Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@fioletowa.mysz zainspirowałaś mnie. Zabiorę się zatem za segregowanie lumpów; co zostawić, co wyrzucić. W szafach miejsca brak, lumpy już na krzesłach lądują i te sterty wkurzają oko ( jednak jest to bardzo wygodne, przyznam się szczerze :haha:).  50 % ciuchów już jest na mnie za mała :smutek:. Nie wiem dlaczego to się pokurczyło? Może proszki źle dobierane :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salazar napisał:

Wracam właśnie ze spotkania z internetową koleżanką ze starego, przedhiltonowskiego forum. Strasznie fajnie poznać osobiście kogoś, kogo znało się i czytało prawie 8 lat, aż niewiarygodne są takie spotkania :).

 

 

Alem ciekawa, kto to taki ;) 

Fajnie, że spotkanie się udało, choć czasem można się rozczarować (i tu mi się cisną pod palce wielokropki ;)  )

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

@fioletowa.mysz zainspirowałaś mnie. Zabiorę się zatem za segregowanie lumpów; co zostawić, co wyrzucić. W szafach miejsca brak, lumpy już na krzesłach lądują i te sterty wkurzają oko ( jednak jest to bardzo wygodne, przyznam się szczerze :haha:).  50 % ciuchów już jest na mnie za mała :smutek:. Nie wiem dlaczego to się pokurczyło? Może proszki źle dobierane :haha:

W grudniu w domciu też zrobię segregację, myślę że nawet połowa się nie uchowa. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę zakończyć pracę u mojej Pdp. 

Już nie daję rady wstawać po 3-4 razy w nocy. 

I cała chyba śmierdzę g.....m.

Mam dość, jeszcze dzisiaj próbowała mi wmówić że to nie ona zrobiła na dywan.

Więc powiedziałam że to ja przyszłam extra do jej sypialni i narobiłam na dywan i w pościel, aby potem sprzątać bo mi się w nocy nudzi. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 ta, mam za ścianą firmy fachowca. Przyrzekł, że 45 minut razy 7 dni wyprostuje mnie na blachę:haha:. Oby !!! Fajny chłopak, życzliwy i otwarty. Jak wyciągnę z niego wszystkie tajniki , podzielę się tu z Wami nowościami. zaczynam 12-go listopada . Wyjazd na krótkie zlecenie odkłada się na nigdy. Wszystkie agencje , do których uderzyłam mają tylko propozycje razem ze świętami. Mam wrażenie , że nikt nie jeździ na krótkie zlecenia . Przecież do świąt jest ponad 6 tygodni:czytaj:. Jedni  uważali, ze jestem w stanie agonalnym i propozycja wynagrodzenia padła  za 1190 w skali m-ca :d. Musza na mnie jeszcze długo poczekać :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48  ciężko masz dziewczyno. Może i kasa fajna tam jest, ale jak już jesteś zmęczona , to spadaj stamtąd. w innych miejscach też można zarobić pieniądze i to bez smrodu . Wolę jednak demencyjne i na chodzie. Zobacz @Barbara48 jaki ubaw ma @Maria Jolanta . Zawsze coś miłego , sympatycznego, ekscentrycznego się w chacie dzieje. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

Chyba muszę zakończyć pracę u mojej Pdp. 

Już nie daję rady wstawać po 3-4 razy w nocy. 

I cała chyba śmierdzę g.....m.

Mam dość, jeszcze dzisiaj próbowała mi wmówić że to nie ona zrobiła na dywan.

Więc powiedziałam że to ja przyszłam extra do jej sypialni i narobiłam na dywan i w pościel, aby potem sprzątać bo mi się w nocy nudzi. 

Basia48 chyba nie jestes osamotniona w tej decyzji:smutek:chociaz moja nie fizjologia zraza mnie do siebie ale czasem niestety trzeba podjąć decyzje bo nasze zdrowie najważniejsze.:cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

@sayonara 52 ta, mam za ścianą firmy fachowca. Przyrzekł, że 45 minut razy 7 dni wyprostuje mnie na blachę:haha:. Oby !!! Fajny chłopak, życzliwy i otwarty. Jak wyciągnę z niego wszystkie tajniki , podzielę się tu z Wami nowościami. zaczynam 12-go listopada . Wyjazd na krótkie zlecenie odkłada się na nigdy. Wszystkie agencje , do których uderzyłam mają tylko propozycje razem ze świętami. Mam wrażenie , że nikt nie jeździ na krótkie zlecenia . Przecież do świąt jest ponad 6 tygodni:czytaj:. Jedni  uważali, ze jestem w stanie agonalnym i propozycja wynagrodzenia padła  za 1190 w skali m-ca :d. Musza na mnie jeszcze długo poczekać :szydera:

i tu mnie wlasnie firmy zaskakuja poniewaz dzwonia czy niechce na tydzien dwa przejechac dalej i tak pare razy w ciągu dnia a kolezanka szuka na mc i ta sama firma mowi Niema nic !moze to ich zagrywka zeby skusic na święta?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Barbara48 napisał:

Już nie daję rady wstawać po 3-4 razy w nocy. 

A potem cały dzien :szok: dlatego padasz po obiedzie ,,zmęczenie wychodzi,,:smutek: a nie idzie zaradzić temu? napewno jakies leki bierze ,że z gównem ciągle problem, to nie robota aby noce były tak pracowite jak dzień,,wykonczyć się można, Basiu podejmij słuszną decyzję,,tam może powinny być dwie opiekunki,,szkoda Twojego zdrowia i Ciebie:cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Chyba muszę zakończyć pracę u mojej Pdp. 

Już nie daję rady wstawać po 3-4 razy w nocy. 

I cała chyba śmierdzę g.....m.

Mam dość, jeszcze dzisiaj próbowała mi wmówić że to nie ona zrobiła na dywan.

Więc powiedziałam że to ja przyszłam extra do jej sypialni i narobiłam na dywan i w pościel, aby potem sprzątać bo mi się w nocy nudzi. 

Basiu ja tak kiedys myslałam o Tobie, czy Ty nie powinnaś zmienić miejsca.Wiem masz poszanowanie u rodziny i Pdp Ciebie bardzo lubi ale Ty też powinnaś zadbać o siebie i można wstać sporadycznie w nocy.Wiesz że lepiej nie będzie, musisz powiedzieć to rodzinie .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Moni.r napisał:

i tu mnie wlasnie firmy zaskakuja poniewaz dzwonia czy niechce na tydzien dwa przejechac dalej i tak pare razy w ciągu dnia a kolezanka szuka na mc i ta sama firma mowi Niema nic !moze to ich zagrywka zeby skusic na święta?

Z rozmów wywnioskowałam, że w tym właśnie czasie uaktywniają się osoby, które jeżdżą do pracy rzadko, na tzw. strzały przed świętami, żeby dorobić na prezenty i nie popadać w kredyty. Agencje myślą, że łapią te zgłodniałe dinozaury w sieć i chcą już tylko angaż i wyłącznie ze świętami, bo tu zwykle brak obsady. Zrobiono mi test językowy, który wyszedł bardzo dobrze, a stawka jakiej dawno już mi nie oferowano :haha:. To psychologiczna zagrywka na 1000 %. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Barbara48 napisał:

Chyba muszę zakończyć pracę u mojej Pdp. 

Już nie daję rady wstawać po 3-4 razy w nocy. 

I cała chyba śmierdzę g.....m.

Mam dość, jeszcze dzisiaj próbowała mi wmówić że to nie ona zrobiła na dywan.

Więc powiedziałam że to ja przyszłam extra do jej sypialni i narobiłam na dywan i w pościel, aby potem sprzątać bo mi się w nocy nudzi. 

Współczuję Ci Basiu:cmok:.Przeprowadzając rozmowy z rekruterkami -miałam "koncert życzeń":bez nocnego wstawania ,bez transferu.Reszta to pikuś-bez pan! Nawet 2 miliony nie skuszą mnie do podjęcia oferty z wstawaniem nocym i targaniem.Moje zdrowie nie ma ceny.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Adolf napisał:

Jestem w domku ,i powoli ogarniam zaległości,tylko te rachunki,sprzątanie ,o innych nie mówię bo do tanga trzeba dwojga ,a ja samotny muuuuu

Zobaczyłam Twoje muuuu i przyszło mi na myśl stare powiedzenie:"krowa ,która dużo ryczy-mało mleka daje". Oczywiście żarcik taki:cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Barbara48 napisał:

Chyba muszę zakończyć pracę u mojej Pdp. 

Już nie daję rady wstawać po 3-4 razy w nocy. 

I cała chyba śmierdzę g.....m.

Mam dość, jeszcze dzisiaj próbowała mi wmówić że to nie ona zrobiła na dywan.

Więc powiedziałam że to ja przyszłam extra do jej sypialni i narobiłam na dywan i w pościel, aby potem sprzątać bo mi się w nocy nudzi. 

Ja się tylko dziwię że do tej pory dawałaś radę. Ja bym nie dała rady, nie potrafię podsypiać a i zasypiam dość długo więc wykończyłabym się po 3-4 dniach.

I nie "chyba" tylko na pewno powinnaś zakończyć tam pracę bo to wygląda na pracę dla dwóch osób.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...