Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Moja babcia też wczoraj szukała czegoś w szopie ale sama nie wiedziała czego....zrobila balagan, powyjmowala rozne rzeczy z kartonow i wyszla cala umorusana i w pajeczynach.....ale szczesliwa :szydera:

Moja Latawica  jest nieszcześliwa. Pokazuje mi za ciasny pas spodni, że ją utuczyłam:szydera:. Fakt, że słoiki marmolady wyjada łyżkami i ciągle ma brudne rece od czekolady jest w tym przypadku mało istotny :szydera::szydera:. Ja zrzuciłam 4 kg, a jemy dokładnie to samo i tyle samo spacerujemy:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Moja Latawica  jest nieszcześliwa. Pokazuje mi za ciasny pas spodni, że ją utuczyłam:szydera:. Fakt, że słoiki marmolady wyjada łyżkami i ciągle ma brudne rece od czekolady jest w tym przypadku mało istotny :szydera::szydera:. Ja zrzuciłam 4 kg, a jemy dokładnie to samo i tyle samo spacerujemy:d

Moja pdp też jak pączek w maśle, z rozmiaru 42 przeszła na 48 -50, ja na odwrót :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Mnie dzisiaj fb milutko zaskoczył przypominajką sprzed kilku lat z Lwowa

FB_IMG_1539321399229.jpg

Z takim psem , to si,e nie powstydzisz. Respekt każdy przed nim ma. Ja już bliska byłam zakupu doga niemieckiego. Jak wielki, tak słodki, bezpieczny dla domowników taka duża dzidzia. Jak zobaczyłam ciągle cieknącą ślinę, to mi się go odechciało.  Żaden pis nie jest w stanie mi zastąpić golden retrivera, mojej Carmen :smutek:. Teraz cieszę się tylko psami innych ludzi, ale wiadomo, ze to nie to samo.:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Z takim psem , to si,e nie powstydzisz. Respekt każdy przed nim ma. Ja już bliska byłam zakupu doga niemieckiego. Jak wielki, tak słodki, bezpieczny dla domowników taka duża dzidzia. Jak zobaczyłam ciągle cieknącą ślinę, to mi się go odechciało.  Żaden pis nie jest w stanie mi zastąpić golden retrivera, mojej Carmen :smutek:. Teraz cieszę się tylko psami innych ludzi, ale wiadomo, ze to nie to samo.:(

Nie płacz wiem jak to jest gdy traci się psa , dlatego wytrzymałam tylko tydzień i kupiłam takiego samego

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...