Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odpinajac wczoraj rower (mmo ze nie powinnam nie moglam sobie odmowic tej krotkiej przejazdzki) zauwazyal kobiete i mlodego chlopaka o azjatyckich rysach.....on w sumie usmiechal TYLKO sie ona nadawala bla bla bla bla typowa przeorana zuzyta  moze piecdziesiecioparoletnia kobieta...ni tak sobie bawie sie kluczem przy zamku i widze...chlopak wyciaga dwie sztangi fajek z plecaka i daje tej babce a ona mu kase...ztakalo mnie....w bialy dzien ludzie ich mijaja, za zakretem jest posterunek a oni oboje nic z tego sobie nie robia....zero dyskrecji

wieczorem wspominam szogunowi a on....lucy ale tu pod netto mamy staly punkt sprzedazy o tym wie calwies i polizei tez:kopara:

a ja myslalam ze u nich tak wszystko korrekt

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Po wczorajszym wolnym dniu jestem tak wypoczęta ,że obudzilam się z własnej woli nie czekając ani na babki halooo,ani na budzik:d

Teraz zastanawiam się na jak długo starczy mi tej dobrej energii ,oby do następnego piątku.Marzenia czasem się spełniają a moje jest takie malutkie,tyciuśkie.Chcę,żeby mnie nikt nie budził o 4 nad ranem.

images (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was w cudownym nastroju bo już jestem na krótkiej prostej....jutro wyjazd do domu a dziś jeszcze pełne ręce roboty wraz z kąpaniem babki. :d Mojego dobrego nastroju nic nie jest w stanie zepsuć....nawet brzydka pogoda. :d

Miłego i spokojnego dnia wszystkim życzę  :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

@Maria Jolanta  nie dziękuję żeby nie zapeszać. :d  Swoją drogą chciałabym mieć taką Kasienkę, która by tak dbała o moje samopoczucie....:szydera:  Masz z nią wesoło :szydera:

Wesoło ale coraz bardziej męcząco. :haha:

Idę legnąć na sofkę bo jeszcze nie nie nakrzyczy. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że nikt na mnie nie krzyczy...wstałam, bo chciałam....:szydera: Słonko daje po ślepkach, ale chłodzik jest...mogłam sprawdzić przy szlugasku...:haha: Siorbie się ta moja kawusia...sama się siorbie...bez mojej pomocy...:haha: No.....i mamy chyba powód do radości....553846457_dziedobrysobotaruchoma.gif.f3c8e8c89192285b4714eb0ec56aecc7.gif ...czyli jeden dzień mniej do końca zlecenia....:oklaski: Wszystkim zatem, bez wyjątku, życzę cudnej soboty...mało stresu i mało roboty...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy ! 

Jestem już po porannym obrządku, babcia nafutrowana,słonko świeci zapowiadając ładny dzień  ,a mnie trochę smutno ,bo wczoraj przyleciał syn z synową .:( ...i jak tak sobie wczoraj popatrzyłam na nich wieczorkiem, trochę pogadałam ,to mi się przykro zrobiło,że tak fajnie się bawią .I córka z wnuczkiem była ,tak rodzinne , miło ,a człowiek popitala na tę szyneczkę i wiele takich cudnych chwil go omija ...

Dobra , koniec ględzenia , miłego dnia Ludeczkowie .:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...