Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, scarlett napisał:

Uwaga będę się chwalić..:d dopiero co zostałam dumną babcią a dzisiaj księżniczka Iga już roczek skończyła :777_revolving_hearts: czas na wesele zbierać??:$

iga6.jpg

Nie zbieraj.

Za taką księżniczkę to narzeczony powinien zapłacić górę złota albo przynajmniej tyle ile ona waży. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

@geronimo te powłóczyste spojrzenie  i te lekko rozchylone usta co mają symbolizować jeśli wolno zapytać ?:oops:

no jak nie wiesz? kurde akurat cugasa paliłem jak mnie fotke cyknieto, ale zmieni kem już na inną

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf a uczulenia nie będziesz miał? @Baśka powtarzająca się bardzo uczula ,,aż za bardzo,,a jak nie wyjdzie potem? chałupy swojej jeszcze nie ma,a jak zabawi tydzień? a ona bardzo wymagająca ,a żre jak słoń,już zaopatrzenie rób ,nie patrz ile stracisz ,ale uczulenie będzie ,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Adolf a uczulenia nie będziesz miał? @Baśka powtarzająca się bardzo uczula ,,aż za bardzo,,a jak nie wyjdzie potem? chałupy swojej jeszcze nie ma,a jak zabawi tydzień? a ona bardzo wymagająca ,a żre jak słoń,już zaopatrzenie rób ,nie patrz ile stracisz ,ale uczulenie będzie ,,:szydera:

A poza Tobą w domu wszyscy zdrowi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adolf napisał:

Baśka jesteś w Warszawie?To idziemy na randkę ,czuj się zaproszona ,dopóki tutaj jestem ,mogę użyczyć noclegu ,sam na sam hi hi

Nie jestem w Warszawie , ale w okolicy ..Nocleg zapewniony mam u dzieci ....Zapytam syna,...może on będzie chciał zanocowac ,ale raczej nie ...on baby kocha xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...