Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, violka napisał:

Wczoraj już ją całowałaś :haha: Nie przeginaj tak z tym całowaniem @Mirelka1965, bo jeszcze jej się w tyłku poprzewraca :haha: Chociaż pewności nie mam , czy już jej się nie poprzewracało :szydera:

Nie poprzewracało...patrzyłam w lustro...dupsko na swoim miejscu jest....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę spać , bo noc miałam mysląco- cięzką. A Was już pocieszyłam:szydera: może wam załatwię moje miejsce, chociaz moja zmienniczka tak by chciała zebyśmy sie zmieniały:szok: chyba żeby uporządkowała  to z rolsztulem, to sztella marzeń by była:pDobranoc Kochani:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

Idę spać , bo noc miałam mysląco- cięzką. A Was już pocieszyłam:szydera: może wam załatwię moje miejsce, chociaz moja zmienniczka tak by chciała zebyśmy sie zmieniały:szok: chyba żeby uporządkowała  to z rolsztulem, to sztella marzeń by była:pDobranoc Kochani:love:

Może sama to uporządkujesz :d Dobranoc :love::cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, erika napisał:

nie pdp nie trzeba dźwigać, ale być koniem do rolsztulu przedwojennego, nie ma hamulca przy rączce . Jest dosyć długa i stroma rampa na zewnątrz budynku , jak wyjezdżasz  z pdp to tak jakby samochód nie miał hamulca i jedzie do tyłu a ty go przetrzymujesz z tyłu oczywiście  żeby powoli zjechał przy Twojej pomocy. Pod górę tez pchasz uff nich się coś nie tak to leci na ciebie 

Mialam nosa. Za swiety spokoj trzeba jakos zaplacic. Pewnie pdp leciwa i nie oplaca sie zmieniac wozka.

Ale sie ciesz, ze nie masz jeszcze pieska na smyczy  i zakupow do dzwigania:szydera:

A piesek moze kupke zrobic i trzeba posprzatac, a pdp pieska nie utzyma na smyczy jak psisko sie pojawi iodjada z rolsztulem...

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Mialam nosa. Za swiety spokoj trzeba jakos zaplacic. Pewnie pdp leciwa i nie oplaca sie zmieniac wozka.

Ale sie ciesz, ze nie masz jeszcze pieska na smyczy  i zakupow do dzwigania:szydera:

Nie zawracaj doopy Erice , tylko chodź spać .....Dobranoc Wszystkim ....jeszcze tylko na jednego cugasa ...żeby płuca nie zwariowały przez kilka godzin nocnych bez dymka ....Pa ...do jutra :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie zawracaj doopy Erice , tylko chodź spać .....Dobranoc Wszystkim ....jeszcze tylko na jednego cugasa ...żeby płuca nie zwariowały przez kilka godzin nocnych bez dymka ....Pa ...do jutra :cmok:

To nie zawracanie, to historia z zycia wzieta, z mojego w dodatku:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...