Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Słodzę :$ i to sporo :$ i kiedyś też pomyliłam cukier z solą xd Plułam publiczne do zlewozmywaka w obecności pdp i jego żony :szydera: Tego nie dało się donieść do kibelka :szydera:

Ja też do zlewu ale byłam sama. :szydera: Solniczka wyglądała jak cukierniczka. Nigdy bym na to nie wpadła, że tam sól jest :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MeryKy napisał:

Ja też do zlewu ale byłam sama. :szydera: Solniczka wyglądała jak cukierniczka. Nigdy bym na to nie wpadła, że tam sól jest :szydera:

Tam duże pojemniki na sól i cukier były identyczne, a ja osobiście cukiernicę uzupełniłam solą. xd Dobrze, że pdp i jego żona nie korzystali z tej białej trucizny bo byśmy się do zlewozmywaka nie dopchali :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

ja nie spie z przyczyn nie zawodowych ale moja glowa mnie qwa napier..la jak torpeda....

kawe jednak wysiorbalam sobie grzecznie ale w pizamie sie posnuje

czy mnie wzrok oslabl z tego bolu ze znow jakies przytyki w oko mi wpadly?

 

"Nooo...jedna jak niedawno w..szczy..nała to mi gębę na 24 h zakneblowano

Sprecyzuj o kogo Ci chodziło ,że poczułaś się tak wielce pokrzywdzona jak zwykle zresztą ?"

 

ech ...jak to kiedys kiedys pewien czlek powiadal..leute leute...czy to aby forum czy przedszkole....

trzymcie sie cieplo mimo wszystko....moze po kosciach sie to dzieciece przywalanie rozejdzie i nikot nikomu nie przygadywal zlosliwie 

milego dnia

 

 

Rozumiem Ciebie i wiem , że pewne posty mogą być irytujące . Nie potrafię tylko pojąć , dlaczego ciągle o tym piszesz i w ten sposób powielasz teksty , które tak drażnią . Może byłoby lepiej , gdybyś uwagi kierowała bezpośrednio na priv .  Za łapkę  nikogo nie złapałam , ale odpowiedz sama przed sobą ile tych przytyczkowych postów zalajkowałaś . Mam nadzieję , że potrafisz obiektywnie oceniać i nie uważasz , że jednym wolno , a drugim nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, violka napisał:

Rozumiem Ciebie i wiem , że pewne posty mogą być irytujące . Nie potrafię tylko pojąć , dlaczego ciągle o tym piszesz i w ten sposób powielasz teksty , które tak drażnią . Może byłoby lepiej , gdybyś uwagi kierowała bezpośrednio na priv .  Za łapkę  nikogo nie złapałam , ale odpowiedz sama przed sobą ile tych przytyczkowych postów zalajkowałaś . Mam nadzieję , że potrafisz obiektywnie oceniać i nie uważasz , że jednym wolno , a drugim nie 

violus podobnie jak wiekszosc foremek wyrazam swoje zdanie ale wiesz..moze masz racje....zrobic lepiej kroczek w tyl i dac sobie spokoj ...milego dnia.....

dopoki moderacja nie zasugerowala zeby do slownych przytykow nie prowokowac wiekszosc zabierala glos w tej czy innej sprawie ja ty i inni uzytkownicy rowniez ...nie ja jedna powielam  lub powtarzam takie czy inne posty ..ale niedziela nie jest od tego zeby kopie kruszyc o takie drobiazgi ...zatem mimo mglistego poranka zycze naj na reszte dnia

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Całą noc miałam z głowy bo przed północą zadzwoniła zmienniczka, ze Sinbad będzie o 3,5 H wcześniej na miejscu i żeby zawiadomić rodzinę.....qźwa i jak się wybilam ze snu to nie mogłam usnąć :d nad ranem przysnęłam i jak przyjechali to drzwi zamkniete....:szydera: ale poszli do syna po klucz i weszli :szydera:

Miłej niedzieli....bawcie się dobrze i nie rozrabiajcie za bardzo.....:cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziiiimno. Brrr. Byłyśmy na spacerku, nawet tak strasznie nie zmarzłam ale pod koniec już poczułam że jednak jest zimno. Kolejny dzień raniutko dachy i trawniki pobielone szronem.

Jak nic idzie zima.

I tym odkrywczym stwierdzeniem żegnam się na chwilkę. :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, awe59 napisał:

Witam, 

Całą noc miałam z głowy bo przed północą zadzwoniła zmienniczka, ze Sinbad będzie o 3,5 H wcześniej na miejscu i żeby zawiadomić rodzinę.....qźwa i jak się wybilam ze snu to nie mogłam usnąć :d nad ranem przysnęłam i jak przyjechali to drzwi zamkniete....:szydera: ale poszli do syna po klucz i weszli :szydera:

Miłej niedzieli....bawcie się dobrze i nie rozrabiajcie za bardzo.....:cmok:

Zycze wiec Bezpiecznego powrotu do DOMKU i wypoczynku ....zasluzonego...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...