Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypiłam dziś już 5 kaw i to chyba nie koniec, bo do wieczoru dużo czasu. 

Zaliczyłam już kawę z nową koleżanka :d, pogadaly my, fajna, swojska dziewczyna, nawet komplement mi rzuciła :Ty to taka młodziutka jeszcze, tak młodziutka to ja byłam 30 lat temu :haha:Umówiliśmy się na przerwe, chętnie zapoznam ja z Półkami. 

Co ja pisze z jakimi Półkami, chyba że w sklepie, chodziło mi o Polki :d

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja tym razem luzik ...tylko kawy i kilka sztuk czegoś , co zajmie miejsce po sztangach papierosów i takich tam innych .

Ja zawsze mam, kawę, 20-30 czekolad i Dove, bo ponoć jest lepszy. I tyle. Z prezentów wyrosłam po pierwszych dwóch razach jak musiałam dopłacać za nadbagaż :d.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magdzie napisał:

Dopiero?, toć długi urlop 

No tak się złożyło....zmienniczka ma tu być do 15 grudnia, na Święta rodzina ma się zająć Pdp a pozniej chce wrócić na początku stycznia na 2 mieś....to mnie wypada tu praca od marca. Chyba jednak w międzyczasie będę musiała gdzieś się zahaczyć....bo grosza nie styknie :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michasia 1959 napisał:

tak chcę jej pomóc bo jest bez grosza , a tu gdzie mieszkamy nie ma szans na prace /wioska/ ani w obrębie.a oferty na dwie opiekunki tez się rzadko zdarzają - może tak miało być?

Pewnie tak ale właśnie ostatnio nawet u nas na forum było kilka ofert dla 2 osób możesz sobie przejrzeć te oferty wystarczy kliknąć w to dla par i wtedy wszystkie oferty się wyświetlają.Wielu z nas opiekowało się rodzicami albo krewnymi i jakoś to było finansowo a po ich śmierci pieniędzy brak jak się nie ma swoich i trzeba coś robić.Szczęście ma ta Twoja siostra ,że ma taką siostrę .U mnie niestety siostry brak :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, INEZ napisał:

Pewnie tak ale właśnie ostatnio nawet u nas na forum było kilka ofert dla 2 osób możesz sobie przejrzeć te oferty wystarczy kliknąć w to dla par i wtedy wszystkie oferty się wyświetlają.Wielu z nas opiekowało się rodzicami albo krewnymi i jakoś to było finansowo a po ich śmierci pieniędzy brak jak się nie ma swoich i trzeba coś robić.Szczęście ma ta Twoja siostra ,że ma taką siostrę .U mnie niestety siostry brak :)

Obdzwoniłam te oferty, aale tam potrzebowali pary tzn,kobiety i mężczyzny.Czekam na telefon od firmy bo podjęłam decyzję.Z siostra nie zawsze mi się układało/ ale to inna bajka/ a teraz jeszcze raz jej pomogę jak jak jest taka okazja. wiem ze dużo biorę na siebie .Jeszcze jak mama żyła była renta i opiekuńcze miała a teraz została z niezaradnością i długami. napisałam tak do Was co myślałam i niech się dzieje wola Boża.dziekuje za pomoc,zaryzykuje albo dostane po łbie /jak to mój ślubny mówi / albo albo....

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michasia 1959 napisał:

Obdzwoniłam te oferty, aale tam potrzebowali pary tzn,kobiety i mężczyzny.Czekam na telefon od firmy bo podjęłam decyzję.Z siostra nie zawsze mi się układało/ ale to inna bajka/ a teraz jeszcze raz jej pomogę jak jak jest taka okazja. wiem ze dużo biorę na siebie .Jeszcze jak mama żyła była renta i opiekuńcze miała a teraz została z niezaradnością i długami. napisałam tak do Was co myślałam i niech się dzieje wola Boża.dziekuje za pomoc,zaryzykuje albo dostane po łbie /jak to mój ślubny mówi / albo albo....

Pojedziesz raz z siostrą,,a potem jak siostrze będzie pasowało,,sama wyruszy na opiekę,,dasz jej wolną rękę,,wprowadzisz ją w ten świat,może będzie dobrze, raz kozie śmierć,,:tak2: trzymam kciuki,,,trzeba szybko podejmowac nieraz decyzję,,nie ma na co czekać,,jechac i zarabiać,,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Pojedziesz raz z siostrą,,a potem jak siostrze będzie pasowało,,sama wyruszy na opiekę,,dasz jej wolną rękę,,wprowadzisz ją w ten świat,może będzie dobrze, raz kozie śmierć,,:tak2: trzymam kciuki,,,trzeba szybko podejmowac nieraz decyzję,,nie ma na co czekać,,jechac i zarabiać,,:tak2:

guggy.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adolf napisał:

Baśka !Daj się lubić i nie strasz mnie że może być gorzej .Ja boję się kobiet krzyczących.Wtedy uciekam gdzie piwo dają hi hi

@Baśka powtarzająca się wpadła Ci w oko-hurrraaaa:oklaski: będzie krzyczeć i stawiać Ci :zdrówko: abyś nie musiał uciekac,,wszystko będzie w pakiecie:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

guggy.gif

Michasia ...a może rozejrzyj się dla niej / siostry " bez języka " ? ...A Ty na wszelki wypadek gdzieś blisko ...coo? ....Sztele , gdzie potrzebne są dwie osoby do opieki zazwyczaj są bardzo ciężkie . Przeleciałam teraz kilka ofert " dla pary " ...Nawet jedna osoba , jako PDP-na i wymagana jest opieka całodobowa ...Cholerka ...boję się , że nie udźwigniesz tematu ....Dalszej znajomej kiedyś podałam namiary na opiekę " bez języka " ...też miała aby ...aby podstawy . Skorzystała ..wyjechała i ...już jeździ . Do odważnych świat należy ... Pomóż siostrze , bo to Twoja siostra i zrobiła bardzo dużo opiekując się Waszą śp. Mamą ...ale może daj jej wędkę i niech łowi ryby ? ...Jezuńku ..i tak źle i tak niedobrze ....W każdym bądź razie trzymam za Was obie kciuki ...lubię luknąć w oferty ...jak tylko coś na oko mi się rzuci to daję cynk ...Będzie dobrze Michasia , bo inaczej być nie może :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adolf napisał:

Baśka !Daj się lubić i nie strasz mnie że może być gorzej .Ja boję się kobiet krzyczących.Wtedy uciekam gdzie piwo dają hi hi

A gdzieś Ty wyczytał , że ja nie daję się lubić ?...Chłopie ...jam ci anioł nie kobita ...tylko w " piórze " ciutkę pyskata ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pogięło go , czy mu gorzej ?:szydera:

Żeby tak fajnie nie było, dziadek miał dylemat, czy kupić obiad u rzeznika za 6.80,czy dwa udka z frytkami za 5,5, ale szybko się ogarnął i stwierdził że kurczak taniej mu wyjdzie, toć oszczędzić 1,30 :o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się wpadła Ci w oko-hurrraaaa:oklaski: będzie krzyczeć i stawiać Ci :zdrówko: abyś nie musiał uciekac,,wszystko będzie w pakiecie:hura:

Tee...Blondasku ...a weź Ty sie odpimpaj (cudne słowo :-) ) od stawiania ...A weź Ty se Słodziakowi stawiaj .../.cokolwiek to znaczy ..to stawianie/ ...skolko godno ...Do stawiania sama sobie wybieram ...Ty w mordkie jeża @ jedenasta ..Tyyyy...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Magdzie napisał:

Żeby tak fajnie nie było, dziadek miał dylemat, czy kupić obiad u rzeznika za 6.80,czy dwa udka z frytkami za 5,5, ale szybko się ogarnął i stwierdził że kurczak taniej mu wyjdzie, toć oszczędzić 1,30 :o

Zaraz się zleję... ze śmiechu :szydera:....Postaram Ci się odwdzięczyć o ile do tego dojdzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...