Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tu nie ma castingu ....tu już przesądzone ...po ptokach . Jeżeli już to próba podboju ...odbicia . Nie da rady Bożka odbić Grzesia ...silnie zakochany w @fioletowa.mysz jest :tak2: ....Noo..kuźwa ..tego by brakowało , żeby mężate w castigach brały udział ...A paszłaaaa.....chłopu pod pierzynę

Dokładnie:szydera: Będą mi tu pazury wystawiać! Nawet nacieszyć sie nie dadzą! :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry. Dzisiaj byla ta noc, ktorej spodziewalam sie od poczatku. Noc z czerwonymi kapturkami:(

Stella popsuta na maxa, ale ja nie mam z tym nic wspolnego.

 

??? Może coś jasniej, dla tych z niższym IQ :|

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry. Dzisiaj byla ta noc, ktorej spodziewalam sie od poczatku. Noc z czerwonymi kapturkami:(

Stella popsuta na maxa, ale ja nie mam z tym nic wspolnego.

 

Babcia Ci nawywijała?? Tak czułam jak o niej pisałaś.Glowa do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

??? Może coś jasniej, dla tych z niższym IQ :|

Trafila mi sie babcia z demencja, ktora w nocy rozwiazuje swoje problemy dzwoniac. I tak sobie dzwoni np. do szpitala, na policje, dzisiaj mialam pogotowie:(

Z Twoim IQ wszystko w porzadku, po prostu nie bylo Cie troche, wiec nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Trafila mi sie babcia z demencja, ktora w nocy rozwiazuje swoje problemy dzwoniac. I tak sobie dzwoni np. do szpitala, na policje, dzisiaj mialam pogotowie:(

Z Twoim IQ wszystko w porzadku, po prostu nie bylo Cie troche, wiec nie wiesz.

Ja tez nic nie wiedziałem.

Czekaj jak sobie dzwoni ? Ot tak ? To czemu nikt nie odłaczy jej tel na czas godzin nocnych ?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Trafila mi sie babcia z demencja, ktora w nocy rozwiazuje swoje problemy dzwoniac. I tak sobie dzwoni np. do szpitala, na policje, dzisiaj mialam pogotowie:(

Z Twoim IQ wszystko w porzadku, po prostu nie bylo Cie troche, wiec nie wiesz.

:kopara:...dobrze ze jeszcze po firme pogrzebowa nie zadzwonila bo byloby gesto...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

@ORIMdzięki za info o roladach wołowych, pół godziny temu powiedziałam szefin i przywiozła, całe 2 kilo, aż tyle nie chciałam :haha:.

Co tam będą na zaś. 

prosze bardzo.Tylko nasza foczka doniosła że w REWE bywaja jeszcze taniej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Trafila mi sie babcia z demencja, ktora w nocy rozwiazuje swoje problemy dzwoniac. I tak sobie dzwoni np. do szpitala, na policje, dzisiaj mialam pogotowie:(

Z Twoim IQ wszystko w porzadku, po prostu nie bylo Cie troche, wiec nie wiesz.

Ja za ORIM-em, dlaczego nikt jej nie odłączył telefonu ??? Dlaczego czujesz się winna tego, że jest poobijana ???

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

prosze bardzo.Tylko nasza foczka doniosła że w REWE bywaja jeszcze taniej

Nie koniecznie, albo rzadko.Normalnie jest dużo drożej.Sylvia kupuje mieso tylko świeże, nie paczkowane w marketach bo takiego nie uważa.

Ale dzisiaj to był mój wybór więc pojechała do Aldika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, hawana napisał:

Trafila mi sie babcia z demencja, ktora w nocy rozwiazuje swoje problemy dzwoniac. I tak sobie dzwoni np. do szpitala, na policje, dzisiaj mialam pogotowie

Z Twoim IQ wszystko w porzadku, po prostu nie bylo Cie troche, wiec nie wiesz.

Ile jeszcze Ci tam zostało Hawanka? Gdybyś miała ochote pogadać to ciśnij na zieloną słuchawkę, nawet w nocy. Bo nie mam zadnego innego pomysłu jak Cię wesprzeć:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja za ORIM-em, dlaczego nikt jej nie odłączył telefonu ??? Dlaczego czujesz się winna tego, że jest poobijana ???

Bo u Niemców niezgodne z prawem jest wyłaczanie telefonu albo zamykanie drzwi na klucz. Nawet u demencyjnych. Hawanka tam pracuje a reszta należy do opiekuna prawnego. Co ma zrobić oprócz tego,że może się dostosować?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Bo u Niemców niezgodne z prawem jest wyłaczanie telefonu albo zamykanie drzwi na klucz. Nawet u demencyjnych. Hawanka tam pracuje a reszta należy do opiekuna prawnego. Co ma zrobić oprócz tego,że może się dostosować?...

przez przypadek zahaczyć sie o kabel telefonu wieczorem 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...