Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór klepacze,,:oklaski: coś tu bardzo spokojnie,,,ale chyba taka pora w związku z jutrzejszym dniem,,

@awe59 też mialam wampirków,  potworków i to nie jednych,,dostali kg żelek ,torciki czekoladowe i poszli,,a jakie mają z sobą wielkie torby,,na to wygląda ,że powinni wszyscy dawać dużo ,dużo,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

.....Jak nie wyrobimy normy dziennej i nie naklepiemy z 10 stron to dostaniemy łomot od Modusia :d

No to ja pomogę w wykonaniu normy dołączając się do "klepaczy" choć me statystyki odbiegają znacząco od tuzów zestawienia ilości postów. Poza tym oczywiście witam wszystkich serdecznie wieczorowa porą.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@awe59 też mialam wampirków,  potworków i to nie jednych,,dostali kg żelek ,torciki czekoladowe i poszli,,a jakie mają z sobą wielkie torby,,na to wygląda ,że powinni wszyscy dawać dużo ,dużo,,:szydera:

U nas nikt nie przylazł. Chyba się święto nie przyjęło :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w lesie,,czułam się jak pracownica Nadleśnictwa:szydera: ,z notatnikiem i długopisem,pisałam jakie długie i jakie grube drzewa do sprzedania przygotowane,,no i szukałam grzybów,,niet, same trujaki,ale za to się dotleniłam ,co mi się spodobało? plastry drzewa,,piękne, z tych grubych pni, ogromne ,nacuduję i teraz myślę co z tymi plastrami mam zrobić,,mam wiele pomysłów,ale jak co to zostawię do następnego roku,,niech wyschnie dobrze,,:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrew bardzo lubię używać słowa,,oszołom"  ,,w pozytywnym słowa znaczeniu, nie mając nic złego na myśli,,ktoś pisał że polacy oszołomy,,bo oszołomy i to jakie,,:szydera: emotki można wstawiać? a oszołom to nic zlego ? zdurnialam już po wczorajszym dniu-naprawdę,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...