Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Baśka powtarzająca się Baśka???? dobrze ,że mam modę przed oczami a nie co innego,,:grzmotnąć: do jasnej ciasnej,,  wiesz ,,lubię modę,,kocham, :serce: ubierać się i przebierać,,a co mi pozostało?wolę to od narzekania i bidolenia,,humor jest i to najważniejsze,,i pomysłów miliony,,Zaraz coś dla Ciebie znajdę,,no muszę,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ivanilia40 cicho być! wcisnę się w 36 nieraz,,mam brzuchol troszkę,a jak popuszczę sobie w żarciu to mam migusiem +5 więcej,,bo jedzenie mi bardzo wchodzi,,,a rozepchac to nie sztuka ,,jak się człowiek super czuje jak coś ubiera i sie lekko zapina,,znacie chyba to uczucie,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@ivanilia40 cicho być! wcisnę się w 36 nieraz,,mam brzuchol troszkę,a jak popuszczę sobie w żarciu to mam migusiem +5 więcej,,bo jedzenie mi bardzo wchodzi,,,a rozepchac to nie sztuka ,,jak się człowiek super czuje jak coś ubiera i sie lekko zapina,,znacie chyba to uczucie,,:szydera:

O linię trzeba dbać w każdym wieku ,na wystający brzuch niestety ciężko coś poradzić jeśli menopauza zagląda w oczy.:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@ivanilia40 jest sposób na brzuszyszko,majty sciągające,,:oklaski: których nakupilam ale nie ubieram,,bo bo bo,zapominam, mieszczę się narazie,to nie będe się torturować gaciami,,nazywam je antygwałty:szydera:

Na brzuch majty nie działają,jak się ściśniesz w pasie to wyżej tłuszcz wypłynie i wygląda się jak szyneczka w siatce:szydera:. Najlepiej nie żreć i nie tyć. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

http://www.firma.egospodarka.pl/raporty-o-firmach/firma,19249271,pflege-mit-herz-urszula-witek.html

Potrzebuję informacji o tej firmie, na cito 

Moderacjo proszę mnie nie karać, pierwszy i ostatni raz. 

Oczywiscie na priv informacje 

Mało płacą, tyle mogę powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Na brzuch majty nie działają,jak się ściśniesz w pasie to wyżej tłuszcz wypłynie i wygląda się jak szyneczka w siatce:szydera:. Najlepiej nie żreć i nie tyć. 

dlatego trzeba mieć gacie aż pod cycki,wtedy tłuszcz wypłynie tam gdzie powinien:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...