Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Wróciłam dziś z włóczęgi  oo cmentarzach  

W Święto Zmarłych jestem tam,  gdzie mój obowiązek,  dziś byłam na grobach tych,  u których powinnam  być  i wypada  być. 

Piękna była  pogoda,  pusto,  spokojnie  i pięknie..

Nie  było przymrozku to wszystkie żywe kwiaty pięknie wyglądają. 

Uwielbiam stare cmentarze i pomniki wiekowe. 

Na jednym z cmentarzy znalazłam pomnik z białego piaskowca  datowany pierwszym pochowkiem  z 1823 roku..

Rewelacja! 

Pewnie już nikt z tej rodziny nie żyje,  a pod pomnikiem znicze i kwiaty..

 

27.mam wyjazd na stelę,  a jeszcze umowy nie  mam.

Chyba muszę firmę pospieszyć. 

Tez lubie te klimaty. 

Wykonaj telefon do firmy i po sprawie.Nalepiej jak Ci wysla na maila i przeczytasz sobie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Miłego dzionka :cześć2:@hawana pozdrów Lądek ode mnie bo to tam wylądowała moja rodzin wykopana ze wschodu, więc jest to tez część mojej historii. Nie pij za dużo tej wody ze źródła Chrobrego bo śmierdzi :szydera: i później brzydko się odbija :szydera:

@Barbara48 Ja mam niezłą stelę... teraz. Za w miarę godne pieniądze. Bez wstawania w nocy, bez jakiejś anormalnej oszczędności... i kieratu. Tylko trzeba powiedzieć, że jest to najlepsza stela z moich kilkunastu O.o, więc sama w idealne stele nie wierzę.

Wszystkim buziaki :cmok:

Nie omieszkam:d

Mam zamiar wyladowac w Ladku na kuracji, zrobie przeszpiegi a potem podejme dzialania w celu uskutecznienia zamiarow:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Nie omieszkam:d

Mam zamiar wyladowac w Ladku na kuracji, zrobie przeszpiegi a potem podejme dzialania w celu uskutecznienia zamiarow:d

Byłam w Lądku kilka razy turystycznie. Polecam kąpiel perełkową w "Wojciechu", fajnie smyra po całości i po sekretnych miejscach. :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MeryKy napisał:

Ja sie naumialam a tez ciezko mi to idzie. Nawet Blikiem juz place.

Jest to wygoda i lokaty mozna zakladac czy przedluzac i przelewy robic i haslo krotsze niz na kompa bo tylko 6 cyfr.

Ja tam nie widzę żeby ciężko Ci szło xd Nie tylko wiesz o czym mówisz, ale tez umiesz to zrobić :d Ja jestem w obecnej technice na etapie, że milczę, bo nawet nie wiem czy ja wiem o czym mówie :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Byłam w Lądku kilka razy turystycznie. Polecam kąpiel perełkową w "Wojciechu", fajnie smyra po całości i po sekretnych miejscach. :haha:

Oooooo, Ty wiesz jak mnie podkrecic:haha:Zaraz stroj wrzuce...

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dobry wieczór i wszystkie inne dobry........

Odcięta od swiata byłam cały dzień..........internet szlag trafił . Myslałam że zwariuję. Wyglada na to, ze uzalezniona jestem. Jednak leczyc sie z tego uzaleznienia nie zamierzam.:haha:

Miłego wieczoru.....a ja spieszę zaległości nadrobić

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Tam są też jakieś baseny z leczniczymi wodami do kąpieli i tam stroje obowiązują bo jest więcej osób. Ja poszłam tylko na perełki. :szydera:

Takie doswiadczone kolezanki sa, ze az zazdraszczam. Jeszcze w sanatorium nie bylam, wiec pora zaczac edukacje prozdrowotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

Takie doswiadczone kolezanki sa, ze az zazdraszczam. Jeszcze w sanatorium nie bylam, wiec pora zaczac edukacje prozdrowotna.

Ja byłam tylko raz, ale tej przyjemności perełkowej doświadczyłam wielokrotnie, warto 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, hawana napisał:

Takie doswiadczone kolezanki sa, ze az zazdraszczam. Jeszcze w sanatorium nie bylam, wiec pora zaczac edukacje prozdrowotna.

Ja byłam turystycznie tylko ale "Wojciecha" zaliczyłam. Nie pamiętam ile płaciłam ale perełki są boskie. :hura: To dobra baza wypadowa do Pragi. I jest sporo do zjeżdżenia i pozwiedzania. Sam Lądek poza centrum sanatoryjnym jest nieciekawy....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...