Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, awe59 napisał:

Albo jesteś pijany albo naćpany....masz dach nad głową, rodzinę i co jeść....to jesteś bogaty

Mnie to ani ziębi ...ani parzy , że ktoś ...coś tam posiada ....Mnie po prostu bawi , śmieszy jak ktoś ciągle tym się przechwala ...a jeszcze bardziej jak znajdzie się ktoś , komu to imponuje ...i w ochach i achach końca nie widać ....Lubię @maras1...ale po cholerę w kółko pierdacy o stanie majątkowym ? Mamy zazdrościć , czy jaki ...sosna ? Iiiiiii...dziecinada ...Popraw się @maras1...bo jesteś fajny facet ...i nie zapijaj leków alkoholem , bo prędzej Ci zaszkodzą niż pomogą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

@maras1 całą noc komuś bark masowałam :$ nie wiem czy to byłeś Ty bo nie wiem jak wyglądasz ale obudziłam się jak nowo narodzona jakby to mnie ktoś masował i na dodatek przez cały dzień mnie nic nie bolało .Jak tam Twoja rwa już trochę lepiej czy nadal boli ?:)

boli coraz mniej,ale że kuzwa nie widziałem jak mnie masowałaś,tego nie przeboleję:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie to ani ziębi ...ani parzy , że ktoś ...coś tam posiada ....Mnie po prostu bawi , śmieszy jak ktoś ciągle tym się przechwala ...a jeszcze bardziej jak znajdzie się ktoś , komu to imponuje ...i w ochach i achach końca nie widać ....Lubię @maras1...ale po cholerę w kółko pierdacy o stanie majątkowym ? Mamy zazdrościć , czy jaki ...sosna ? Iiiiiii...dziecinada ...Popraw się @maras1...bo jesteś fajny facet ...i nie zapijaj leków alkoholem , bo prędzej Ci zaszkodzą niż pomogą ...

mój stan majatkowy= 0,więc sie nie przechwalam,śmieję  się po prostu z tego co było,a co jest teraz i nie wiem dlaczego ale bawi mnie to,że niektórzy myślą ,że jestem bogaty ,a jest zupełnie odwrotnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Wczoraj bylem u Stasia Augusta na obiedzie bo to czwartek był. A dziś jestem w Nidzicy u jednej w stringach dziewicy. W weekend ten jak jeden z wielu jestem u Bony na Wawelu...

@Zygmunt 3 Fazaano nie zapomnij i kopnij sie do krypty, jak tam bedziesz u Bony i Zygmunta Starego klepnij ze 3 zdrowaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och i ach @maras1 Bogactwo człowiek ma w sobie szkoda,że niektórzy o tym nie wiedzą :(

Czy Ty się czymś przechwalasz lub wychwalasz?:szok: bo ja niczego takiego się nie doszukałam w tym co napisałeś ?Chyba ,że chodzi o tą rwę barkową to tak  przypominam sobie wczoraj "przechwalałeś się"tym ,że Cię boli ;):love: Jakbyś był wolny to o majątek bym nawet nie zapytała :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Powinnaś wołać nie mniej niż 12 e /godz. ...taką odpowiedź dała .

Do profesorowej w G. przychodziła raz w tygodniu ( na czarno )sprzątaczka Irakijka ...na stówę wiem , że miała wtedy płacone 12 na godzinę ....a było to ponad dwa lata temu ...Czasem profesorowa jak miała tego dnia gest zaokrąglała jej do 25 za te dwie godziny .

 @Baśka powtarzająca się tak wtrace, co mnie dziwi w DE: osoby sprzatajace maja tu stawke tylko 10 ojro na godzine:kopara: 6 lat temu w takiej malej Austri pucfrauki mialy srednio 10.

A tu wielki kraj, a stawki niskie.

Musi profesorowa dobra kobita jest, skoro wiecej placi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

@sayonara 52 to wszystko zależy od tego u kogo się sprząta tak samo jak w opiece ;)

 @INEZOJ nie wiem

Corka PDP placi swojej 10 ojro,

PDP swojej 10, z tym ze kobitka nieraz zapitala ciezko w ogrodzie (lubi ogrod)

W Bawarii tez placili Niemce 10 za sprzatanie

Dlatego przyjmuje,ze Niemce i tu szparliwe som

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

OJ nie wiem.

Corka PDP placi swojej 10 ojro,

PDP swojej 10, z tym ze kobitka nieraz zapitala ciezko w ogrodzie (lubi ogrod)

W Bawarii tez placili Niemce 10 za sprzatanie

Dlatego przyjmuje,ze Niemce i tu szparliwe som

Sama nie wiem niby szparliwe a niektórzy to opiekunom niczego nie żałują to może sprzątaczką też lepiej płacą :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...