Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

Wczoraj miałam super podróż do domku . Jechałam z dwójką zajefajnych młodych budowlańców i z jedną dziewczyną , która pracuje w Alteheim W Darmstadt :d ale sobie pogadałam :oklaski:

dawaj na tapete czego sie dowiedzials ale szybko...moze cos nowego czego nie wiemy???

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czolem Druzyno wesolego Opiekunkowa ;)))

 

Dzis mialam fajny dzien,chociaz bardzo intensywny.

Od 10.00 jak z corka pdp-nej po zakupy wyruszylysmy,to ok 14.00 zawitalysmy do domu.

Jej maz w tym czasie obiadek zrobi i bylo fajnie.

Z corki synem (16L)  zrobilam dzisiaj zawody w strzelaniu do jablek.

On ma jakies tam tytuly ,,Krol strzelcow junior"),w gazecie byl,no wszystko ok.

Pochwalilam sie,ze kiedys tez strzelalam,to chcial sie popisac. No  to po obiadku zaczelismy strzelac.

Ostatnio strzelalam moze z jakies 15 lat temu,ale to jak jazda na rowerze___nie zapomnialam i wygralam.

Krol zostal zdegradowany na ,,krolika",a ja zostalam ,,podworkowa krolowa strzelcow "

Zabawa byla fajna.

A co najfajniejsze, Podpisalam dzisiaj kontrakt!!! Superasnie!!!

Jestem zadowolona bardzo,a do tego taki spokoj zapanowal  w mojej glowie,bo wiem,ze mam prace,ze nie musze szukac. To taka stabilizacja:-)

Kofer wczoraj juz spakowalam,nic sie nie miesci,a dzisiaj jeszcze sporo rzeczy dokupilam.

 

Nie wierzcie mi jak jeszcze kiedykolwiek napisze,ze niec juz z De do Pl wozic nie bede!

Sama siebie oklamuje  ;)));)));;))))

Maz w domu porzadki robi,okna dzis pomyl, czyli sasiedzi juz wiedza,ze niedlugo zona przyjezdza;)

Czuje sie swietnie. U mojego syna tez wszystko sie uklada,a to dla mnie priorytet :-)

Spokojnego wieczorku zycze :-)))

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no dobra...pijcie co tam sobie chcecie a ja sie oddale wolnym smetnym krokiem. ide sobie zmienic recznik na zimny  zaczyna mi bania pulsowac...a tu robota sie zbliza 

milego wieczoru..imprezujcie do woli tylko sprztnac mi prosze potem

 

pa pa pa :oklaski:

 

 

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

zawsze kiedy ma tylko czas, teraz mam te mozliwosc ale wczesniej albo roweru nie bylo albo roboty ful i w przerwie odsypialam nocki albo wszedzi byly gorzyste tereny, tu kolo berlinam luz...mam rowno plasko i sciezek wypasik, no i czas moge troche sobie negocjowac...staram sie regularnie jezdzic 3-4razy w tygodniu ...zima tez mi nie przeszkadza...w srode mialam 50km na liczniku zmeczona wrocilam ale uczucie jakie mi towarzyszylo ...moge poworwnac do or..zmu na innym podlozu:)

Codziennie dwie godzinki! Każdemu polecam!

Samopoczucie :hura::hura::hura:!!!

Łeb wywieyrzony z głupot gruntownie :pejcz:.

Z górki i z wiatrem też szczytują moje endorfiny :hura::szydera::hura:!

O godzinie 22 śpię do pobudki snem sprawiedliwego :zdrówko:.

Pozdrawiam Cię @lucyna.beata i do zobaczenia na kole :hura::cmok::hura:!!!

I z wiatrem pod wiatr :cześć2:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zawsze na rowerku o 15-tej ( bo to taka specjalna godzina:cmok:), myślę o Was wszystkich, żeby było pomyślnie, nie bolały plecy, kolano i głowa, dzieci przynosiły radość, wnuczki były zdrowe, internet b.o., papu po myśli, bagaże nie ginęły, a jeśli już to się odnajdywały, biszkopt nie opadał...i tak bym wymieniał jeszcze do jutra

 :tak2::cmok::hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko niedobitki są filigranowe...na palcach jednej ręki można je policzyć...:haha: A my wszystkie to Sofi'e Loren'y albo inne rubensowskie piękności...:szydera: 

U nas się mówi, że jest za co potrzymać i czym się pobawić!!! :hura::hura::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...