Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, hawana napisał:

Ja jej potowarzyszylam jedzac kolacje.

Hawanko, aż z taką demencją nie miałam do czynienia. 

Moja babcia ma też już zaawansowaną, ale jest łagodna, bez zmian nastroju. 

Naprawde nie wiem jak bym postąpiła w takiej sytuacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak pisałam o Harpiach to @violka mnie zrugała...:haha: A tu....proszę....kolejna się ujawniła...:szydera:

Tylko chciałam popatrzeć na fajny towar:grzmotnąć:

Bo ja sprzedawca z zawodu i wszystko organoleptycznie oceniam :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódki bym się napił abo czego.. ale już niedługo krótka przerwa to sobie zapodam.  jutro zapakuję sflaczałego Heinza na wózek i do Rewe ruszę. Coś tam se wybiorę zamiast wódki. Może golonkę.

Heinz był u neurologa na konsultacji. W temacie że się nie pręży i wygląda jak przebity balon. Elka pojechała bo ja gotowałem.  

Neurolog nie zmienił zaleceń co do leków, sflaczenie dzidzi mamy obserwować. Stwierdził, że Heinz jest zapowietrzony bo często beka.  Po pierwsze: co ma piernik do wiatraka gastrolog się znalazł. Po drugie: nie ma takiego saska na świecie, który by nie był zapowietrzony jedząc jak Heinz. Na rączki nie wezmę, w pupkę nie będę klepał żeby dzidzi się odbiło.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzegorz B napisał:

Wódki bym się napił abo czego.. ale już niedługo krótka przerwa to sobie zapodam.  jutro zapakuję sflaczałego Heinza na wózek i do Rewe ruszę. Coś tam se wybiorę zamiast wódki. Może golonkę.

Heinz był u neurologa na konsultacji. W temacie że się nie pręży i wygląda jak przebity balon. Elka pojechała bo ja gotowałem.  

Neurolog nie zmienił zaleceń co do leków, sflaczenie dzidzi mamy obserwować. Stwierdził, że Heinz jest zapowietrzony bo często beka.  Po pierwsze: co ma piernik do wiatraka gastrolog się znalazł. Po drugie: nie ma takiego saska na świecie, który by nie był zapowietrzony jedząc jak Heinz. Na rączki nie wezmę, w pupkę nie będę klepał żeby dzidzi się odbiło.

Dzidzie klepie się w plecyki, żeby się odbiło a nie w pupkę :d 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Barbara48 napisał:

Hawanko, aż z taką demencją nie miałam do czynienia. 

Moja babcia ma też już zaawansowaną, ale jest łagodna, bez zmian nastroju. 

Naprawde nie wiem jak bym postąpiła w takiej sytuacji.

Mialam rozne demencje, co prawda w Niemczech tylko na chwile,bo szczerze mowiac balam sie.Nie ma dwoch takich samych przypadkow, bo ludzie sa po prostu inni.

Bralam podopiecznych bez demencji, ale trzeba bylo dzwigac.To ani latwe, ani bezpieczne, mimo ze uczylam sie transferu i pracy z chorym w lozku.

Podsumowujac: jak nie urok to sr...ka a pracowac trzeba.

Mam za soba doswiadczenie wieloletnie, domowe. Nie bede sie chwalic, ze dawalam rade, bo nie.

Szukalam pomocy, wiedzy, przeszlam szkolenie w Polsce(pisalam kiedys o tym). Teraz sobie medrkuje:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

haha czego?? pepsi??

Wódki ...Bożka ...wódki ! Pepsi to na przepitkę ostatecznie ...Na urlopie jesteś ...skocz do 24h , flaszencje zakup ....ze dwie i polej Grzesiowi i mnie też ...Sflaczała jakaś jestem ...może kielonek by mi pomógł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wódki ...Bożka ...wódki ! Pepsi to na przepitkę ostatecznie ...Na urlopie jesteś ...skocz do 24h , flaszencje zakup ....ze dwie i polej Grzesiowi i mnie też ...Sflaczała jakaś jestem ...może kielonek by mi pomógł ?

To na drogę nóżkę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wódki ...Bożka ...wódki ! Pepsi to na przepitkę ostatecznie ...Na urlopie jesteś ...skocz do 24h , flaszencje zakup ....ze dwie i polej Grzesiowi i mnie też ...Sflaczała jakaś jestem ...może kielonek by mi pomógł ?

Ja szkłem się zajmę,,też mi dobrze zrobi łyk procentów,,dla  @violka trzeba postawić też,,bo zapłacze się patrząc na przegranych,,,za dużo tego wszystkiego jak na jeden wieczór,,:zdrówko:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...