Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Joy napisał:

Ślicznie :cmok:zdolniacha z tego naszego Dudka :) :oklaski:

Znalazłam też źródło  pięknych długaśnych  szyszek. Te zabieram do Pl i będę robić wieniec na święto zmarłych w 3 odcieniach fioletu. Już mi po głowie tyle pomysłów chodzi, że strach się bać :oklaski:.

I to wszystko zaczęło się dziać przez pistolet za 5 eurasków, który zobaczyłam w sklepie. Czas teraz biegnie mi szybciej. Rodzina zabiera babcię na spacery, żebym tylkoo im narobiła dekoracji świątecznych :haha:. Oni doskonale zdają sobie sprawę, że indywidualne dekoracje z kwiaciarni to już konkretne pieniądze kosztują. Hand made sprawia mi przyjemność, więc mogę się tu realizować, bo w domu oczywiście wszystko goni i na takie bzdety czasu nie ma .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Na duoCACIB w Poznaniu, o Zwycięzcę Polski, oceniał sędzia Ostrowski. Przed nami szły rottki.  Sędzia o ksywie Dentysta. Grzebał tym psom w paszczach, sprawdzał stan uzębienia A nie tylko zgryz. No i co chwilę obrywał strzała. Pies oczywiście dysklafikacja. Jak w końcu zaczął oceniać Tosy to wszystkie paluchy miał w barażach i plastrach. Czubek

Nie czubek. Taki ma obowiazek. Zgryz sprawdza sie szczenieciu, te ktore prawidlowego nie maja nie dostaja rodowodu.

Doroslym psom, dopuszczonym do hodowli sprawdza sie, czy wszystkie zeby maja. Jesli nie, to tez maja wypad.

Moj zamruczal ale tylko raz, potem go nauczylam nie reagowac na grzebanie w pysku, tak jak niereagowania na strzal i wszystkiego, co bylo potrzebne, zeby przeszedl testy psychiczne. Wszystkie obronne musialy miec. Czy cos sie zmienilo w tej materii, tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Świetne.

Ja mam pół pokoju w kartonach gdzie pełno przydasi pochowałam.

A... czyli nie jestem sama w moim obłędzie :oklaski::szydera:. Teraz mi już lepiej:haha:się zrobiło. Więcej nas w tym zakresie po świecie się błaka z kartonami pod nogami:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, hawana napisał:

Nie czubek. Taki ma obowiazek. Zgryz sprawdza sie szczenieciu, te ktore prawidlowego nie maja nie dostaja rodowodu.

Doroslym psom, dopuszczonym do hodowli sprawdza sie, czy wszystkie zeby maja. Jesli nie, to tez maja wypad.

Moj zamruczal ale tylko raz, potem go nauczylam nie reagowac na grzebanie w pysku, tak jak niereagowania na strzal i wszystkiego, co bylo potrzebne, zeby przeszedl testy psychiczne. Wszystkie obronne musialy miec. Czy cos sie zmienilo w tej materii, tego nie wiem.

U Tosy testy psychiczne są obowiązkowe tylko dla reproduktorów i suk hodowlanych. Oboje bez trudu przeszli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

I to wszystko zaczęło się dziać przez pistolet za 5 eurasków, który zobaczyłam w sklepie.

Nie marnujesz się w tej pracy,,a trening czyni mistrza,,więc jak będziesz zjeżdzac do domu to mistrzunio na mur beton będzie z Ciebie,,lubię takie prace ,,fajna rodzinka ,masz  pozwolenie na torzenie arcydzieł:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzegorz B napisał:

U Tosy testy psychiczne są obowiązkowe tylko dla reproduktorów i suk hodowlanych. Oboje bez trudu przeszli

 Musza miec te wystawiane.

Bez wystawiania nie ma reproduktorow, bo musza miec okreslona ilosc i jakosc ocen.

Jak nie wystawiasz, to szkoda kasy i zachodu na testy.

Do jakiego ZK nalezales lub nalezysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, adamos60 napisał:

witam...co sąsdzicie  na temat umowy niemieckiej.......takie zdanie........to do nas nalezy a nie do rodziny ......my płacimy........ szanuje Wasze wypowiedzi.

Odczytuję to jako tekst wyrwany z kontekstu . Mógłbyś bardziej sprecyzować pytanie , bo nie do końca rozumiem o co pytasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@Heidi te choinki bardzo ślicznie wyglądają bez waty,,:cmok:

Dysponujesz lasem, to i szyszek jest tam od licha. Działaj. Prezenty piękne i kosztują prawie nic, nie licząc własnej pracy. Ja już je moge robić z zamkniętymi oczami podczas picia kawy . 

Następną mam plan zrobić wybieloną chloroksem. To już zabawa, a...ale efekt murowany i niepowtarzalny. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Dysponujesz lasem, to i szyszek jest tam od licha. Działaj. Prezenty piękne i kosztują prawie nic, nie licząc własnej pracy. Ja już je moge robić z zamkniętymi oczami podczas picia kawy . 

Następną mam plan zrobić wybieloną chloroksem. To już zabawa, a...ale efekt murowany i niepowtarzalny. 

Fajnie wygląda też z makaronu :) Ale nie nitki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

A daleko od Ciebie do Freiburga?

A niech Cię:hura:Freiburg odwiedzam latem,,będe w czerwcu następnego roku,,jak będę ,,,,toż to 500 km ode mnie :smutek: byłam u dziadków 15 km od Freiburga ,,dwa razy w roku jestem w tamtych okolicach,,,schade ,schade że tak daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

A niech Cię:hura:Freiburg odwiedzam latem,,będe w czerwcu następnego roku,,jak będę ,,,,toż to 500 km ode mnie :smutek: byłam u dziadków 15 km od Freiburga ,,dwa razy w roku jestem w tamtych okolicach,,,schade ,schade że tak daleko

Ja mam turbo miotłę.Byleby nie było mgły to odpalę i dolecę:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, hawana napisał:

 Musza miec te wystawiane.

Bez wystawiania nie ma reproduktorow, bo musza miec okreslona ilosc i jakosc ocen.

Jak nie wystawiasz, to szkoda kasy i zachodu na testy.

Do jakiego ZK nalezales lub nalezysz?

ZKwP. Inaczej przecież mój pies nie miałby Interchampionatu. 

Nie wypowiadam się na temat ras użytkowych IPO czy testów myśliwskich. Ja robiłem psu testy psychiczne gdy był już Młodzieżowym Championem Polski, Zwycięzcą Polski i Championem Polski i Litwy. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego

Tak samo jest z rodowodami. Teraz doczytałem co napisałaś. Każdy pies i suka w miocie dostanie rodowód jeśli rodzice są rodowodowymi psami. Ale to czy zostaną reproduktorami właśnie weryfikują wystawy i oceny sędziów kynologicznych. W przypadku psa 3 oceny doskonałe od trzech różnych sędziów, z trzech wystaw, z czego jedna musi być międzynarodowa. W przypadku suk wystarczy ocena bardzo dobra. Plus testy psychiczne. I jest rep

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...