Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Teresadd napisał:

 @MeryKy coś nie mogę się zaprzyjażnić z moim czytnikiem.Mam go ze cztery lata i miłości niet.Nawet mam problem z jego obsługą no i teraz wiem ,że nie jest najwyższych lotów.

Mój jest z wyższej półki. Mam Kindle Zakupiony w Niemcowni kilka lat temu. Wieczorem nie potrzebuję światła do czytania, bo mam ekran podswietlany.

Tak go polubiłam, czyta mi się go lepiej  niż papierowe książki. Super do czytania w busie czy w poczekalniach.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MeryKy napisał:

Mój jest z wyższej półki. Mam Kindle Zakupiony w Niemcowni kilka lat temu. Wieczorem nie potrzebuję światła do czytania, bo mam ekran podswietlany.

Tak go polubiłam, czyta mi się go lepiej  niż papierowe książki. Super do czytania w busie czy w poczekalniach.

Kurczę ,nawet nie wiedziałabym jaki kupić.Może faktycznie zaprzyjaźnić się.Albo rozkminić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

niestety kase ma m odłożoną tylko na emeryturę,żeby nie żebrać,tak jak teraz na remont musze dorabiać:$

ale land nie jest najważniejszy,,remont nr 1,,,ale wiem,że żartowałeś ,byśmy dwa lany kupili,,,za nic,,:szydera: a co! dwa oszołomy,,:hura: albo jeszcze trzeci,,a kto biednemu zabroni:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

Są i jest dużo opiekunek,co boi się nawiązac kontakt, nie wiem czemu, przestraszone ,może na czarno pracują ,bo i takie spotkalam ,przestraszone na maxa, nie potrzebują rozmów itd, zamknięte są w sobie,,takie są, są samowystarczalne,,idzie to wszystko przerobić i załagodzić, @maras1 czy Ty jesteś oszołomem seksulanym? załagodz to sam:szydera: no wiesz o czym piszę,,cyk myk i gotowe,,,:cmok: pomyśl o buziaku ,,szybciej załatwisz sprawę,,bummm, co ja piszę,,

sam nie załagodzę ,bo jeszcze trochę mnie bark boli:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

@Blondi Blondasku a co z Twoją pracą?Byłaś porozmawiać?

@Joy brak słów..wszystko robi abym nie poszła, nagadał siostrze tej PDP same superlatywy o mnie bo słyszałam,,podał stawki cenowe jakie mu kazałam powiedziec ,auto mi zorganizowali i cisza, robota wiem kogo,,zamorduję w piątek, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

@Blondi a to "krecik":haha:

Jeszcze jaki,,do czasu,,do czasu,,on mi tu mydli równo,,chce mnie miec tylko dla siebie,,,ale to nie Blondi,:tak2: wszystko do czasu, no bo panisko ma kasę,więc dlaczego mam pracować,,:przekleństwa: a ja chcę pracy, a tak mi smutno dzisiaj,,że nie będę jutro w Pl na mojej mamy grobie,,tak mi smutno,,chodz gadam z nią codziennie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...