Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

japa mi sie drze....spac sie chce...po takiej dawce tlenu juz marzy mi sie wyro a tu ...do 22gie nie ma opcji...

ide moi drodzy zarabiac...musze na jutro posciel przygotowac bo jak co tydzien zmian u babki ...no i dziadkowi sie przyda swieza powloka...plus "pare innych " drobiazgow.

do jutra zatem

klepcie klepcie...moze jutro nadrobie:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Sama sobie zrób. 

Kolano mnie nap..... Obejrzałam straty, skóra pozdzierana na łydce i na kolanie a siniaki już zaczynają się pokazywać. Ale osa mnie nie użarła. :trele:

Śpię dzisiaj na dole. Bo schody to nie dla mnie. :haha:

szybko octem smaruj :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, mnie nie obchodzi co kto pije, co kto wynosi. Moze nie sledzilas moich wpisow,  ale tutaj  ewidentnie probuja mnie wrobic, zeby zatuszowac wlasne uczynki.

Dlatego wlozono mi wino do lodowki. 

Nie tknelam i nie tkne, bo jestem w pracy i wiem,  co to znaczy odpowiedzialnosc.

Nawet z cugaskow rezygnuje bez mrugniecia, gdy chce, albo uwazam, ze tak trzeba.

Pisze o "burakach", bo tacy sa ludzie, niezaleznie od narodowosci.

Mnie to razi.

Tak samo jak oszukiwanie demencyjnej matki, bo Alutka zapomina, ale zanim zapomni, to ja ogladam jak biegnie do drzwi, bo jej sie wydaje, ze dzwonek dzwoni i synek przyjechal, dopytuje sie , ktora godzina...

 A jego znowu nie ma.

Polozylam Alutke zaraz po kolacji, bo ze zmeczenia i nerwow  glowa ja rozbolala i byl pretekst.

A mogla pospac po poluniu.

Nie dala sie jednak  polozyc, bo czekala na synka.

Wspolczuje jej, chociaz nic z tym nie zrobie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Całe szczęście , że jest lubiana i nikt przed nią nie ucieka :haha: masz okazję popatrzeć sobie na ludzi :szydera:

Mam pierwszy raz osobe ze stwierdzona choroba AL. Jestem milo zaskoczona, bo podopieczna jest  bardzo sympatyczna i zero agresji. Podczas wspolnych spacerow wielokrotnie przekonalam sie, ze jest lubiana. 

A dzisiejsze zaproszenie do sasiadow to dowod, ze o niej mysla i  w jakis sposob sie  troszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Mam pierwszy raz osobe ze stwierdzona choroba AL. Jestem milo zaskoczona, bo podopieczna jest  bardzo sympatyczna i zero agresji. Podczas wspolnych spacerow wielokrotnie przekonalam sie, ze jest lubiana. 

A dzisiejsze zaproszenie do sasiadow to dowod, ze o niej mysla i  w jakis sposob sie  troszcza.

Jakbyś moją Kasieńkę opisała. :haha:Dzisiaj była cztery godzinki na spotkaniu u bratowej.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Myślałam ze tylko ja mam oczojebki :szydera:jednak mnie przebiłaś. 

Staram się. :haha:

Akurat cichobiegi lubię cudaczne. 

Były fajne w kwatuszki i takie z połyskiem ale prawie 60 kosztowały to pożałowałam kasy. Poczekam aż przecenią. xd

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...