Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Z wrażenia nie napisałam że tu jest jednak sporo Polaków. Opiekunka tylko jedna i niechętna do kontaktów ale jest i rodzina z dziećmi i w hoteliku mieszkają Polacy pracujący w sąsiedniej miejscowości na nocną zmianę. 

A wszystko przez to że pod sklepem usłyszałam polski język, przywitałam się i wypytałam bezczelnie. :haha:

A widzisz!!!

:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Z wrażenia nie napisałam że tu jest jednak sporo Polaków. Opiekunka tylko jedna i niechętna do kontaktów ale jest i rodzina z dziećmi i w hoteliku mieszkają Polacy pracujący w sąsiedniej miejscowości na nocną zmianę. 

A wszystko przez to że pod sklepem usłyszałam polski język, przywitałam się i wypytałam bezczelnie. :haha:

a mnie baaaaardzo pozytywnie zaskoczyla dziewczyna na stacji...kupowalam fajki a ona do mnie po naszemu zagadala...:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja się znowu zagubisz , to odnajdą Cię dzięki bucikom :szydera:

Co ja zrobię że mi się takie podobają. :haha:

Ostatnie, takie normalne, wyrzuciłam na poprzedniej szteli bo mało się nie rozpadły a tu albo tenisówki albo adidasy noszę. Półbutów nie ubrałam ani razu a sandałki tylko kilka razy.

A jak wszystko pójdzie dobrze to zmieni mnie tutaj koleżanka z forum. :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Co ja zrobię że mi się takie podobają. :haha:

Ostatnie, takie normalne, wyrzuciłam na poprzedniej szteli bo mało się nie rozpadły a tu albo tenisówki albo adidasy noszę. Półbutów nie ubrałam ani razu a sandałki tylko kilka razy.

A jak wszystko pójdzie dobrze to zmieni mnie tutaj koleżanka z forum. :haha:

Następna...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zdycham. Pojechałam rowerkiem do miasteczka. Fajnie się jechało, niecałe 7 km ale z powrotem było gorzej. Jakaś osa mi wpadła pod ubranie i w tym amoku nawet się nie do końca zatrzymałam i oczywiście glebę zaliczyłam, nogi obiłam ale osę wygoniłam. :szydera: Taka poobijana przegapiłam zjazd i dojechałam do zupełnie innej dziury więc musiałam wracać. W sumie to nie wiem ile zarobiłam kilometrów ale chyba ze 20-cia a dla mnie to ogromny wyczyn. :haha:

Jestem wypompowana.

Ciuchów nie kupiłam bo nic nie trafiłam fajnego ale kupiłam sobie adidaski. Jarzeniowo zielone. :szydera::szydera::hura:

to my obie  dzisiaj rowerowe dziewczyny ...no moze troche inny dystans ale liczy sie ze rower byl

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

A ja mam newsa ,trala la la la:):):)Moja zmienniczka stała tą razą nie może przyjechać i zmieniać mnie będzie  teraz nie kto inny ,tylko taka jedna koleżanka z naszego forum,która mi na mysl wpadła juz wcześniej a jeszcze się okazało,że my z tej samej agenturki:)No,lepiej się chyba ułożyć nie mogło:)Chociaż.......a jak powie ,że ją na minę wpakowałam?:(Eeeeee,chyba nie,mam nadzieję.Kuleczka grzeczna jest zasadniczo i chyba jej krzywdy nie zrobi:):):)A tej koleżance wyjątkow się należy wczasowa sztela:)Jak żadnej innej:)

Nie ma tego zlego...jak widac:dMilo, ze myslisz o kolezankach:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mariolujolanto...zrob slkon na wyprostowanych nogach zeby odrobine rozciagnac sie...powinno przejsc

Sama sobie zrób. 

Kolano mnie nap..... Obejrzałam straty, skóra pozdzierana na łydce i na kolanie a siniaki już zaczynają się pokazywać. Ale osa mnie nie użarła. :trele:

Śpię dzisiaj na dole. Bo schody to nie dla mnie. :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Sama sobie zrób. 

Kolano mnie nap..... Obejrzałam straty, skóra pozdzierana na łydce i na kolanie a siniaki już zaczynają się pokazywać. Ale osa mnie nie użarła. :trele:

Śpię dzisiaj na dole. Bo schody to nie dla mnie. :haha:

no dobra ze cie nie draznic...jezeli masz wanne i czas znajdziesz...ciepla kapiel wieczorem..ja wiem ze to sie fajnie mowi...

ale grunt ze cie nie uzarlo to niemieckie pasiaste stworzenie

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no dobra ze cie nie draznic...jezeli masz wanne i czas znajdziesz...ciepla kapiel wieczorem..ja wiem ze to sie fajnie mowi...

ale grunt ze cie nie uzarlo to niemieckie pasiaste stworzenie

Mam wannę i chyba się w niej zrelaksuję.....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...