Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, INEZ napisał:

@lucyna.beata  Beskidy też są piękne w maju :)

Jakby co to ode mnie blisko do "trzech " jak ktoś trafnie zauważył i na  Słowację też .Bazę wypadową mogę Ci zapewnić goszcząc w moich skromnych progach .Maj mam zamiar spędzić w domu .Serdecznie zapraszam :)

jak by tak pomylsec a to mnie sie czasami udaje:haha:...to w sumie moje cale wolne powinnam w aucie spedzic i objechac nasz cudny kraj 

ale zaproszenie dziekuje nie odmawiam zobaczymy ok?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucyna.beata napisał:

ja zaledwie 700..a ostatnio bylam jakies...czekaj policze...syn juz nie tanczy od...o matkoO.o...9 lat!!!!! ja cie pierdziu.....ale generalnie jezdzilismy glownie na turnieje wiec o zwiedzaniu nie bylo mowy ...a to jeszcze w liceum jak bylam z klasa ale wiesz...mlode wilki tabun koni inne cele inne atrakcje natenczas

tak czy owak wybieram sie..nie wiem czy sama czy moze starszego syna namowie zapakujemy mojego krzysia (mirela ma niuniusia a ja krzysia) i wtedy w polske..spac mozna w aucie bo miejsce jest 

mowiac krotko...jest calkiem spoooooora szansa

Super! Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli i los nie spłata jakiegoś figla, to powinnam być w domu pod koniec maja i na początku czerwca :).

Spotkanie w Krakowie? Jakżeż to pięknie brzmi :)!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Basiaim napisał:

@salazar kusisz, kusisz... ;) 

Pod koniec stycznia chcę zacząć kolejne zlecenie. Nie wiem, czy tu będę wracać.

Może faktycznie poszukam czegoś w Twoich stronach.

Ja lubię duże miasta. Dobrze się w nich czuję. Kocham czeską Pragę, lubię Kraków itp.

Lwów mi ostatnio przeszedł koło nosa :( 

Namiastkę Alp miałam w Schliersee, gdzie byłam na krótkiej wycieczce.

Poszukaj, wiesz, że tu fajnie jest :). Powłóczymy się, popatrzymy wspólnie na Alpy, połazimy po sklepach, napijemy pszenicznego :D. Może nawet Lawendę spotkamy, o ile oczywiście spodoba się jej w Landshut :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Bo nie znasz Wrocławia. :haha:

A co Ty tak ten Wrocek reklamujesz?

Pomieszkiwałem trochę w latach w latach 70 na Brochowie.

, Jak mieszkałem w Polanicy to tyż musiałem do wrocka jeździc

Zastanawiam się jak Wy tam samochodami po miescie jeździce?

tam się nie da jeździc.Jedynie co dobrze zakodowałem w pamięci to cycate dziewczyny, przez jedną taką to guza sobie nabiłem o latarnię.

Tak mój wzrok przyciągnęłaxd

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, salazar napisał:

Super! Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli i los nie spłata jakiegoś figla, to powinnam być w domu pod koniec maja i na początku czerwca :).

Spotkanie w Krakowie? Jakżeż to pięknie brzmi :)!

no .....skoro poludnie na polnoc nie zajedzie to polnoc musi sie ruszyc

brzmi cudnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, geronimo napisał:

A co Ty tak ten Wrocek reklamujesz?

Pomieszkiwałem trochę w latach w latach 70 na Brochowie.

, Jak mieszkałem w Polanicy to tyż musiałem do wrocka jeździc

Zastanawiam się jak Wy tam samochodami po miescie jeździce?

tam się nie da jeździc.Jedynie co dobrze zakodowałem w pamięci to cycate dziewczyny, przez jedną taką to guza sobie nabiłem o latarnię.

Tak mój wzrok przyciągnęłaxd

 

Na Brochowie w latach 70-tych to mało gorzej mogłeś trafić O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Przebicie się na Psie Pole graniczy z cudemxd

Już nie. :haha:Od dawna nie. Psie Pole się ogromnie rozbudowało, jakby drugie miasto tam powstało. To samo Partynice, ale tam na razie jeszcze kiepski dojazd.

Edytowane przez Maria Jolanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Kurde cyganów było mnóstwo i wszelkiej maści ochlapusów:)

No to byś się bardzo zdziwił.

W sławnym Trójkącie Bermudzkim powstały takie plomby, na które stać bogatych. Zresztą już tam nie mieszka sama patologia. JA tam mieszkam. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no .....skoro poludnie na polnoc nie zajedzie to polnoc musi sie ruszyc

brzmi cudnie

Południe było na północy w październiku, :D.

W życiu mnie tak nie przewiało jak na północy De i Polski ( byłam w Międzyzdrojach i odwiedziłam przyjaciółkę w Gryficach).

Potem był Wrocław, ale lepiej nic nie napiszę, bo mnie zlinczuje lobby wroclawskie ;):P.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Przebicie się na Psie Pole graniczy z cudemxd

 

1 minutę temu, geronimo napisał:

Kurde cyganów było mnóstwo i wszelkiej maści ochlapusów:)

Bo to osiedle Cygańskie i węzeł kolejowy (wtedy jeden z największych), a wiesz co mówili : - Ojciec porządny, matka porządna a syn kolejarz...O.o A przebić się ciężko nie tylko przez Psie Pole.., niby ciągle cos robią, ale skutków pozytywnych nie widać. moja córka 5 km do pracy dojeżdża godzinę, oczywiście przy dobrych wiatrach O.o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No to byś się bardzo zdziwił.

W sławnym Trójkącie Bermudzkim powstały takie plomby, na które stać bogatych. Zresztą już tam nie mieszka sama patologia. JA tam mieszkam. :haha:

No to chyba się musze wybrać do tego wrocka

a przy okazji odwiedzić magazyny Opery Wrocławskiej które są na terenie byłego PAFAWAGU:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...