Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Ja tam mogę należeć do TAL ( Towarzystwo Alzheimerówek ) i TAL ( Towarzystwo Anonimowych Lapusoholików).

Osobiście nie chciałabym otrzymać zaproszenia do TAL....tego pierwszego....jako aktywny uczestnik, mogłabym zapomnieć jak się lapka obsługuje...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Moni.r napisał:

NIe jeszcze nie w domu.Jutro szansa spotkać się :tak2:a chcialabym chciala:cmok:

Kurde, no...

Też bym chciała, a właśnie jutro nie mogę.

Dorwałam tu w miasteczku Polkę opiekunkę i przed chwilą dogadałyśmy szczegóły jutrzejszego właśnie spotkania.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moni.r napisał:

No soryy ale moja stale spi:haha:wstaje o 10 około 13 spi do 16 i około 20 do wyrka to jest jedyny plus wracania w to miejsce:tak2:

Straszne !

Teraz każde miejsce gdzie podopieczna nie śpi 15 godzin na dobę będzie koszmarem. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Bez netu na stelli nie przyjmę zlecenia...To mój kontakt z rodziną i znajomymi...to możliwość recherchu w jakiejkolwiek sprawie w internecie....to filmy...to książki...to forum....Bez łącza pozostałoby pytanie...Jak żyć...jak żyć...:haha:

Zapomniało Ci się, jak to było bez tego wszystkiego :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedno miejsce przyjechałam przed załozeniem netu.

Miałam wtedy numer z AldiTalk. Doładowywałam telefon tak, żeby miec pakiet internetu, ale nie wiem dlaczego nie działał mi Whatsapp i Messenger.

Chodziłam w jedno miejsce na mieście, gdzie łapałam czyjś bez hasła, a potem wyczaiłam, ze w jednym pokoju w domu też łapie jakieś free wifi.

To jest uzależnienie :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jadę to tylko tam gdzie jest internet.

To świadczy również o tym jak rodzina traktuje opiekunkę i jak potrafi zrozumieć nasze rozłączenie z rodziną. W najgorszym miejscu gdzie byłam a miał być internet, pojawił się po 1,5 miesiąca. Do Kasieńki jak przyjechałam to internet pojawił się następnego dnia.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Komórka jest w moim posiadaniu już prawie lat 20....to mogłam zabyć co nieco...:haha: A necika nie miałam na dwóch pierwszych stellach....Od tamtej pory...NEVER....:szydera:

Ja z lapkiem jestem dopiero 5 lat, a jeżdżę o ponad dwa lata dłużej. Komórkę osobistą nie pamiętam ile mam, ale byłam ostatnia w rodzinie :haha:, czyli wpierw pan mąż, później dzieci a na końcu ja xd Komórkę "se" chwalę, że jest... a lapek się przydaje :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Basiaim napisał:

Kurde, no...

Też bym chciała, a właśnie jutro nie mogę.

Dorwałam tu w miasteczku Polkę opiekunkę i przed chwilą dogadałyśmy szczegóły jutrzejszego właśnie spotkania.

no cóż wiadomo że im bliżej tym lepiej ale My (we dwie z Aśką już żalujemy!!)Basiaim co się odwlecze nie uciecze ale żal jest:tak2:Jesteś tak pozytywna że my cię często wpominamy i nie miej czkawki albo za złe nam:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ja z lapkiem jestem dopiero 5 lat, a jeżdżę o ponad dwa lata dłużej. Komórkę osobistą nie pamiętam ile mam, ale byłam ostatnia w rodzinie :haha:, czyli wpierw pan mąż, później dzieci a na końcu ja xd Komórkę "se" chwalę, że jest... a lapek się przydaje :d

Ostatnie 20 lat pracuję z intranetem, netem i komputerkiem w formach wszelakich...:haha: Żyć niepodobna...niepodobna...:szydera: Aczkolwiek przyznaję się bez bicia, że użytkownikiem jestem perfekcyjnym...aczkolwiek, z lekka, a'technicznym...od tego mam Synka...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ja z lapkiem jestem dopiero 5 lat, a jeżdżę o ponad dwa lata dłużej. Komórkę osobistą nie pamiętam ile mam, ale byłam ostatnia w rodzinie :haha:, czyli wpierw pan mąż, później dzieci a na końcu ja xd Komórkę "se" chwalę, że jest... a lapek się przydaje :d

Pierwszą komórkę miałam 18 lat temu i rzadko z niej korzystałam . Do dziś pamiętam , że minuta rozmowy kosztowała 3.60 zł , a pensja miesięczna wynosiła około 800 zł O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Pierwszą komórkę miałam 18 lat temu i rzadko z niej korzystałam . Do dziś pamiętam , że minuta rozmowy kosztowała 3.60 zł , a pensja miesięczna wynosiła około 800 zł O.o

Tego to już najstarsi górale nie pamiętają. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internetowa zrobiłam się cztery lata temu.Tzn w domu oczywiście korzystałam,ale na wyjazdach nie zawsze był.Potem tylko zlecenia z internetem.I dlaczego co niektórzy dziwią się że luksusów nam się zachciewa kiedy domagamy się internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ostatnie 20 lat pracuję z intranetem, netem i komputerkiem w formach wszelakich...:haha: Żyć niepodobna...niepodobna...:szydera: Aczkolwiek przyznaję się bez bicia, że użytkownikiem jestem perfekcyjnym...aczkolwiek, z lekka, a'technicznym...od tego mam Synka...:haha:

Ja jestem całkiem a'techniczna, a najgorsze, że synek nie ma czasu :d Dużo pracuje, mieszka u dziewczyny, kończy studia i jest uzależniony od wędkowania :d Dobrze, że jeszcze pamięta, że matkę ma i dzwoni xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...