Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spakowana:)Jeszcze tylko to co na jutro potrzebne i szlus:)Poprasowane,kurze powycierane.Gdyby nie to ,że  mój bus zwykle bladym świtem ,mogłabym już jutro jechać,a tak się będziemy obijać o siebie całą niedzielę.

Mój dziś na grzybach był-podgrzybków 2 wiadra:):)

Na Dolnym Śląsku też sie pokazały:)I zielonki:)W związku z tym w moją mamę grzybowy diabeł wstąpił:):)Codziennie na rower i do lasu.

Jeszcze będa grzyby bo ma być znów ciepło około tygodnia,to jak nocki ciepłe będa, to coś tam się jeszcze pokaże.

Kulencja chodzi i nosem siąpi,ale ona tak zawsze przy wymianie,nie to że ja jadę,nie, nie.Jak Tereska wyjeżdżała to też łezek uroniła:):)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klepaczy,,,:oklaski: @foczka63 ja jak się spakuję to chcę od razu wypad robić,,zawsze zmienialam swoj wyjazd ,,aby szybciej,:hura:,zmienniczka wchodzila a ja prawie w drzwiach do wylotu,,na Sindbada za długo czekać, na Bla bla car nikogo nie było i bus się trafił,był gdzies niedaleko,,dzwoniłam po wszystkich jak ze sraczką:szydera:ale zawsze coś szybciej wyszukałam,, spokojnego czekania ,,najgorsze są te ostatnie godziny:tak2: 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Oj wątpię,już mnie urodzinowo wywianowała,aż taka wyrywna to ona nie jest,ha ha ha Prędzejw  busie albo na parkingu jakiś pieniądz znajdę:):):) 

Ty  nic już nie szukaj.... :szydera: Ten sen był spóźniony, to miało Ci się przyśnić przed Twoimi urodzinami, więc dotyczy dokładnie tego co dostałaś już od Kulki :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w lesie,,po deszczach wyskoczyły na polankach  żółte grzybki,,zadowolona jak nie wiem co ruszyłam zbierać kurki,,ale coś one mi nie pasiły,,oglądałam z każdej strony,,wąchałam,, coś mi nóżki nie pasowały,,ale takie ładne,,myślę sobie ,,mam czas to pozbieram,,wrócę do domu to sprawdzę,,i ???? trujaki,,,:smutek: a niech to,,,a już zamoczyłam do wody,,ale nischt zu tragisch,,poszły wont,,, tyle mialam radości z grzybów,,:tak2: za to gałązek z pięknymi młodymi szyszkami mam całe pudło,,inne ciekawe kawałki drzewa też,, wilgotno było w lesie,, a ja zrobiłam sobie włosy rano do lasu,,,wróciłam jak Chopen :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Blondi napisał:

Byłam dzisiaj w lesie,,po deszczach wyskoczyły na polankach  żółte grzybki,,zadowolona jak nie wiem co ruszyłam zbierać kurki,,ale coś one mi nie pasiły,,oglądałam z każdej strony,,wąchałam,, coś mi nóżki nie pasowały,,ale takie ładne,,myślę sobie ,,mam czas to pozbieram,,wrócę do domu to sprawdzę,,i ???? trujaki,,,:smutek: a niech to,,,a już zamoczyłam do wody,,ale nischt zu tragisch,,poszły wont,,, tyle mialam radości z grzybów,,:tak2: za to gałązek z pięknymi młodymi szyszkami mam całe pudło,,inne ciekawe :szydera:kawałki drzewa też,, wilgotno było w lesie,, a ja zrobiłam sobie włosy rano do lasu,,,wróciłam jak Chopen :szydera: 

To halucynogenne było pojesc byś miała odlot

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ty  nic już nie szukaj.... :szydera: Ten sen był spóźniony, to miało Ci się przyśnić przed Twoimi urodzinami, więc dotyczy dokładnie tego co dostałaś już od Kulki :szydera:

A właśnie,że nie -jednak Kulencja aż takiego węża w kieszeni nie ma o jakiego ją posądzałam:) -dostałam małego geszenka na drogę:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malina 1 napisał:

To halucynogenne było pojesc byś miała odlot

Tu już dzisiaj jeden taki fachowiec - też  musiał być w lesie od rana na tych grzybkach...Wydawało się jemu ,że jest dyplomowanym opiekunem i ma certyfikatów pól szafy. Później zaczął pisać na forum. Ciężko jednak pisze się  w kaftanie kiedy dookoła pełno myszy. Białych...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

A właśnie,że nie -jednak Kulencja aż takiego węża w kieszeni nie ma o jakiego ją posądzałam:) -dostałam małego geszenka na drogę:)

O to się cieszę :d Widać Kulencja doszła do wniosku, że warto w Ciebie zainwestować :tak2: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Ja mieszkam w takiej poniemieckiej "chacie" co ma ok.110 lat! Ciekawe jak długo postoją dzisiejsze,deweloperskie chaty.I to obojętnie w jakim kraju.Takie czasy...;)

Doktorowa chata - 1879 rok . Tylko mój pokój ...na dole to zabudowany taras ...a u doktora ( nade mną ) ogromny balkon-taras . Zabudowali przed wojną ...po wojnie nawet okien od frontu bez zgody konserwatora wymienić nie mogą . Na tej ulicy kilkanaście tych domów nie było w czasie wojny zbombardowanych ...na większości tabliczki " Denkmal " ...czy jakoś tak ...i doopa ...konserwator łapę trzyma . Chcieli zrobić podjazd przy schodach - absolutnie nie - najwyżej winda ...a to kosztuje więcej niż podjazd :szydera:... Z tym , że na remonty większość pieniędzy daje " miasto " , ale nawet odnowa elewacji musi być taka sama jak przed wojną była ....Takie to " ich i jakby nie ich " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...