Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Oooo jestes:cmok:

Jestem, jestem i nawet nie wiem, czy jestem tylko jedna, a może jest nas dwie , albo nawet trzy:szydera:, ale wiem, że d..py nie sprzedałam:d. Siedzi ona mi na moich tyłach od lat franca jedna i powoduje, że nie mogę unieść się >:( ponad chmury i latać pod wiatr O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Ehhh, nie mam czasu dotrzymywac Wam towarzystwa.

Moje kochane kolezanki wpadly na pomysl, ze trzeba mnie znieczulic(zab nadal boli) winem australijskim. Teraz beda mi sie snic kangury i inne dziwaki:haha:

Ale zasne bezproblemowo, bo juz mi sie oczeta przymykaja.

Spokojnej nocy:)

 

No jak boli,,byłas u dentysty,,nic nie dal na zbicie bólu? może jest zapalenie,najpierw trzeba wyleczyć antybiotykiem,,a potem leczyć kanał, coś tu nie jest po kolei,,

a co za wino piłas australijskie,,win nie znam australijskich ,,chodz jakieś tam piłam,,,ale piwa tak,,np, Blondi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Jestem, jestem i nawet nie wiem, czy jestem tylko jedna, a może jest nas dwie , albo nawet trzy:szydera:, ale wiem, że d..py nie sprzedałam:d. Siedzi ona mi na moich tyłach od lat franca jedna i powoduje, że nie mogę unieść się >:( ponad chmury i latać pod wiatr O.o

:szydera: taka ciężka jesteś:szok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Ehhh, nie mam czasu dotrzymywac Wam towarzystwa.

Moje kochane kolezanki wpadly na pomysl, ze trzeba mnie znieczulic(zab nadal boli) winem australijskim. Teraz beda mi sie snic kangury i inne dziwaki:haha:

Ale zasne bezproblemowo, bo juz mi sie oczeta przymykaja.

Spokojnej nocy:)

 

Dobranoc. Kangury pod poduchy a jak będą wierzgać to zdziel je bumerangiem. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

No jak boli,,byłas u dentysty,,nic nie dal na zbicie bólu? może jest zapalenie,najpierw trzeba wyleczyć antybiotykiem,,a potem leczyć kanał, coś tu nie jest po kolei,,

a co za wino piłas australijskie,,win nie znam australijskich ,,chodz jakieś tam piłam,,,ale piwa tak,,np, Blondi

Nazwy nie podam, bo nawet na etykietke nie spojrzalam.

Zab mam rozwiercony i zatruty, ale caly czas dokucza, teraz APAP noc zakasze i w bety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

bola mnie wszystkie kosteczki, beda pewnie siniaki na barkach i lezdziwach ,  jutro bedzie ciezki dzien ale...wszystkie stresowe knoty zostaly dzisiaj rozpedzone wiec znow moge sie wyginac..tylko moj rower musze na dwa tygodnie w garazu zostawic :smutek:

no trudno trzeba sie z kijami przeprosic czyli jutro dzien wedrowny...

zycze foremki milego wieczoru 

oby jutro bylo spokojnie dla wszystkich 

guggy.gif

pojutrze mniej 50 na liczniku

dobrej nocy

@lucyna.beata gdzie sie dalas wymasowac?

I za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dobranoc. Kangury pod poduchy a jak będą wierzgać to zdziel je bumerangiem. :szydera:

@hawana skarbie,  na ból najlepszy jest przystojny Aborygen. Tylko bumeranga nie bierz do ręki , bo on wróci jak sam ból O.o. Sen najlepszy na wszystko. Dobranoc i zdrowia życzę 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pol dnia przesiedzialam w szpitalu z Pdp.

W ub tygodniu wylazl jej za uchem wezel chlonny.

Cholerka,zapomnialam jak jest swinka po niemiecku i palnelam przy jej kuzynie profesorze ,,schweinekopf,,:d

Radosc byla duza.

Ale profesor zdecydowal ze trzeba dokladnie obejrzec ta kule za uchem.

Rano przyjechal by osobiscie pobrac krew...

No nie udalo sie,

Podziurawil Pdp, krew byla wszedzie,ale nie w strzykawce/

Pojechalismy wiec do szpitala,tam nastepna specjalistka co to podobno z zamknietymi oczami wkluwa sie, tez nie dala rady.

Tak wiec pdp byla dziurawiona.

Az w koncu udalo sie.

Sprytny profesor zalatwil tez badanie komputerowe, no i 

trzeba pobrac tkanke,

dac do badania

bo nie wyglada dobrze ,i nie jest to kamien w sliniance.

Mnie tez wszystko boli od pchania wozka, od ciasnych butow rwa piety i ogonek mi sie taple .

No po prostu masakra.

W dodatku na dworze wieje i leje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52:love: musisz teraz do agencji  skreślić parę słów. PoP podziurawiona . Dodatek się Tobie należy. Nie pracujesz teraz z PoP tylko z durszlakiem :haha:. Z tym Schweinekopf tak kombinujesz jak ja :szydera:. Już też wiele nowych niemieckich słów wymyśliłam, że zawsze poprawiam tym humor każdemu słuchaczowi np. Zahnputzmaschine :szydera:, albo Zahnbormaschine:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@sayonara 52:love: musisz teraz do agencji  skreślić parę słów. PoP podziurawiona . Dodatek się Tobie należy. Nie pracujesz teraz z PoP tylko z durszlakiem :haha:. Z tym Schweinekopf tak kombinujesz jak ja :szydera:. Już też wiele nowych niemieckich słów wymyśliłam, że zawsze poprawiam tym humor każdemu słuchaczowi np. Zahnputzmaschine :szydera:, albo Zahnbormaschine:d

No popatrz, a ja bym myślała że to prawidłowe nazwy. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata gdzie sie dalas wymasowac?

I za ile?

mamy tu niedaleko prax ...panowie maja gabinet masazu itd jakies ultradziweki zabiegi na ichnia krankenkase , mozna tez isc prywatnie ale kiedys mi dysk dokuczal na tyle mocno ze sie zdecydowalama skorzystac z ichniej uslugi zwlaszcza ze jedn z chlopakow przychodzi do mojej pdp i stara sie jeszcze to co moze u niej rozruszac bo ma straszne przykurcze w dloniach i stopach...pierwsze mi zaplacil maz babki 20minut 18 ojro ...zaplacil dwa ale dla mnie te 20 minut to rozgrzewka zaledwie..ja lubie mocno:haha:i..gleboko zeby poczuc hi hi hi..potem bylam sama za swoje tez krotko przed urlopem ale wzielam juz 40 minut na jeden raz...mialam porozciagane wszystkie  sciegna, mam problem z prawa strona i lewy bark jest przesilony i dokucza - to pozostalosc po zleceniu w kassel...te masaze w ilosci 10 sztuk oplacil maz ppd..i okazuje sie ze...moze je odliczyc od podatku chociaz placi prywatnie...bylam bardzo zaskoczona raz ze sam wyszedl z inicjatywa a dwa ze ma mozliwosco odliczenia tego on jest beraterem w de wiec temat zbadal doglebnie..

tez 40 minut raz w tygodniu to niesamowita ulga na stres ktory przeciez najczesciej siedzi w karku

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, sayonara 52 napisał:

Dzis pol dnia przesiedzialam w szpitalu z Pdp.

W ub tygodniu wylazl jej za uchem wezel chlonny.

Cholerka,zapomnialam jak jest swinka po niemiecku i palnelam przy jej kuzynie profesorze ,,schweinekopf,,:d

Radosc byla duza.

Ale profesor zdecydowal ze trzeba dokladnie obejrzec ta kule za uchem.

Rano przyjechal by osobiscie pobrac krew...

No nie udalo sie,

Podziurawil Pdp, krew byla wszedzie,ale nie w strzykawce/

Pojechalismy wiec do szpitala,tam nastepna specjalistka co to podobno z zamknietymi oczami wkluwa sie, tez nie dala rady.

Tak wiec pdp byla dziurawiona.

Az w koncu udalo sie.

Sprytny profesor zalatwil tez badanie komputerowe, no i 

trzeba pobrac tkanke,

dac do badania

bo nie wyglada dobrze ,i nie jest to kamien w sliniance.

Mnie tez wszystko boli od pchania wozka, od ciasnych butow rwa piety i ogonek mi sie taple .

No po prostu masakra.

W dodatku na dworze wieje i leje.

bidulo...jezeli mozesz to sprobuj polezec ale na brzuchu...albo z walkiem z recznika pod krzyzem...najlepsza bylaby wanna ale....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

@sayonara 52:love: musisz teraz do agencji  skreślić parę słów. PoP podziurawiona . Dodatek się Tobie należy. Nie pracujesz teraz z PoP tylko z durszlakiem :haha:. Z tym Schweinekopf tak kombinujesz jak ja :szydera:. Już też wiele nowych niemieckich słów wymyśliłam, że zawsze poprawiam tym humor każdemu słuchaczowi np. Zahnputzmaschine :szydera:, albo Zahnbormaschine:d

a ja kiedys zaczynalam od nazwania koszenia trawy....grass rasieren...troche to trwalo zanim pdp ogarnal co maam na mysli ale potem to byl hit...podobnie byo z maszynka do golenia....liczy sie kreatywnosc co nie?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...