Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Dana-to tak śpisz bez opamiętania:haha:.Przed chwilą wyszłam na balkon i szok:ciepełko "niemożebne".Mogłoby tak już zostać do 22.12 a potem poproszę o śnieg.

Do 22.12 nie ma szans. Latem pewnie tak...A dziś  zostanie tak tylko do 15.10. I odjedzie razem z pociągiem do Yumy....To ciepełko...

Dzień dobry... 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Dzień dobry Ludki :całus:

Nie wiem jak , ale wstałam . Babcia śpi ,a pokój w którym spała zmienniczka , ma zamknięte drzwi . Nie mam odwagi zapukać i zajrzeć , czy ona tam jeszcze jest :haha: Jeżeli , nie wyjechała o szóstej , to się pochlastam O.o

Żałujesz kobitce dłużej pospać?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Poszłam na taras zapalić i ......jasny gwint .....ciepło się zrobiło.

Za oknem już młoty udarowe napitalają z całą mocą, aż dom w posadach się trzęsie. Ale jeszcze tylko dziś i jutro i droga będzie wyremontowana .

No to miłego dnia Wszystkim:cześć3:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BabaJagusia napisał:

Dana-to tak śpisz bez opamiętania:haha:.Przed chwilą wyszłam na balkon i szok:ciepełko "niemożebne".Mogłoby tak już zostać do 22.12 a potem poproszę o śnieg.

Ja tam o śnieg nie proszę xd ja marzę o końcu epoki lodowcowej :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

A ja o końcu epoki pisowcowej. Miliony lat temu wyginęły dinozaury i upierdliwe baby to teraz czas na nich...

Co cię martwisz pisem xd Chcą sterować masą (być może czarną) to zostaną z tym czym sterują ... Ich ta masa :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Skracam tu turnus o tydzień.Chemii brak przez ponad trzy tygodnie ,więc raczej zawiele nie ma tu co oczekiwać.Z zakupami też zostało jak było,n może w przyszłym tygodniu podjadę do sklepu i coś tam sobie dokupię ,ale nie mam ochoty wojować o każdą marchewkę ,sałatę ,czy kawałek wędliny.Raczei tu nie wrócę ,chyba że kwestii zakupów zostanie inaczej załatwiona.

Piżdziawka dziasiaj i wiatrzysko okropne.Koty jeszcze rozwłóczyły worek z plastikami i sajgon pod chałupą był.Babka przeżywała ,ale niech koty opitoli.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dodzisława napisał:

Jestem pewna, ze jest na takich wyjazdach fajnie. Ja dotychczas podrózowałam z BP i mam 2 nastepne podróze zarezerwowane na najblizsze pół roku, tez z BP. Jednak od dłuzszego czasu mysle o wyjezdzie samodzielnym. Kiedy on nastapi to nie wiem, ale wiem, ze nastapi. JAk znajdziesz chwilke, opowiedz mi o swoich podrozach na priv.

Chętnie,ale nie lubię dużo pisać :( Dam Ci nr telefonu to pogadamy na żywo.Na whatsapp albo messenger ,gaduła jestem to Cię zamęczę:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...