Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja kuźwa chce wreszcie normalnie mieszkać ...czy to za dużo ?...A za sam remont mam zapłacić 8.5 - 9 tys.Tamci chcieli 13-14

:szok: to moja wielka landara tyle kosztowała a może mniej nawet,,Ty masz chyba małe mieszkanko,,liczą się fachowcy ,,cholercia jasna,, wiesz co bym zrobiła? odliczyła straty i czas,,ale pojedziesz i sama zobaczysz,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewa ...to nie chodziło o taniej . Jedni przyszli , popatrzyli ...zaczęli dyktowac co mam rozebrać , wyrzucić itp. i zaśpiewali jak dla mnie kosmiczną cenę . Tego wujka znam ..ma dobrą opinię ..no i nic mi nie narzucal ,tylko przystał na to co ja chcę i ok.4-5 tys. taniej . To nie są dla mnie małe pieniądze . Miałam pod ręką jeszcze jednego ,ale ten pracuje sam i dopiero latem dostępny ...

A ja kuźwa chce wreszcie normalnie mieszkać ...czy to za dużo ?...A za sam remont mam zapłacić 8.5 - 9 tys.Tamci chcieli 13-14

A ja sie po obcych landach męcze a tu taka fucha była dla budowlanca :d a kasa taka sama

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BabaJagusia napisał:

kJoy-zamiast spirytusu może być ocet spirytusowy. Ja np.z tartych ziemniaków piekę w piekarniku tzw.babkę.Można dodać do niej wędliny,ja daję paprykę,kukurydzę groszek,pestki z dyni. I już mam ślinotok!

:cmok:Ja pierniczę,ale mi smaku narobiłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Staram się Ewcia ...ale aż mną telepie ...Sprawdza się powiedzenie , że na pochyle drzewo wszystkie kozy skaczą ....Planowałam , marzyłam i ...sosna ...

Basia spokojnie, dasz radę nikogo nie zabić:cmok:Na miejscu może się okazać,że jest lepiej niż to sobie teraz wyobrażasz.Jestem prawie pewna,że tak będzie :) 

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

Basia spokojnie, dasz radę nikogo nie zabić:cmok:Na miejscu może się okazać,że jest lepiej niż to sobie teraz wyobrażasz.Jestem prawie pewna,że tak będzie :) 

Oj nieładnie, nieładnie tak kłamać. :haha:

Kilkanaście lat temu robiłam gruby, bardzo gruby remont. Wydałam dwa razy więcej niż zakładał wstępny szacunek i nie wszystko było tak jak chciałam. Ale że jestem wredna to facet trzy razy poprawiał kafelki w łazience bo były krzywo. A i tak mi już stukają na podłodze. :grzmotnąć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Oj nieładnie, nieładnie tak kłamać. :haha:

Kilkanaście lat temu robiłam gruby, bardzo gruby remont. Wydałam dwa razy więcej niż zakładał wstępny szacunek i nie wszystko było tak jak chciałam. Ale że jestem wredna to facet trzy razy poprawiał kafelki w łazience bo były krzywo. A i tak mi już stukają na podłodze. :grzmotnąć:

Co,kto? To jest pozytywne podejście do negatywnej sytuacji a nie kłamstwo:trele: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Blondi napisał:

:szok: to moja wielka landara tyle kosztowała a może mniej nawet,,Ty masz chyba małe mieszkanko,,liczą się fachowcy ,,cholercia jasna,, wiesz co bym zrobiła? odliczyła straty i czas,,ale pojedziesz i sama zobaczysz,,

Małe . Całość 45 z kawałkiem . Dużo roboty w łazience i dużo właśnie na zakupy do niej wydałam ...kuchnia też , ale bardziej prosta robota i jest się w niej można poruszać , bo jak na bloki to jest wcale , wcale . 2 pokoje i przedpokój nie tak wiele roboty ...A ..już nie chce mi się nawet o tym myśleć , bo już we wtorek stałam przy kuchence , już szykowałam dobre jedzenie , bo szafki kuchenne miały być przez ekipę zawieszane - tak mi obiecano . Już czułam smak schabowych , frykadelek po mojemu z niespodzianką , że kuźwa o bigosie nie wspomnę ...A tu przyjdzie na to , że ciuchy poupychane w pawlaczu , część wywieziona a ja pewnie w kurteczce , którą mam tutaj pójdę sobie 1 -go na cmentarz ...jak bidota jakaś . Zaczynam się śmiać , więc albo pierdolec dokładny mnie łapie ...albo nerwy mijają . Raczej to pierwsze :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

.jak bidota jakaś

masz czas do 1 listopada,,sklepy czynne,, musisz rewię mody zrobić,,niech się wali i pali,,fachowcom zapłacisz potem ale buciki i płaszczyk czy futro i korale i kapelusik ,fryzjer , kosmetyczka musi być,,jestes zagraniczna kobieta,,pokaż im wszystkim jaka jesteś piękna,,trzymam kciuki,, pawlacza nawet nie ruszaj,,pies z nim,,wszystko nowe,,wiesz co tak piszę ale jak ja bym postąpiła tak naprawdę? chyba ,że by mnie ten pierdolec naprawdę złapał,,to nic nie wiadomo,,glowa do góry,,będzie super,,3 dni do 1 ,full czasu, a obżerać się będziesz po 1 ,,ale za to jaka figura, są i dobre strony medalu,,ale stresu za dużo,,oj za dużo,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Małe . Całość 45 z kawałkiem . Dużo roboty w łazience i dużo właśnie na zakupy do niej wydałam ...kuchnia też , ale bardziej prosta robota i jest się w niej można poruszać , bo jak na bloki to jest wcale , wcale . 2 pokoje i przedpokój nie tak wiele roboty ...A ..już nie chce mi się nawet o tym myśleć , bo już we wtorek stałam przy kuchence , już szykowałam dobre jedzenie , bo szafki kuchenne miały być przez ekipę zawieszane - tak mi obiecano . Już czułam smak schabowych , frykadelek po mojemu z niespodzianką , że kuźwa o bigosie nie wspomnę ...A tu przyjdzie na to , że ciuchy poupychane w pawlaczu , część wywieziona a ja pewnie w kurteczce , którą mam tutaj pójdę sobie 1 -go na cmentarz ...jak bidota jakaś . Zaczynam się śmiać , więc albo pierdolec dokładny mnie łapie ...albo nerwy mijają . Raczej to pierwsze :szydera:

Ma być ciepło to może ta kurteczka wystarczy ? Gorzej z tym bigosem i schaboszczakami :d U syna będziesz pichciła i wszyscy będą zadowoleni :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

masz czas do 1 listopada,,sklepy czynne,, musisz rewię mody zrobić,,niech się wali i pali,,fachowcom zapłacisz potem ale buciki i płaszczyk czy futro i korale i kapelusik ,fryzjer , kosmetyczka musi być,,jestes zagraniczna kobieta,,pokaż im wszystkim jaka jesteś piękna,,trzymam kciuki,, pawlacza nawet nie ruszaj,,pies z nim,,wszystko nowe,,wiesz co tak piszę ale jak ja bym postąpiła tak naprawdę? chyba ,że by mnie ten pierdolec naprawdę złapał,,to nic nie wiadomo,,glowa do góry,,będzie super,,3 dni do 1 ,full czasu, a obżerać się będziesz po 1 ,,ale za to jaka figura, są i dobre strony medalu,,ale stresu za dużo,,oj za dużo,,

A gówno :szydera:...Nic nie kupię ...pójdę tak jak stoję . Już widzę minę jednej z moich sióstr i stwierdzenie , że ciuchów pełne szafy a ty jak sieroca dola w takim dniu , kiedy ludzie futra z szaf wyciągają ( choćby + 15 było ) i co ludzie powiedzą . Kochana ta moja Hiacynta . Od razu mi lepiej jak sobie pomyślę i wyobrażę jej minę . Zgorszoną minę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Ma być ciepło to może ta kurteczka wystarczy ? Gorzej z tym bigosem i schaboszczakami :d U syna będziesz pichciła i wszyscy będą zadowoleni :oklaski:

W tym sęk , że akurat ta synowa uwielbia gotowanie ...też . A kuchnia tam , na starych moich śmieciach malutka ....nieprzyzwoicie . Dwie doopy w kuchni i awantura jak trza :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A gówno :szydera:...Nic nie kupię ...pójdę tak jak stoję . Już widzę minę jednej z moich sióstr i stwierdzenie , że ciuchów pełne szafy a ty jak sieroca dola w takim dniu , kiedy ludzie futra z szaf wyciągają ( choćby + 15 było ) i co ludzie powiedzą . Kochana ta moja Hiacynta . Od razu mi lepiej jak sobie pomyślę i wyobrażę jej minę . Zgorszoną minę :szydera:

A Ty jesteś Stokrota czy Róża....? :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A gówno :szydera:...Nic nie kupię ...pójdę tak jak stoję . Już widzę minę jednej z moich sióstr i stwierdzenie , że ciuchów pełne szafy a ty jak sieroca dola w takim dniu , kiedy ludzie futra z szaf wyciągają ( choćby + 15 było ) i co ludzie powiedzą . Kochana ta moja Hiacynta . Od razu mi lepiej jak sobie pomyślę i wyobrażę jej minę . Zgorszoną minę :szydera:

To jest właśnie to,,co ludzie powiedzą,,bo na cmentarzach jest rewia mody,,teraz to może już nie tak,ale wczesniej to jaka z zagranicy nie przyjechała to jak gwiazda,,panoszyło się z nosem do góry bo ja jestem ktoś,,:szok: nic innego jak wparadować w szafy,,ubrać wszystko co tam wisi,,i pokazac się na bogato:szydera: ile się ma ciuchów,,będzie się podobało siostrze:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

To jest właśnie to,,co ludzie powiedzą,,bo na cmentarzach jest rewia mody,,teraz to może już nie tak,ale wczesniej to jaka z zagranicy nie przyjechała to jak gwiazda,,panoszyło się z nosem do góry bo ja jestem ktoś,,:szok: nic innego jak wparadować w szafy,,ubrać wszystko co tam wisi,,i pokazac się na bogato:szydera: ile się ma ciuchów,,będzie się podobało siostrze:szydera:

Coś Ty ...jaja już sobie robię . Płaszcz i buty , coby wstydu nie było mam w przedpokoju i pamiętam nawet gdzie . O resztę nie pytaj , bo za cholerę nie pamiętam gdzie co upychałam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...i z tej wybredności uschnęłabym może nie na wiór , ale jak świnki Pawlaka ...deszczka bym się zrobiła , gdyby nie mój apetyt :szydera:

Deszczki są passe. Kobiece kształty rulez. Wiem co mówię. Osobiście dysponuję dorodnym zadkiem. Tyle dobrego, że podwozie wysoko:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...