Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

szkoda! jest jeszcze drugie kopytko,,,:szydera: przecież to już prawie antyk,,:tak2:

Do renowacji Blondi to dla mnie są tylko meble xd Ja wypierdzielę pięć jak nie mam szóstej szklanki od kompletu :) Nie lubię wybrakowanego :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Na razie z tego co wiem to ogłoszenia do Pani pojawiają się dość często więc pewnie dalej kwitnie na peronie i czeka na pociąg relacji Pistu - Kudowa Zdrój. 

I tak byłeś twardzielem, tyle tygodni na dworcu spędzić :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Mam torebkę ze skóry węża i butki do tego też :) Ale to mi się trafło tak w spadku po dziadku, a dziadek pewne zabił w obronie własnej O.o Samo w rączki mi wpadło, jedno od drugiego dzieliło kilka  lat. I będę nosić (przy odpowiedniej okazji) nie dla szpanu, ale też ze świadomością, że ludzie mają być górą. Nie wiem dlaczego ludzie już wszystko chronią, a siebie jakby najmniej... :|

Jeśli to był poniemiecki dziadek ,to z pewnością przywiózł to z wycieczki z biurem podróży Afrika Korps ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Da radę chłopak. Pewna seniorka z Schweinfurtu co wieczór żegnała się ze mną bo to już koniec ,finito itp. Co oczywiście nie przeszkadzało jej wstać w nocy 8 x i czekać na peronie w pełnym opakowaniu  na pociąg do Kudowy.....

Do Kudowy?  Coś mi to przypomina :d.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, NNNdanuta napisał:

Do renowacji Blondi to dla mnie są tylko meble xd Ja wypierdzielę pięć jak nie mam szóstej szklanki od kompletu :) Nie lubię wybrakowanego :)

A kto powiedział,do q...nędznej sosny ,że sześć stanowi komplet!? Dwie śtuki to już kom...plecik.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

On się tylko nada na gryzaczka dla kolejnego psa, najlepiej myśliwskiegoxd. Spraw sobie jamnika, np. szorstkowłosego :d

Przeciez niedawno przysposobiłam. Podrabianą sznaucereczkę. W rowie sobie mieszkała melioracyjnym. Teraz ma kanapę i dzikiego dzika do podgryzania:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Jeśli to był poniemiecki dziadek ,to z pewnością przywiózł to z wycieczki z biurem podróży Afrika Korps ...:szydera:

Tak. Niemcy od 1939 roku zawsze dużo przywozili z wycieczek. Wszelkich...Do dziś na ZDF chwalą się tym w Bares fur Rares...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

 

 

8 minut temu, Afryka napisał:

A kto powiedział,do q...nędznej sosny ,że sześć stanowi komplet!? Dwie śtuki to już kom...plecik.:szydera:

Ja się odnoszę do rzeczy... jego :d On to jest do kompletu, a nie od kompletu :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Przeciez niedawno przysposobiłam. Podrabianą sznaucereczkę. W rowie sobie mieszkała melioracyjnym. Teraz ma kanapę i dzikiego dzika do podgryzania:szydera:

Mój jamnik szorstkowłosy to takiego dzika to na tydzień by miał xd W kawałkach bym to przez tydzień do kosza wynosiła xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...