Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Daj znać jak długo się to utrzymuje na włosach....

To zależy jaki chcesz uzyskać efekt jak mocniejszy kolor to do kilku myć,ja mam bardzo jaśniutki,wiec dwa mycia i znowu nakładam a ze to odżywka to nic się nie dzieje z włosami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

Alutka sie synka doczekala, a ja jej w tym pomoglam przez kapiel z babelkami, trefienie wlosow i malowanie paznokci.

Uffff...alem sie narobila.

A tera sie z gosciami meczyc bede. Na razie wybylam, ale co dalej to nie wiem. Alutka mi mowila, ze obiad zje na miescie z synkiem, ale skad moge wiedziec czy to prawda?

Chorernie nieufna sie tu zrobilam.
Ehhh, byle do zjazdu.

Zycze Wam milego czwartku:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Dodzisława napisał:

Helllloł Everybody, oraz dzień dobry :d.  Z całą odpowiedzialnością stwierdzić muszę, że...cuda się zdarzają :d . Zdarzył się cud również mnie. Otóż otrzymane, acz niechciane sanatorium w Krynicy Zdrój, udało mi się zamienić :d :d :d Wprawdzie nie na ,,nad morzem" , ale na Ciechocinek :d :d :d Sprawdzę zatem osobiście, jak to jest z tą czerwoną łuną, ktora ponoc nad Ciechocinkiem świeci :d 

I jak tu nie wierzyć w cuda? :d :d :d 

Miłego dnia dla Was :serce:

Tylko wróć do nas z tego Cichocinka haha i nie rozglądaj sie tam od razu za rączką:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie kto obchodzi dziś urodziny....... .   ......         ................ .................poniekąd nasz znajomy haha no tak 14 czerwca 1864 urodzł sie Alois Alzheimer. Nie  wiedziałam..ale juz wiem.I gdzie ta ochrona danych osobowych ..hmm Głupio mu tak dzis zaśpiewać 100 lat..:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjazd mam na 5 lipca.I tu muszę się pochwalić ,że jadę na zastępstwo za koleżankę z forum.A że znam ją długo,Pdp że słyszenia,to mam nadzieję ,że będzie wszystko ok.Oby tylko Pdp mnie zaakceptowała to jest najważniejsze ,to resztę się ogarnie.:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

A wiecie kto obchodzi dziś urodziny....... .   ......         ................ .................poniekąd nasz znajomy haha no tak 14 czerwca 1864 urodzł sie Alois Alzheimer. Nie  wiedziałam..ale juz wiem.I gdzie ta ochrona danych osobowych ..hmm Głupio mu tak dzis zaśpiewać 100 lat..:trele:

To nie jest mój znajomy...chyba...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poobiednio Wszystkich Milusińskich :cześć2:

Przyszło mi dzisiaj znowu robić za babkę- Polkę ...wnuka dostarczono mi pod same drzwi ,dzwoniąc jak do pożaru ,bo podobno telefonów nie odbierałam :haha:...no spałam !!!! Snem sprawiedliwym ,po kilku godzinach mordęgi i walki z bezsennością . Miki przyjechał  z regularną jelitówką ,ale tylko wymioty . Już się uspokoiło trochę ,lek się ostał i w końcu zasnął umordowany ...mój Słodziaczek- Pyskaczek.

Miłego popołudnia Kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...