Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, Afryka napisał:

@ivanilia40 Silnie wanilio czuć ... Nareszcie :zdrówko: :cześć:...i biegusiem do książki kucharskiej zapindalać i sprawdzony przepis na ciastki pyszne,wytworne i mega łatwe zapodać .Howg ! :cmok:Nie będę kurzu w Hiltonie wycierać ...i kropka.:d

Oj Afryko droga,gdybym miała przepisy wklejać to by mi do póżnej nocy zeszło:haha:,poszalałam w tym roku ,oj poszalałam ...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Joy napisał:

,teraz bardziej sportowa elegancja

Też tą sportową elegancję w Twoim wieku przeszłam,,wykupiłam pół Adidasa ,Nike,Puma, więc teraz mam tego pod dostatkiem,,ale miałam bzika równego,ale i do pracy jezdziłam w Pl tylko w sportowych strojach,to było bardzo wygodnie i w sam raz,:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Blondi ...kłamiesz . Połowy nie dałaś rady wykupić :szydera:

Dałam :smutek: bo żadnej kasy nigdy nie widziałam,,co wpadło mi to od razu dalej poszło,,najgorsze jest to ,że moda ta minęla i połowa też do szmat pójdzie, trochę szkoda, a czekać na powrót ? to się nie doczekam,zawsze wszystko idzie nie tak jak byś czlowieku chciał,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Dałam :smutek: bo żadnej kasy nigdy nie widziałam,,co wpadło mi to od razu dalej poszło,,najgorsze jest to ,że moda ta minęla i połowa też do szmat pójdzie, trochę szkoda, a czekać na powrót ? to się nie doczekam,zawsze wszystko idzie nie tak jak byś czlowieku chciał,,:szydera:

Ale moda sprzed 20 lat właśnie wróciła,spokojnie możesz zacząć nosić tamte rzeczy,tylko czy być ubranym  od góry do dołu w emblematy firm jest fajne...To już kwestia gustu.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.firma.egospodarka.pl/raporty-o-firmach/firma,19249271,pflege-mit-herz-urszula-witek.html

Potrzebuję informacji o tej firmie, na cito 

Moderacjo proszę mnie nie karać, pierwszy i ostatni raz. 

Oczywiscie na priv informacje 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Rzeby sprostadź rzyciu, idem kolacje robidź. Bapcia potszebóje paliwa, bo na prodókcję gazó ma zapotszebowanie. 

Bende za pare minót aby kontynóować tom dyskósję. 

Buk s Tobom dziedzko.

Ić nakarm bapcie, ale weś s sobom maske gazowom i gaśnice,a i zwarzaj czy ci pszes okno nie poleci skoro taka napąpowana. Dobże rze masz katar...:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ivanilia40 dresy  czyli fajne spodnie z górą ,,a gór jest kilka ,,to pasuje,,a buty też muszą pasowac ,,jakby nie patrzyć to doopa zawsze z tyłu,, nie jestem z tych co emblematy wystawiają na wierzch,,dobrze jak coś jest malutkiego ,,a tak wogole to są rzeczy normalne, :szydera:  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Ić nakarm bapcie, ale weś s sobom maske gazowom i gaśnice,a i zwarzaj czy ci pszes okno nie poleci skoro taka napąpowana. Dobże rze masz katar...:haha:

Nie ma już katara,,zdrowa myszka jest,,czuje aż za dużo,,też zle i nie dobrze,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Nie ma już katara,,zdrowa myszka jest,,czuje aż za dużo,,też zle i nie dobrze,,

 

10 minut temu, Blondi napisał:

@ivanilia40 dresy  czyli fajne spodnie z górą ,,a gór jest kilka ,,to pasuje,,a buty też muszą pasowac ,,jakby nie patrzyć to doopa zawsze z tyłu,, nie jestem z tych co emblematy wystawiają na wierzch,,dobrze jak coś jest malutkiego ,,a tak wogole to są rzeczy normalne, :szydera:  

Żeby nie Ty to świat mody by zaginął ...upadłby ...poszedł w pistuuuu się teges :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Afryka napisał:

@scarlett Wrzuć Twój przepis na tę waniliowe cuda .

Agatko droga  ja 5 lat do tej pory tylko raczyłam się tymi co dobrzy sąsiedzi stadami przynosili, smakowały mi wyśmienicie :) jak już zdobędę te blaszki to wycyganię od kogoś super przepisxd ..dojrzałam do własnej produkcji..:ciastko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...