Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Drugi dzień Kasieńka mnie budzi wcześnie bo "myśli że umiera". Co nie przeszkadzało jej zejść na dół, zjeść żelki i ciasteczka. :haha:

A co byś Ty chciała aby Ona w tę ostatnią ,długą podróż na głodniaka się wybrała !? Normalnie zero zrozumienia :szydera:.

 

Dzień dobry Milusińscy w ten jakżeż uroczy ,jasny i ciepły ,październikowy poranek .Oby nam dziś dobrze było , dupsko rosło,zmarszczek ubyło .:d:cześć2::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Skracam tu turnus o tydzień.Chemii brak przez ponad trzy tygodnie ,więc raczej zawiele nie ma tu co oczekiwać.Z zakupami też zostało jak było,n może w przyszłym tygodniu podjadę do sklepu i coś tam sobie dokupię ,ale nie mam ochoty wojować o każdą marchewkę ,sałatę ,czy kawałek wędliny.Raczei tu nie wrócę ,chyba że kwestii zakupów zostanie inaczej załatwiona.

Piżdziawka dziasiaj i wiatrzysko okropne.Koty jeszcze rozwłóczyły worek z plastikami i sajgon pod chałupą był.Babka przeżywała ,ale niech koty opitoli.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Jak nie dasz rady, to nie ma się co męczyć. U mnie ciągle wychodzi lekko na plus i dlatego mam dylemat. Wczoraj o 18,30 miałam już fajrant. Moja "ulubienica" nie jest decyzyjna, więc jakoś to wszystko ogarniam. Dlatego mam dylemat, ale pomyślę w domu. Miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, aniao napisał:

Jak nie dasz rady, to nie ma się co męczyć. U mnie ciągle wychodzi lekko na plus i dlatego mam dylemat. Wczoraj o 18,30 miałam już fajrant. Moja "ulubienica" nie jest decyzyjna, więc jakoś to wszystko ogarniam. Dlatego mam dylemat, ale pomyślę w domu. Miłego dnia.

Przez miesiąc zastanowię się.Pdp już o 18:30 dobranoc mówi i do  śniadania spokój.Robotu tu wcale.Tylko posiłki,pucki raz w tygodniu,kąpanie i pranie.A i w Halmę zagramy . Córka tylko córka mąci z zakupami.Więc naprawdę muszę się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michasia 1959 napisał:

Witam Spokojnego dnia życzę.Słoneczko wychodzi, ja zaraz do Mamusi ale już na cmentarz, później ostatnie.Dzięki  Wam moja decyzja wydaję się słuszna i zgodna z moim sumieniem:)

I ja trzymam kciuki Michasiu oby ta decyzja była słuszna...ale przynajmniej będziesz mogła sobie powiedzieć ze zrobiłaś wszystko co mogłaś..ja jednak wierzę w powodzenie :love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec sie witam z tymi co depresyjni i z tymi co na wesolo funkcjonuja...nawet ze wspomagaczami:haha:...nie to ze jestem przepelnionona niechceniemmisie...ale zeszlo mi jakos...rano....dluuuuugie budzenie:kawa2: sie a potem juz porzadek dnia..tak czy owak

milego wtorku zycze panstwu ...dzisiaj slonecznie na plusie 14 stopni ..po drzemce wyruszam na odprezajace masaze wiec czas szybciej minie..jutro cale 7 godzin wolnego..stelomierz mi uswiadomil ze za dwa dni z przodu pojawi sie 4-ka...pieeeeeknie:oklaski:

a tym czasemguggy.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kurde, dać mnie tą opiekunkę pod opiekę>:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maria Jolanta napisał:

brak slow

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,,:oklaski: czytam ,czytam i :szok: ..znowu emotionek,,:smutek: co się tutaj dzieje,, ale napiszę tutaj,,tak jak  @violka nie lubi donosicielstwa tak samo ja,,wręcz brzydze się,, a wiem ,że tutaj są takie artystki co wręcz uwielbiają,,zmienic nastawienie -pliss,, są Poskarżyjki to tam można się poskarżyć,,

albo ignorować ,prosty sposób, bo zle się dzieje,,sama to widzę od jakiegoś czasu,,a w ogóle to już nie wiem co wolno a czego nie wolno,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jprd  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Ciary po mnie aż przeszły,,,to jest nie do uwierzenia,,żeby nie kamery to nikt by nie uwierzył,,a ile jeszcze jest takich ukrytych opiekunek? full, pracują aby się wyżyć na bezbronnych ludziach,,szok,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Blondi napisał:

Witam Wszystkich,,:oklaski: czytam ,czytam i :szok: ..znowu emotionek,,:smutek: co się tutaj dzieje,, ale napiszę tutaj,,tak jak  @violka nie lubi donosicielstwa tak samo ja,,wręcz brzydze się,, a wiem ,że tutaj są takie artystki co wręcz uwielbiają,,zmienic nastawienie -pliss,, są Poskarżyjki to tam można się poskarżyć,,

albo ignorować ,prosty sposób, bo zle się dzieje,,sama to widzę od jakiegoś czasu,,a w ogóle to już nie wiem co wolno a czego nie wolno,,

blondi pisalam o tym ponad dwa miesiace temu...to nie jest to miejsce do ktorego trafilam pare miesiecy temu...skoro ja bywajac nieregularnie i czytajac wpisy w tzw wolnym czasie mam problem zeby odnalezc sie wsrod forumowej braci , wsrod ogormnej ilosci postow itd...co maja powiedziec inni ktorym to forum naprawde jest potrzebne??tylko widzisz...to troche dziala na zasadzie co wolno wojewodzie to nie tobie...i tak dalej....mowiac krotko...albo jestes albo nie jestes ...czyli za i przeciw...

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Miłego dnia :cmok:

Basia :cmok::) Żyjesz ,znaczy się to co zastałaś w domu nie było aż takie straszne :) Raportuj nam tu zaraz :) 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...