Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Co tak cicho tutaj ? Wszyscy grasują w sentencjach. :haha:

Kurczaczki, to ja już wiem dlaczego do ginekologa nie chodzę. Może ciąża na mnie by przeszła i potem dziecko by do mnie babciu mówiło.:haha:Chyba pójdę na łatwiznę i wyślę córki do ginekologa. :szydera:

Jak najbardziej, o zdrówko trzeba dbač. Swoje i córek :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hawana napisał:

I tak trzymaj!

Trzeba korzystac z zycia, bo nic dwa razy sie nie zdarzy...Milego popoludnia zycze Tobie Salazar

i Wsiem:)

Dzięki Hawanko, było cudnie, full program :).

Ogródek, gapienie się na ludzi, radość z nicnierobienia, kupilam trzy, w porywach 4 pary spodni (te czwarte to takie dziwne kalesonowate gacie chyba na po domu ;)), bo mi się ostatnio trochę przytyło i zanim nie zrzucę ze trzy kilo nie będę się katować oraz fajną długą, szarą koszulę i granatowe rękawiczki. No i niuchnęłam sobie Coco Noir i Hipnotica EDP :).

Teraz pomagam panu Ciasteczkowemu w polskim, bo dziś miał zajęcia i musi odrobić zadania domowe, bo on pilny i jest :).

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Dzięki Hawanko, było cudnie, full program :).

Ogródek, gapienie się na ludzi, radość z nicnierobienia, kupilam trzy, w porywach 4 pary spodni (te czwarte to takie dziwne kalesonowate gacie chyba na po domu ;)), bo mi się ostatnio trochę przytyło i zanim nie zrzucę ze trzy kilo nie będę się katować oraz fajną długą, szarą koszulę i granatowe rękawiczki. No i niuchnęłam sobie Coco Noir i Hipnotica EDP :).

Teraz pomagam panu Ciasteczkowemu w polskim, bo dziś miał zajęcia i musi odrobić zadania domowe, bo on pilny i jest :).

 

 

Zaszalalas na calego:dobrze: 

Takiego , co dla mnie polskiego by sie uczyl, to bym chciala:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

No, no, turystycznie do Niemiec pojechlas ? 

U mnie to normalnie jakis misz-masz jest,ale dobrze mi sluzy :)

Czysty spontan i nic nie musiec. Nie dam sie wykonczyc ;););)

Musze odpoczyc. Zreszta ja co piec minut ostatnimi czasy mam inny pomysl na siebie.

Sama siebie gonie,ale jakos ciezko mi to wychodzi. jak sie dogonie,to bede wiedziala co chce zrobic.

  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Andreaa napisał:

U mnie to normalnie jakis misz-masz jest,ale dobrze mi sluzy :)

Czysty spontan i nic nie musiec. Nie dam sie wykonczyc ;););)

Musze odpoczyc. Zreszta ja co piec minut ostatnimi czasy mam inny pomysl na siebie.

Sama siebie gonie,ale jakos ciezko mi to wychodzi. jak sie dogonie,to bede wiedziala co chce zrobic.

  

Spontan jest fajny:d

Mam zamiar w weekend poszukac czystego powietrza w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Andreaa napisał:

Normalne ,ze Nie!

Ja tez troche  w De i troche na rodzimej. Nie pracuje. Zrobilam sobie pauze do stycznia,ale na terenach De obecnie przebywam .

:tak: ja też,,mam pauzę w De ,, ale przecież z tego powodu nie będe sobie włosów wyrywać,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:tak: ja też,,mam pauzę w De ,, ale przecież z tego powodu nie będe sobie włosów wyrywać,,

Wlasnie fajnie jest tak sobie robic ,co sie w tym danym czasie podoba .

Ja mam rodzine i przeyjaciol  w de. Nigdy dla nich czasu nie mialam ,bo wiadomo -praca.!

Teraz zrobilam inaczej i to mi sie podoba.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...