Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za długie pauzy mam. Kasieńka zdążyła zaliczyć cmentarz, natargać zielska do wazonów, obłożyć moją sofkę na dole siedmioma poduszkami, powyciągać skądś 55 rupieci,  porozkładać ręczniki po meblach i fotelach, wyciągnąć całe jedzenie z lodówki i szafek na stół w kuchni.

Nudziło się biedactwu. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)! 

 Co za cudowna pogoda, trudno uwierzyć, że to początek listopada, w słońcu dobrze ponad 20* dziś mamy. I Föhn taki, że Alpy są na wyciągnięcie ręki :).

Wracam właśnie ze spotkania z internetową koleżanką ze starego, przedhiltonowskiego forum. Strasznie fajnie poznać osobiście kogoś, kogo znało się i czytało prawie 8 lat, aż niewiarygodne są takie spotkania :).

A jutro następne, z moją Jolą kochaną i pogoda nadal ma być piękna :).

Miłego popołudnia życzę wszystkim :)!.

 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór kochani  :cmok:

Dojechalam bez przygód i godzinę przed czasem  :d Miałam szczęście niepojęte i trafiły mi sie dwa fotele tylko do mojej dyspozycji więc nawet w jakiejś nieokreślonej pozycji udało mi się trochę pospać:oklaski:

Jestem stratna dwa pudełka czekoladek, ktore musialam dac pilotowi zeby przechowal mi jeden podreczny bagaz, ktory za cholere nie chcial wejsc na polkę.

A teraz....Home sweet home.....:oklaski:  rosoł juz sie pyrkoli....psy mnie nie odstepują.....koty sie czają zeby cos ukrasć z blatu kuchennego....walizki jeszcze stoja nie rozpakowane....:d

Życzę wszystkim miłego wieczoru :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adolf napisał:

Tak się ładnie całujecie ,a ja też tak chcekurcze wróciłem i się ogarniam ,i nie ma nikogo kto by mnie przytulił,chyba będę miał zmienić płeć ,tylko nie wiem za kogo bym mógł robić hi hi

A Ty za dużo nie chcesz na raz? całusy ,przytulania, zmiana płci, nic innego jak tylko lecieć na portal randkowy,,:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 1bozka napisał:

Ale Ci się kukneło:szydera:

:lanie: robotę @fioletowa.mysz dudkowi odbiera:pejcz:.

Dzisiaj zapisałam się na masaże, bo już mnie w łuk wygina  ta rwa kulszowa :mur:. Jak mi masażysta sił doda, to ja już do tej  @fioletowej się dobiorę , oj dobiorę się  :przekleństwa:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...