura jakoś tak/niesprawiedliwie:haha:/obchodzi się łagodnie,kobitki mają zdziebko pod górke.-.- Sama na własne oczęta widziałam w busie panią,na widok której przyszła mi taka myśl  rany -przez pomyłkę wsadzili do busa podopieczną:szok:.Kobita -przy pomocy kierowcy-ledwo wchodzila i wychodziła z auta.No ale jak mówią:nie moje małpy,nie moje zoo.

Edytowane przez BabaJagusia
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BabaJagusia napisał:

geronimo -a niech "se" robią castingi.Widziałam wydrukowany profil opiekunki,który leżał przez 2 lata i nie zwróciłabym nań uwagi ale nabazgrolony był  na nim nr.telefonu do synusia.I kiedy łypnęłam na górny wiersz to oniemiałam:podany tam był wiek opiekunki-55lat.Dwa lata później ta opiekunka obchodzila 70! urodziny:o.Umarłam.

Agencji nie oszukasz, musisz do umowy podać pesel.:p Ale co agencja podaje do rodziny, to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Apropos zakupow i wyprzedaży.. ..mChcialam sobie kupić strój kąpielowy hmm są wyprzedaże myślę kupię coś w fajnej cenie...haha i co???? Poszłam do Calzedonii...i kupiłam..góra za 160 zł a dół za 90zl:szok: gdzie sens i gdzie logika???!!!!Ale haha mam:szok:

Strój kąpielowy w listopadzie na wyprzedaży?????:o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@Barbara48 przez firmę obowiązkowo:$

No ja też przyjechałam przez niemiecki caritas, ale w zęby że tak powiem nikomu nie patrzą. 

Wystarczyły 2 słowne opinie od 2 rodzin niemieckich gdzie byłam na zastepstwo.

Matuniu, chyba @geronimomusi mi jaką sesję walnąć na przyszłość, coś podretuszuje i będzie portfolio jak malowane :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Haha spóźniłam się ..wiem Dlaczego kupiłam z nowej kolekcji

Też mi nie pasuje pora na nową kolekcję. Ale cóż, ja facet nie za bardzo jaram te różne terminy...:) Zawsze ryzyko, bo w lecie 2019 może nie pasować...:d

Edytowane przez kris
dopisek
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no dobra ja robie odmarsz moi drodzy ...dyzur przy dzidzi mnie wzywa....szoguna poki co jeszcze nie ma...zapodzial sie chlopak gdzies O.o..pewnie znow do marketu budowlanego ruszyl ....tak ma..

zycze wiec milego wieczoru guggy.gif

Po gwoździe:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, NNNdanuta napisał:

fajka mi najlepiej podchodzi na siedząco i w szlafroku

Danusiu, masz tak jak ja.

Tylko ja w tym cieplutkim szlafroku z Mallorki :szydera:zeby nie było, nie ukradłam, jaram na foteliku w łazience :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...