Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

To marudź pozytywnie. :szydera:

Założyłabym klub ale źle mi się kojarzy. Są AA, założymy AL ale jako Towarzystwo. Wyjdzie TAL, czyi skrót od słowa Thallos oznaczającego gałązkę oliwną. A jak ktoś będzie niegrzeczny to zrobimy rózgę i dostanie to dupce. :szydera:

Ach ta  Twoja dedukcja :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Też jestem i też się nie wstydzę ... "wstydzę " się tylko,za mojego tableta bo kudy mu do lapka :haha:...a jak wysiądzie ,to sobie kupię ...następny tablet :szydera:

Każdy ma to, co lubi....:tak2: Mnie lapuś mój ulubiony...Muerte blanca zwany...zastępuje telewizorek....no i klawiszki ma większe...i ekranik dostosowany do wieku mojego, czyli oka ślepawo-kaprawego...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem uzależniona...całkowicie i bezapelacyjnie...telefon i lapek to moje szczęścia i okna na świat...i nie wstydzę się tego...:szydera:

Ja nie... i posiadanie netu na stelli jest mile widziane, ale nie jest to bezwzględnie konieczne. Mało korzystam z telefonu też ... Najbardziej jednak lubię towarzystwo na żywo ... Teraz to wymagałabym netu na stelli tylko dlatego, że być może to jakaś zacofana stella.., taka mina O.o)))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Każdy ma to, co lubi....:tak2: Mnie lapuś mój ulubiony...Muerte blanca zwany...zastępuje telewizorek....no i klawiszki ma większe...i ekranik dostosowany do wieku mojego, czyli oka ślepawo-kaprawego...:szydera:

Mój jest zgrabniutki i leciutki . W sam raz do noszenia w moich wątłych łapkach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To marudź pozytywnie. :szydera:

Założyłabym klub ale źle mi się kojarzy. Są AA, założymy AL ale jako Towarzystwo. Wyjdzie TAL, czyi skrót od słowa Thallos oznaczającego gałązkę oliwną. A jak ktoś będzie niegrzeczny to zrobimy rózgę i dostanie to dupce. :szydera:

Czy masz na myśli Towarzystwo Anonimowych Lapusiocholików? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

I kto ma strzec dzieci , przed tym uzależnieniem ? :szydera:

Ale ona ma trzy lata i już buszuje z tym bajkami od dawna.A te moje dzieci dają jej telefon ,a małej w to graj.A nie zdają sobie sprawy jakie to szkodliwe dla niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

@Mirelka1965 mam podobnie.Najgorzej ,że w domu też,a tam już nie koniecznie mam zawsze czas.Po cichutku wszystko przejrzę ,z wami popiszę . Nawet bronię sprzętu przed wnuczką ,bo jak Mania włączy Pepę ,to babcia nie ma jak buszować w internecie.

Oj tam, oj tam...w domu zawsze tego czasu jest mniej....jak się rodzinie pozwoli omotać...:haha: Moja familia już przywykła...najpierw lapek...potem robota...:haha: A niechby spróbowali pisnąć...:szydera: Wnuków nie dorobiłam się...jeszcze....ale mam takie wrażenie, że jak już się ich dorobię, to wydam im walkę okrutną o dostęp do mojego sprzętu...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja nie... i posiadanie netu na stelli jest mile widziane, ale nie jest to bezwzględnie konieczne. Mało korzystam z telefonu też ... Najbardziej jednak lubię towarzystwo na żywo ... Teraz to wymagałabym netu na stelli tylko dlatego, że być może to jakaś zacofana stella.., taka mina O.o)))

Bez netu na stelli nie przyjmę zlecenia...To mój kontakt z rodziną i znajomymi...to możliwość recherchu w jakiejkolwiek sprawie w internecie....to filmy...to książki...to forum....Bez łącza pozostałoby pytanie...Jak żyć...jak żyć...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...