Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc ja kocham neony,,trudno,,mam takie zboczenie kolorowe,,jestem neon orange na rowerze,,,piękny kolor,,takiej neonowej zieleni też mam tunikę  nike jeszcze z metkami a kupione z 5 lat temu albo więcej,,ale kolor piękny bo połączony z szarym jasnym i czarnym,,,no to wiecie też ,że pudrowy róż też kocham,,a czego nie kocham? to butelkowej zieleni,,niebieskiego takiego ciemnego ,,granat ok! oraz parę brązów,,,a jeszcze burakowy,,odpada też,,,ale neony? jako dodatek? z daleka widac mnie,,nie ma szans aby mnie ominąc,,,,nawet pazury mam taki orange ,że już ledwo piszę na klawiaturce,,żadne tipsy,,takie mam śliczne od nieroboty:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo....na moich włosach na początku jest taki jakby szary z różowym odcieniem . Wszystkie fryzjerki ( kilka ) podziwiają i pytają o numer L'Oreala ....Ostatnia fryzjerka wytłumaczyła mi , że nie na wszystkich odcieniach będzie ten sam kolor ...u mnie wygląda fajnie , ale sąsiadka , która nie mogła napatrzeć się na moje włosy też taką sobie kupiła ...i nie ten sam efekt .

taka prawda,,,na każdym odcieniu wlosa jest inny kolor,,,hallo !!!!!  co ta farba ma,że podziwiają ,,bo mam identycznie to samo,,,bardzo często pytają czym robię ,,bo kolor ładny,,hahahhaha to ta sama farba ,,,mamy dobre włosy do niej i niech tak zostanie,,,,a ja ufarbowałam się i z tą piękną fryzurką kolację zaproponowałam słodziakowi,,,hahahha lala ze mnie jak się patrzy,,kocioł na glowie ale nischt zu tragisch ,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Tu nie ma nic do śmiacia. Ja normalne chodzę w barwach ochronnych, czyli szarości i beże. Ale ostatnio mnie naszło na kolory i mam zamiar poszaleć z kolorkami. :haha:

Rower też by się przydało kupić bo ten jest .... taki sobie. Siodełko muszę troszkę podnieść, ale to może jak mnie zadek przestanie boleć. :szydera:

Namów Babcię na Ketlerka-Jula.

Sam jeździ i super wygodny. No i nie e-bike.  :hura::tak2::hura:

20180613_212607.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...