Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co tam foki ...Eskimosi ..żyję tu i teraz . Mięsożerna jestem ...jako i moi przodkowie byli ...

Cóż...Jeden robi na przodku a drugi na tyłku. Nie ma co komu pod kołdrę zaglądać ani do iglo włazić .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

 

Może. Ale ja mam tak samo. I nie przeszkadza mi to, że cielaczki mają cudne oczka, że o króliczkach nie wspomnę. A małe kurczaczki i kaczuszki są takie słodkie. 

Wszystkie są slodkie ale Strogonow jest boski:haha:...i nie myślę że do nie dawna się mięsko poruszało na nogach swych

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

 

Może. Ale ja mam tak samo. I nie przeszkadza mi to, że cielaczki mają cudne oczka, że o króliczkach nie wspomnę. A małe kurczaczki i kaczuszki są takie słodkie. 

małe kurczaczki i kaczuszki są takie słodkie.  ???????? chyba słodko-kwaśne po chińsku :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry klepaczom,,:hura: dzień piękny ,,:szydera:  wczoraj Ciebie widziałam @Zygmunt 3 Faza -witam! wiesz co pomyślałam? czy wdepniesz tutaj i jesteś:oklaski: od razu mi się zamki i pałace i ruiny pokazały,,,ale trafiłeś w sedno ,,cyt.,,Dzień dobry. Witam całe lachonarium w tym Menopauzum""" :szydera:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Haha no myślę.. że wiesz kogo :haha:a do tych słodkich małych kurczaczków to KONIECZNIE...oriental ... sweet and sour sauce ..haha zobaczysz wtedy smutki pójdą precz:szydera:

No ile razy mam mówić,że nie jestem smutna?O.o Tumiwisizm to nie smutek:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry klepaczom,,:hura: dzień piękny ,,:szydera:  wczoraj Ciebie widziałam @Zygmunt 3 Faza -witam! wiesz co pomyślałam? czy wdepniesz tutaj i jesteś:oklaski: od razu mi się zamki i pałace i ruiny pokazały,,,ale trafiłeś w sedno ,,cyt.,,Dzień dobry. Witam całe lachonarium w tym Menopauzum""" :szydera:

 

Wdepniesz ,,,srepniesz ....Pisz Blondasku jak masz pisać i gitarra ....Przez Twoje 100 letnie drzewa za mordowanie niewinnych foczek ...tudzież kaczuszek my się wzięli .... :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...