Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Afryka napisał:

I przy cicho pracującej betoniarce zwanej pospolicie gruchą .:szydera:

Co nią Rambo - budowlaniec kręcił ...i tak cudnie mnie nazywał ...ten stworek Rambo ..." witam PIĘKNĄ koleżankę " ...nikt , nigdy w życiu tak mnie nie nazwał jak ....ten wytwór fantazji ....gruchą ostro kręcący ... To byli czasy ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co nią Rambo - budowlaniec kręcił ...i tak cudnie mnie nazywał ...ten stworek Rambo ..." witam PIĘKNĄ koleżankę " ...nikt , nigdy w życiu tak mnie nie nazwał jak ....ten wytwór fantazji ....gruchą ostro kręcący ... To byli czasy ...:szydera:

Ja wiem ,że Wszystkich Świętych się zbliża i Dzień Zaduszny ,ale dość tych wypominków :szydera: ... świat poszedł do przodu ...chociaż nie , Ci co" wstali z kolan" robią jesień średniowiecza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Ja wiem ,że Wszystkich Świętych się zbliża i Dzień Zaduszny ,ale dość tych wypominków :szydera: ... świat poszedł do przodu ...chociaż nie , Ci co" wstali z kolan" robią jesień średniowiecza .

A tam ...wstali nie wstali ....Co dobrego gotujesz na obiad ...że tak po niemiecku zapytam ? ...U mnie dzisiaj w miarę bezpiecznie : ziemniaki i śledź z pudełka . Niedosmażonej ryby nie będę konsumować ...na szczęście ...moje wielkie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A tam ...wstali nie wstali ....Co dobrego gotujesz na obiad ...że tak po niemiecku zapytam ? ...U mnie dzisiaj w miarę bezpiecznie : ziemniaki i śledź z pudełka . Niedosmażonej ryby nie będę konsumować ...na szczęście ...moje wielkie :szydera:

Gotuję trupnik na beinscheibe ...rinder , i raczej to nie jest po niemiecku choć mojemu Muminkowi jest to obojętne ,zjada wszystko ze smakiem ,ile by widziała,tyle by zjadła, podejrzewam ...ten alzheimerowski wilczy apetyt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Gotuję trupnik na beinscheibe ...rinder , i raczej to nie jest po niemiecku choć mojemu Muminkowi jest to obojętne ,zjada wszystko ze smakiem ,ile by widziała,tyle by zjadła, podejrzewam ...ten alzheimerowski wilczy apetyt .

Jedyna zupa , którą często w domu gotowałam ...a nigdy nie jadłam ....próbowałam tylko sam wywar ...no bo taki muss :szydera:....Moja rodzina zajadała się krupnikiem a ja za cholerę nie mogłam się przemóc . Nie wiem dlaczego ...Tak samo z czarniną ...nigdy nie jadłam a wiem , że nie lubię . No taki dziwoląg już ze mnie i nic na to nie poradzę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

No to Violka sobie u mnie nagrabiła za ten avatarek. :haha:

A czy Tobie ktoś powiedział , że nie jesteś śliczna ?....Wskaż mi tylko a już winowaty/a będzie mieć ode mnie w dziób ! ....Śliczna jesteś i ....sosna !:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co nią Rambo - budowlaniec kręcił ...i tak cudnie mnie nazywał ...ten stworek Rambo ..." witam PIĘKNĄ koleżankę " ...nikt , nigdy w życiu tak mnie nie nazwał jak ....ten wytwór fantazji ....gruchą ostro kręcący ... To byli czasy ...:szydera:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A czy Tobie ktoś powiedział , że nie jesteś śliczna ?....Wskaż mi tylko a już winowaty/a będzie mieć ode mnie w dziób ! ....Śliczna jesteś i ....sosna !:cmok:

Wszystkie lustra przesłonięte czarnym kirem, więc jakoś się trzymam. :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Wszystkie lustra przesłonięte czarnym kirem, więc jakoś się trzymam. :szydera:

A pierdacys ...trzy po trzy . Jesteś śliczna i .....apetyczna na dodatek . Żadna Tobie nie dorówna :cmok:...A w @violka...profil wstąpiłam przed chwilą ...no , bo ...po drodze mi było : piękna dziewczyna :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...