Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Nie chcesz tam pisać , ale czytasz i przynosić sprawy z tamtego wątku . Jak można oceniać kogoś lub coś na podstawie plotek ? To są ich sprawy i niech załatwiają je między sobą . 

Próbując wytykać cudze błędy , nie poprawisz swojego , już dawno nadszarpniętego wizerunku , na który tak dzielnie sobie zapracowałaś .

O to, to, to. Lepiej bym tego nie ujęła. 

Oraz dobry wieczór sie z państwem. Cały dzień wkurw mnie gania w te i wewte. I jeszcze gości mamy. No nie ma czasu odzipnąć i pogadać. Wsio z doskoku. Jak jakaś mrówka czy inna biedronka:szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

O to, to, to. Lepiej bym tego nie ujęła. 

Oraz dobry wieczór sie z państwem. Cały dzień wkurw mnie gania w te i wewte. I jeszcze gości mamy. No nie ma czasu odzipnąć i pogadać. Wsio z doskoku. Jak jakaś mrówka czy inna biedronka:szydera:

Jizzasss i wewte i wte...haha a co takiego:szydera:avten wkurw to przystojny chociaż.. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Jizzasss i wewte i wte...haha a co takiegoavten wkurw to przystojny chociaż.. 

Oczywiście. Chociaż akurat pysk ma drugorzedne znaczenie. Nawet mój wkurw nie ma prawa być pokurczem umysłowym, gdyż tego bym nie zdzierżyła:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry wszystkim .Ponieważ kiedyś napisałam,że w pewnym temacie nigdy już się nie wypowiem dlatego postanowiłam odnieść się do jednego z postów tam dodanego konkretnie przez @Andreaa tutaj przy kawie . Właściwie to powinnam się cieszyć z tego co tam przeczytałam ale jakoś nie potrafię po mimo ,że @Baśka powtarzająca się należy do  grupy najaktywniejszych moich"wielbicieli " na tym forum .Od dłuższego czas zastanawiam się jak można  , tak "gnoić"inne osoby samemu będąc aż tak nie w porządku.Jakoś smutno mi się zrobiło i wcale się z tego nie cieszę ,że takie rzeczy robi kobieta -kobiecie ,opiekunka -opiekunce ,Polka -Polce .

Nie będę "kopać leżącego" nie zniżam się do takiego poziomu .

Przy okazji chciałabym pozdrowić wszystkich opiekunów ,którzy są ponad podziałami i dla ,których liczy się jedność i solidarność bardziej niż "prywatne "porachunki .

Pozdrawiam tych co piszą i tych co tylko czytają :love:

Trudno najwyżej polecę z forum,ale muszę to powiedzieć.Otóż Inez,wiesz dlaczego tak bardzo lubię kiedy nic nie piszesz? Bo  każdy Twój post to próba pokazania "światu" jaka jesteś idealna,kryształowo nieskazitelna.Fałsz i obłuda.Sama gnoisz kogo się da a raczej każdego kto ma inne zdanie niż Ty.Nawet teraz kiedy sytuacja jest dość krępująca ( i dla osób zainteresowanych i dla czytających) Ty oczywiście musisz promować siebie.Bo jak zrozumieć te pozdrowienia? Może ktoś się jeszcze na to nabierze,ale uwierz mi _na krótką metę.Zacznij wreszcie być zwyczajnie normalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ivanilia40 napisał:

@hawana tak to właśnie technika ułatwia ludziom życie...

Zawsze mowilam , ze ja wole mniej bajerow, bo mniej do psucia.

Ale dzisiaj juz jestem na prostej, zwyciezylam. Baterie wymienic potrafie o dziwo.

Wczoraj nabylam nowego srajtka i ...caly dzien bylam niedostepna , znaczy sie poza siecia.

I myslalam, ze to ja cos skopalam. Ehh, co za stres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Trudno najwyżej polecę z forum,ale muszę to powiedzieć.Otóż Inez,wiesz dlaczego tak bardzo lubię kiedy nic nie piszesz? Bo  każdy Twój post to próba pokazania "światu" jaka jesteś idealna,kryształowo nieskazitelna.Fałsz i obłuda.Sama gnoisz kogo się da a raczej każdego kto ma inne zdanie niż Ty.Nawet teraz kiedy sytuacja jest dość krępująca ( i dla osób zainteresowanych i dla czytających) Ty oczywiście musisz promować siebie.Bo jak zrozumieć te pozdrowienia? Może ktoś się jeszcze na to nabierze,ale uwierz mi _na krótką metę.Zacznij wreszcie być zwyczajnie normalna

No jak to nie wiesz.

Ja wiem.

Pozdrawiam pisze sie na zakonczenie listu(w tym posta).

INEZ sie z nami zegna:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Zawsze mowilam , ze ja wole mniej bajerow, bo mniej do psucia.

Ale dzisiaj juz jestem na prostej, zwyciezylam. Baterie wymienic potrafie o dziwo.

Wczoraj nabylam nowego srajtka i ...caly dzien bylam niedostepna , znaczy sie poza siecia.

I myslalam, ze to ja cos skopalam. Ehh, co za stres.

No gratuluję koleżance Hawanie  technicznych umiejętności , widzisz sama jak człowiek potrafi się przystosować,jak trzeba to i smartfona naprawi.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

No gratuluję koleżance Hawanie  technicznych umiejętności , widzisz sama jak człowiek potrafi się przystosować,jak trzeba to i smartfona naprawi.

Jeden rozbilam:haha:drugi utopilam:szydera:a teraz mam trzeci w ciągu 2 miesięcy...haha przynajmniej nie zdazy się popsuć:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Jeden rozbilam:haha:drugi utopilam:szydera:a teraz mam trzeci w ciągu 2 miesięcy...haha przynajmniej nie zdazy się popsuć:szydera:

Smartki żyją krótko, ale może to i lepiej bo pokochać nie zdążysz ,a już trzeba wymieniać. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...