Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Przytulam Cie ciepło , a teraz oczka zmruż :cmok:

Noo...a później może lekturę będę uzupełniać ? Nie ma bata ...nie legnę ....albo ...na godzinkę tylko . Rozczuliłaś mnie tym przytulaniem i już ślepka mi się mrużą . Tylko jeszcze na cugaska wyskoczę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...a później może lekturę będę uzupełniać ? Nie ma bata ...nie legnę ....albo ...na godzinkę tylko . Rozczuliłaś mnie tym przytulaniem i już ślepka mi się mrużą . Tylko jeszcze na cugaska wyskoczę :szydera:

To idę z Tobą , tylko tak szybciorem , bo mnie robota goni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Tu wszystko można . Ja z przyjemnością sobie poczytam o wszystkim :haha:

Prawda ? ...Ja też chętnie ...No bo my to już takie wiedźmy i lubimy wszystko wiedzieć :szydera:

P.S...Cugasek a właściwie wyjście na powietrze ...świeże ...pomogło ...Sen poszedł w pistuuuuu...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adolf napisał:

Ja nic nie podkładam.Jestem dobry Adolfem,tylko tak tam coś zrozumiałem o jakimś niezadowoleniu z pracy u jakiejś hermenegilda 

A nieee.....to o imieniny się rozchodziło ...13 kwietnia są , bo ciotka Hermenegilda wtedy je obchodzi . Naprawdę ...Gustlik miał taka ciotka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem smutny ,wraca narzeczona mojego podopiecznego że szpitala,tydzień temu dokładnie w łazience rano i pękły jej dwa kręgi i myślałem że będę miał spokój do wyjazdu ,a tu masz bbabo placek zaraz podobno wróci do domu ,i będę miał dwie osoby do opieki ,chyba zwariuje,hm chyba za słabo się wywróciła he he

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adolf napisał:

Jestem smutny ,wraca narzeczona mojego podopiecznego że szpitala,tydzień temu dokładnie w łazience rano i pękły jej dwa kręgi i myślałem że będę miał spokój do wyjazdu ,a tu masz bbabo placek zaraz podobno wróci do domu ,i będę miał dwie osoby do opieki ,chyba zwariuje,hm chyba za słabo się wywróciła he he

Nie przemawia do mnie ten "żart"....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adolf napisał:

Moja zminiczką się rozchorowała ,i teraz jestem ciekaw kto przyjedzie na moje miejsce he he

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła .....podobno ...Ale nie martw się ...na pewno fajna doopencja przyjedzie . Będziesz miał na kim oko zawiesić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...