Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Dzień zaplanowany ....Dyżurny spacerek do parku ....świeczki pozapalać . Po obiedzie kawka  z siostrą i szwagrem idziemy spełnić obywatelski obowiązek ...mamy ten sam rejon wyborczy ...Wiemy na kogo oddamy swój głos ...poglądy mamy te same . Mam cichą nadzieję , że księżyc u nas będzie zawsze pięknie świecił ....nikt nam go nie ukradnie ....a głos mój/ nasz będzie decydujący ...

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem, nie wiem po co ja dzisiaj znów wstałam za wcześnie. :szydera:

Patrzę krzywo na świat bo mi okulary pękły i posklejałam plastrem. Muszę jutro pojechać gdzieś i kupić nowe patrzałki. :haha:

Mario Jolanto-kup za jednym zamachem 2 pary.Mnie się "udało"zostawić w busie.Zakupiłam sztuk dwie i luzik.Na dobitkę wkładam je do etui przez co są "bardziej widoczne".Oj ,to moje roztargnienie-a może pesel:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Mario Jolanto-kup za jednym zamachem 2 pary.Mnie się "udało"zostawić w busie.Zakupiłam sztuk dwie i luzik.Na dobitkę wkładam je do etui przez co są "bardziej widoczne".Oj ,to moje roztargnienie-a może pesel:cmok:

Zawsze mam kilka par. Teraz wzięłam dwie. Jedna oooooszła dawno ale druga w palcach mi pękła. :szok: Nie wiedziałam że taka silna jestem. :haha:

W domu też mam w sypialni na stoliku swoją parę okularków żeby nie szukać w torebce a potem nie zapomnieć ich ponownie do torebki włożyć. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy !

Nietomna jestem przegromnie ,ledwo trafiam z kawą do dzioba . Pamiętacie jak narzekałam na spanie że Neuss ? Tutaj śpię jak niemowlę , normalnie nie mogę się z łóżka zwlec czyli z tamtym miejscem było coś na rzeczy.Tutaj mogłabym spać aż do wypęku :haha:,ale po poczucie obowiązku nie daje mi dalej pognić w łóżeczku ,no szkoda mi tej mojej Pdp .

Miłej , leniwej niedzieli Ludeczkowie Roztomili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja....:oklaski: Poszłam na szlugaska...a tu mokro...znaczy się padało...i dobry nastrój prysł...:haha: Teraz tylko kofeina może mnie uratować...:szydera: No...to niech się postara....:haha: Siorbię już napój ulubiony i zaraz zabieram się za zaległości....:haha: A tymczasem spróbuję zmotywować wszystkich zalegających....341309494_dziedobryniedziela2.jpg.5d60be5e0286c4ba4344b2fb876cccf4.jpg...jakakolwiek by nie była...:szydera: I tym optymistycznym akcentem informuję, że życzę, znowu, miłego dzioneczka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy !

Nietomna jestem przegromnie ,ledwo trafiam z kawą do dzioba . Pamiętacie jak narzekałam na spanie że Neuss ? Tutaj śpię jak niemowlę , normalnie nie mogę się z łóżka zwlec czyli z tamtym miejscem było coś na rzeczy.Tutaj mogłabym spać aż do wypęku :haha:,ale po poczucie obowiązku nie daje mi dalej pognić w łóżeczku ,no szkoda mi tej mojej Pdp .

Miłej , leniwej niedzieli Ludeczkowie Roztomili .

To samo mam nie potrafię się zwlec z wyrka. :o

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zawsze mam kilka par. Teraz wzięłam dwie. Jedna oooooszła dawno ale druga w palcach mi pękła. :szok: Nie wiedziałam że taka silna jestem. :haha:

Ja to mam jakiś defekt Hilarego :haha:położę... i nie wiem gdzie :haha: (na nosie też nieraz znalazłam tzn. odsunięte na głowę)i zastanawiam się dlaczego tyle już wymyślili, a jeszcze nie wymyślili piszczących okularów po naciśnięciu jakiegoś guziczka w telefonie komórkowym O.oxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

czy mnie wzrok oslabl z tego bolu ze znow jakies przytyki w oko mi wpadly?

Nawet nie wiem o czym piszesz :szydera:i dobrze mi z tym. 

Zaspałam, nawet kawę sobie pocukrowałam i taką francę niedobrą piję, a fe. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Widzę,że wszyscy już na nogach.Babka moja przysnęła i potem tak gnała na śniadanie ,że zębów zapomniała włożyć.Dzień jak co dzień różnicy żadnej.Ale ponoć niedziela.Oby do przodu i bliżej do domu.

Wychodzę tu z założenia ,że swoje robić nie wychylać się.Serce zostało w domu.Tu tylko obowiązek i chyba wyrachowanie.Albo miękkie serce,albo twarda d**a.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Barbara48 napisał:

Nawet nie wiem o czym piszesz :szydera:i dobrze mi z tym. 

Zaspałam, nawet kawę sobie pocukrowałam i taką francę niedobrą piję, a fe. 

Kiedyś na szteli zachciało mi się trochę cukru do kawy. całe życie piję gorzką. Ta kawa była tak paskudna az mnie na cofkę ciągło i okazało się, że ją posoliłam :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Kolejny dzień świstaka czas zacząć. Najpierw kawa a później........tez kawa.

Słońce dzisiaj przypomniało sobie o swoich obowiązkach......ciepło moze nie będzie , ale przynajmniej słonecznie.

Wszystkim spokojnego dnia życzę.

@aniao będzie dobrze, trzymam kciuki.:cmok: Ja przez to przeszłam 4 lata temu. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MeryKy napisał:

Kiedyś na szteli zachciało mi się trochę cukru do kawy. całe życie piję gorzką. Ta kawa była tak paskudna az mnie na cofkę ciągło i okazało się, że ją posoliłam :szydera:

Słodzę :$ i to sporo :$ i kiedyś też pomyliłam cukier z solą xd Plułam publiczne do zlewozmywaka w obecności pdp i jego żony :szydera: Tego nie dało się donieść do kibelka :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Strasznie szybko te dni  lecą.

Na weekend mam komplet dzieci w domu w ilości sztuk dwóch.Tak więc jest co robić hi hi.

Darek pojechał na Śląsk po auto i kupi/ nie kupi.Niepotrzebne skreślić

Na sztele nie dzwonię,lepiej chyba nie wiedzieć co tam,czy Inge szaleje w normie,czy poza normą

Miłej niedzieli wszystkim.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...