Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry w srode. Wypilam druga kawe i odpoczywam.Chyba wypije trzecia, bo pierwsza sie troche Alutce ulala. Ale to nic, sweterek piekny , wlasnorecznie przeze mnie uprany nie zostal oblany, bylo sie z czego cieszyc.

Spacerek sie udal i zostalysmy przez sasiadow zaproszone na poludniowego grilla.

Hurra:oklaski:Nie musimy  gotowac. Wczoraj Alutka wybrala tlusty boczek, zamroze go, moze zapomni a jutro kupimy cos swiezego:d

Nie musialam jej nic wymyslac do roboty, bo szukala wina, odpowiedniej dekoracji i pisala podziekowanie. Ozdobila butelke serwetka bozonarodzeniowa i czerwona kokardka, a ja  przesadzilam kwiatki, bo denerwowaly mnie puste miejsca po tych  wyrwanych.

Potem serwetke wymienilam na stosowniejsza , za akceptacja Alutki:dUdalo sie, gdyby nie pozwolila, to bym sie nie upierala. Taka moja metoda.

Potem Alutka wyfarbowala sobie odrosty, farba w sztyfcie i uratowany sweterek uciapala, teraz szuka nowego ubrania. Jak dzisiaj bedzie spala w pomaranczowym pokoju to dobrze, bo tam posciel jest juz wyfarbowana na rudo.

Jesli w niebieskim, to klapa, bo rano zmienilam l(wlasnie sie pierze) i zalozylam niepoplamiona.

A moze tak bedzie pomagac grillowac, ze trzeba ja bedzie wykapac?;)

Zycie jest pelne niespodzianek:szydera:

Milego dnia:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Jessu, Kasia to ile Ty dzieci posiadasz?

Albo nieuważna " czytelniczka " jesteś ...albo przygrywasz ...Basiuniu :p....Kasia nie dzieli dzieci na " twoje i moje " , tylko uważa za własne ...tak samo pan f. ...Nie pamiętam ...nie przypominam sobie , żeby robiła tajemnicę z tego , że pan F. to drugi mąż ....A na marginesie....cholera ...ma @ jedna wzięcie ...znaczy miała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Jessu, Kasia to ile Ty dzieci posiadasz?

Tylko 4-2 moje ,2 pana F.:)

Od moich jest Filipek 4l./od syna/ i Tomuś4l./od córki/ A od pana F. Kacperek4l. i Olivier2l./od syna/ i Pola 5l.,Pawełek3l i Piotruś  5dni /od córki/

Razem 7 sztuk:)Pola najstarsza-szefowa:):):):)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Tylko 4-2 moje ,2 pana F.:)

Od moich jest Filipek 4l./od syna/ i Tomuś4l./od córki/ A od pana F. Kacperek4l. i Olivier2l./od syna/ i Pola 5l.,Pawełek3l i Piotruś  5dni /od córki/

Razem 7 sztuk:)Pola najstarsza-szefowa:):):):)

zakręciłam się w tych dzieciach ,,kto od kogo i kiedy:płacz:  9 czy 7 co za różnica , liczy się ,że są,,,żyją i się kochają,,tak myśle,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

zakręciłam się w tych dzieciach ,,kto od kogo i kiedy:płacz:  9 czy 7 co za różnica , liczy się ,że są,,,żyją i się kochają,,tak myśle,,,

I gitarra .....myśl Blondi ...myśl ...intensywnie :cmok:

Blondasku : 9 czerwca przyszło na świat siódme wnuczątko Kasine :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

zakręciłam się w tych dzieciach ,,kto od kogo i kiedy:płacz:  9 czy 7 co za różnica , liczy się ,że są,,,żyją i się kochają,,tak myśle,,,

posiadanie dużo dzieci ,wcale nie znaczy ,że się kochają....to tylko seks a gdzie inne sprawy?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Albo nieuważna " czytelniczka " jesteś ...albo przygrywasz ...Basiuniu :p....Kasia nie dzieli dzieci na " twoje i moje " , tylko uważa za własne ...tak samo pan f. ...Nie pamiętam ...nie przypominam sobie , żeby robiła tajemnicę z tego , że pan F. to drugi mąż ....A na marginesie....cholera ...ma @ jedna wzięcie ...znaczy miała

I nadal mam:):):)Ha ha ha :):)Ostatnio śnił mi się mąż jakiś mój o imieniu Adam-a tak ma na imię mój eks szwagier....Ha ha ha.Zmieniac męża nie planuję,bo drugiego takiego nie znajdę,ale kto wie co tam nieprzewidywalny los dla mnie uszykował:)Może Geronimo przyjdzie mi dogonić?:)Wszysko być może....

Fakt,nie dzielimy dzieciaków ani wnuków.Sprawiedliwość musi być:)Ale bo wszystkim równo albo wszystkim g....Zawsze tę zasadę w życiu stosowałam i nadal to robię.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuje bo za duzo. 

Wiedzialam ze @foczka63ma drugiego męża nawet składałam im życzenia z chyba 9 roznicy ślubu.

Wydawało mi się że Kasia ma 2 dzieci, a ile Pan Foka to nie jestem w temacie. 

Nie jestem za bardzo na bieząco z forum, wiec mogło umknąć. 

Kasiu Tobie również gratulacje z okazji pojawienia sie nastepnego malenstwa. 

Wszystkie dzieci nasze są :serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adamos60 napisał:

Das ist Liebe!  Teraz mi córka wysłała. Nie jestem zwolenikiem takich sytuacji,ale.......

IMG-20180613-WA0001.jpg

Nie jesteś zwolennikiem to się staniesz,,,zobacz jak pięknie śpią,,,jak się pilnują,,super,,już piesek pokochał niemowlaczka ,,,pachnie dzidziusiem,,życiem ,,,super fotka,,:serce::tak:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adamos60 napisał:

Das ist Liebe!  Teraz mi córka wysłała. Nie jestem zwolenikiem takich sytuacji,ale.......

IMG-20180613-WA0001.jpg

Dlaczego nie ? ...Cudne zdjęcie ...Dzidziuś słodziak a psiunia opiekuńcza /musi w dziadka poszła /...Moja sunia też bardzo pilnowała " domowego wnuczka " . Wystarczyło , że zakwilił to już przybiegała do nas niespokojna i z powrotem do maluszka . Mieliśmy ubaw ...udawaliśmy , że nie zwracamy uwagi to tak długo biegała w tę i z powrotem aż ktoś do malucha podszedł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barbara48 napisał:

Nie cytuje bo za duzo. 

Wiedzialam ze @foczka63ma drugiego męża nawet składałam im życzenia z chyba 9 roznicy ślubu.

Wydawało mi się że Kasia ma 2 dzieci, a ile Pan Foka to nie jestem w temacie. 

Nie jestem za bardzo na bieząco z forum, wiec mogło umknąć. 

Kasiu Tobie również gratulacje z okazji pojawienia sie nastepnego malenstwa. 

Wszystkie dzieci nasze są :serce:

Kowalskiego Antka może też ?! ....A taki chrabol ....Kowalski Antek bezdzietny jest :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, foczka63 napisał:

Niby szybko dni tu lecą ,ale jakoś na tym turnusie mi się dłuży:( Na kije nie ma z kim łazić:(Są tu Polki ,oprócz tej mojej zza płota,ale spotkałąm się raz,raz zadzwoniłam,nie bardzo ochotne-to nie.A sama łazić nie lubię:(

Nic na siłę,,masz rację,,któras tutaj też pisała ,,że nic na silę,,kontakty kontaktami ale ,,ale ,,, lepiej zawsze być ciutkę skromniejszym  niż za bardzo wylewnym,,chyba ,że się pozna naprawdę fajną osobę,,ale znając życie ,,zazdrośników nie brakuje,,pytam się czemu i czego zazdroszczą? szczęscia ludzie zazdroszczą,,nie potrafią się dzielic radoscią, nic co niektórych nie cieszy,,mają za dużo problemów ,fajnie jest trafic na osobę nadającą na tych samych falach,,to wtedy rozmów nie ma końca i ja takich bardzo lubie,,bo ciągnąc na siłę rozmowę? to wolę nie zaczynać nawet,,,,ale to temat rzeka,,,także jest laptop i tutaj sa klepaczki na wszystkie kategorie i tematy,,,miłego dnia foczka63,,,,ale nie tylko u Ciebie nic nie rośnie ,,bo u corki też nic nie rośnie w Pl,,,a tutaj jak zwariowane wszystko idzie w górę,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, adamos60 napisał:

no co Jezu?   kochają się po katolicku!

A właśnie ,ze nie bo dla przyjemności:):):)Wspólnych dzieciaków nie posiadamy:)

Po katolicku.......oczadział Ty, czy jak???????Jeszcze by tego brakowało,żeby się ja w moherowym berecie bzykała:):):)Złóżka bym chyba ze śmiechu spadła:):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...