Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, Heidi napisał:

O matko i córko !!!! Co Ciebie spotkało po tym grzybobraniu. Grzyby, kleszcze, kaszel, perspektywa boleriozy :szok:. W życiu nie pójdę do lasu na grzyby. 

Kuruj się :love: i zdrowiej nam szybko:cmok:

Nooo ....o matko i córko ... życie to nie je bajka ....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Myśl o nim ...o tym Grzechu intensywnie a zjawi się ...przytuli do męskiego torsu ...na pewno też tęskni za Tobą ...Zjawi się i będziecie se Grzeszyć 

Myślę,myślę. Tak bardzo az mi para z uszu bucha, w głowie mysli tańczą, (Ja z nimi of kors), a przed oczami obraz jeden tylko: Grzech, Grzegosz, Grześ:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się, to jest taka Pani, z którą w życiu nie warto mieć kontaktu, bo ma okropne cechy charakteru.

Znajdziesz je w poniższym linku: 

https://polki.pl/zdrowie/choroby,candida-poznaj-az-50-objawow-grzybicy-np-neurologiczne-skorne,10425825,artykul.html

Mam kilka objawów. Teraz wiem że nie jestem leniwa tylko chora. :haha:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Myślę,myślę. Tak bardzo az mi para z uszu bucha, w głowie mysli tańczą, (Ja z nimi of kors), a przed oczami obraz jeden tylko: Grzech, Grzegosz, Grześ:haha:

No patrzcie ludzie jakie z tej miłości ogromniastej, człowiek byki robi. No po prostu love odbiera rozum:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

No patrzcie ludzie jakie z tej miłości ogromniastej, człowiek byki robi. No po prostu love odbiera rozum:szydera:

Oj...bo żeś " Grzech " odmieniała w myślach ....Grzech ...Grzeszek ....ZGrzeszyć ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo w ten niezwykle piękny, październikowy dzień :)!

Od jutra praca, ale dziś jeszcze bujam się po świecie (niemieckim świecie. ;)) i tak najzwyczajniej i po prostu cieszę życiem :).

Czego i Wam życzę. I ciepła, przyjaźni oraz zachwytów różnorakich :).

 

Chciałam zdjęcie wstawić, ale za duże jest :(.

 

 

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po obiadku ...dziś zaserwowano sernik ...paskudny strasznie ...jakiś ugrdulony , zbity ...Co tam ...darowanemu koniowi w zęby zaglądać nie będę . Sie zjadło ...sylimarol szt. 2 na wszelki wypadek jako zakąskę szluknęło ...i korzystam z wolności do ok. 18.30 ....Elka na ogrodach spadające  liście z ogromnej magnolii grabi ...Patrzę na tego kolosa ( naprzeciw mojego okna ) i tak myślę , że ja za tydzień odjadę a ona będzie grabiła jeszcze , że ho ...hooo... Niech se grabi ....ja popatrzę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stokrotka mnie chciala nakarmic resztkami z restauracji, a ja nie taka gupia, zebym dojadala po niej te wielkie bawarskie kluchy.Miesko wygladalo dobrze, ale rozciapalo sie, wszystko, nieestetyczne, niehigieniczne, fuj.

 Zrobilam swoje kluseczki, pyszniutkie , z dziurka i gulasz kurzecy z resztka sosu od wolowiny. Pomieszalo sie i bylo prima. Do tego kapusta z jablkiem, odmrozona. Musze powyjadac moje i zrobic zaopatrzenie dla zmienniczki.

Jeszcze by mnie obgadala, ze zostawilam jej byle co.

A ten sosik to byl od kawalka wolowiny duszonej w szybkowarze. Babcia nie widziala go, bo zaraz by bylo "za duzo"...

Jak mnie to wnerwia:przekleństwa: Babcie by chcialy maly kawalek, ale kruchy i rozplywajacy sie w ustach, a tak sie nie da.

Maly wyschnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hawana napisał:

Stokrotka mnie chciala nakarmic resztkami z restauracji, a ja nie taka gupia, zebym dojadala po niej te wielkie bawarskie kluchy.Miesko wygladalo dobrze, ale rozciapalo sie, wszystko, nieestetyczne, niehigieniczne, fuj.

 Zrobilam swoje kluseczki, pyszniutkie , z dziurka i gulasz kurzecy z resztka sosu od wolowiny. Pomieszalo sie i bylo prima. Do tego kapusta z jablkiem, odmrozona. Musze powyjadac moje i zrobic zaopatrzenie dla zmienniczki.

Jeszcze by mnie obgadala, ze zostawilam jej byle co.

A ten sosik to byl od kawalka wolowiny duszonej w szybkowarze. Babcia nie widziala go, bo zaraz by bylo "za duzo"...

Jak mnie to wnerwia:przekleństwa: Babcie by chcialy maly kawalek, ale kruchy i rozplywajacy sie w ustach, a tak sie nie da.

Maly wyschnie.

 

Nie ma to tamto ....mały zawsze kiedyś wyschnie . Straci na sprężystości ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Stokrotka mnie chciala nakarmic resztkami z restauracji, a ja nie taka gupia, zebym dojadala po niej te wielkie bawarskie kluchy.Miesko wygladalo dobrze, ale rozciapalo sie, wszystko, nieestetyczne, niehigieniczne, fuj

A żebyś wiedziała ,że fujjj  czy tylko ona je w restauracji??? niektóre kluchy są pycha, ja tutaj na Bawarii trafiłam na nie jedne pyszne i mięciutkie kluchy, ale za to w Czechach te ich buły pokrojone na talerzu -masakra jedna wielka,,to dopiero zalep ,,ulep, mdłe i nie dorobione,,,nigdy więcej,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, salazar napisał:

Od jutra praca, ale dziś jeszcze bujam się po świecie (niemieckim świecie. ;)) i tak najzwyczajniej i po prostu cieszę życiem :).

:tak: życzę Ci bujania i potem w pracy,,ale zgodzę się z Tobą ,że ta praca to zamknięcie ,zero wolności ,,klatka opiekunki",, kiedyś pisałam sama ,że czuję się jak w więzieniu, mieszkać w hotelu na 2 piętrze ,gdzie ja przyzwyczajona do częstych wyskoków na powietrze,, ale miesiąc szło wytrzymać,,ale nigdy więcej takich klatek, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

A żebyś wiedziała ,że fujjj  czy tylko ona je w restauracji??? niektóre kluchy są pycha, ja tutaj na Bawarii trafiłam na nie jedne pyszne i mięciutkie kluchy, ale za to w Czechach te ich buły pokrojone na talerzu -masakra jedna wielka,,to dopiero zalep ,,ulep, mdłe i nie dorobione,,,nigdy więcej,,:o

Wczoraj jadla, bo na spotkaniu byla.

Resztki ze swojego talerza kazala zapakowac, bo oszczedna. Po babciach nie dojadam.

Kase biore od kuratora i w domu naprawde niczego nie brakuje.

Odgrzalam dla niej te resztki, zeby nie bylo, ze zmarnowalam.

A w Czechach te krojone to sa drozdzowe, bawarskie ziemniaczane.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

No patrzcie ludzie jakie z tej miłości ogromniastej, człowiek byki robi. No po prostu love odbiera rozum:szydera:

Ile Ci jeszcze zostało w tym Wurzburgu,,bo tak szkoda abyś tam ten rozum zgubiła,,:szok: a Love jest piękne :serce: bez love jest  smutno, a tak porandkowac czy poflirtować czy jakiegoś podpalantusa odstawić ,,tylko trzeba mieć do kogo  np. ,,do ładnej buzki,,do sympatycznego głosu , do ładnych oczu itd,  no to teraz do roboty,,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Wczoraj jadla, bo na spotkaniu byla.

Resztki ze swojego talerza kazala zapakowac, bo oszczedna. Po babciach nie dojadam.

Kase biore od kuratora i w domu naprawde niczego nie brakuje.

Odgrzalam dla niej te resztki, zeby nie bylo, ze zmarnowalam.

A w Czechach te krojone to sa drozdzowe, bawarskie ziemniaczane.

Bawarskie wiem,że ziemniaczane,,i nie tylko,,z bułki robią też ale nigdy nie jadłam ,jeszcze jakies robią,,

a to taka babcia -normalka,,niczego nie zmarnować, miałaś obiad dla niej z głowy,,

Mi kiedyś odkrajał mądrala połowę swojego mięsa ,,ale jeszcze przed jedzeniem ,,bo zawsze było nieraz mu za dużo,,ale dojadać też nigdy w życiu,,bym się chyba pożygała,,w ogóle co za moda -wyjadac po obcych ludziach,,brrr

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Blondi....tak zacytowałaś , że wygląda jakby to mnie Stokrotka chciała nakarmić resztkami z restauracji .....Z litości chyba , że ciasta na niedzielne obiady wpierniczam :szydera:

:sorry: teraz patrzę co ja wymodziłam,,ale co za różnica ,kto kogo chcial nakarmić,,na jedną trafiło,ale się nie dała,,popatrz wszystkie żarcie dla Ciebie chcę uzbierać,,jak najwięcej,,:szydera: Stokrotki talerze już fruwają po forum, a jej się odbija to przeżarcie:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Bawarskie wiem,że ziemniaczane,,i nie tylko,,z bułki robią też ale nigdy nie jadłam ,jeszcze jakies robią,,

a to taka babcia -normalka,,niczego nie zmarnować, miałaś obiad dla niej z głowy,,

Mi kiedyś odkrajał mądrala połowę swojego mięsa ,,ale jeszcze przed jedzeniem ,,bo zawsze było nieraz mu za dużo,,ale dojadać też nigdy w życiu,,bym się chyba pożygała,,w ogóle co za moda -wyjadac po obcych ludziach,,brrr

Mysle, ze to demencja, dlatego nie mam za zle. Moze nawet szczerze oddaja, nie pomysla, ze...wiadomo o co chodzi.

Nie okazuje obrzydzenia, zawsze tak zamotam, zebym nie zjadla i jest dobrze:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, hawana napisał:

Mysle, ze to demencja, dlatego nie mam za zle. Moze nawet szczerze oddaja, nie pomysla, ze...wiadomo o co chodzi.

Nie okazuje obrzydzenia, zawsze tak zamotam, zebym nie zjadla i jest dobrze:d

:tak: tak trzeba motać ,,dobrze motasz  ,,bardzo dobrze,,:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...