Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

 Uważam za glupote zabijanie zwierząt na kotlety, jedzenie ich, i wywalanie skór bo to niby eko. Co innego gdy ktos wegetarianinem jest. Ale mięsożerca marnujący produkt uboczny jakim jest skóra, to już dla mnie dziwne. Co innego futra. Tam się tłucze zwierzaka tylko po to aby się ozdabiać. 

Mam torebkę ze skóry węża i butki do tego też :) Ale to mi się trafło tak w spadku po dziadku, a dziadek pewne zabił w obronie własnej O.o Samo w rączki mi wpadło, jedno od drugiego dzieliło kilka  lat. I będę nosić (przy odpowiedniej okazji) nie dla szpanu, ale też ze świadomością, że ludzie mają być górą. Nie wiem dlaczego ludzie już wszystko chronią, a siebie jakby najmniej... :|

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja pikole ...Blondi ! Wojny to z Tobą by nie wygrał , gdybyś w partyzantce była >:(

W czasie wojny w nocy rozlega się pukanie do drzwi.

- Kto tam ?

- Partyzanci

- A ilu was ?

- Vierundvierzig

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, NNNdanuta napisał:

Mam torebkę ze skóry węża i butki do tego też :) Ale to mi się trafło tak w spadku po dziadku, a dziadek pewne zabił w obronie własnej O.o Samo w rączki mi wpadło, jedno od drugiego dzieliło kilka  lat. I będę nosić (przy odpowiedniej okazji) nie dla szpanu, ale też ze świadomością, że ludzie mają być górą. Nie wiem dlaczego ludzie już wszystko chronią, a siebie jakby najmniej... :|

A noś sobie Danusiu na zdrowie:szydera: Ja mam torebke i spódnice ze skóry strusia. No i też naszam czasami. Chociaż nie mogę powiedzieć,że strusia nie próbowałam. Bo owszem. Zrobiłam to. I bardzo mi smakował.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja mam z dzikiego dzika. Tylko ogon i jedno kopytko psy mu odgryzły. I teraz taki leży sfatygowany.

Ja też się pochwalę,,mam skórę Kangura,,jadłam też ,,mięsko mięciutkie,,ale zrobili  trochę na słodko, ,,mięso jest w sprzedaży w sklepach,, nic więcej nie mam:smutek: na podłogach nic ,,bo mam piesa,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...