Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Afryka napisał:

Tu nie ma nic do śmiacia ...taki pokój z wanną trafił się mojej córce w hotelu w Windsorze ,podczas ślubnego weekendu mojego syna . Mój wnuk był zachwycony ...także @Baśka powtarzająca się zastanów się dobrze ,po co iść w dodatkowe koszta ,jak się w końcu zdecydujesz :d

Ja się nie śmieję :cool: Moja siostra zwiedzając Chiny , miała ten zaszczy spać w Hiltonie / nie mylić z tym drugim :haha:/ i przez tę wannę w salonie zamiast fotek z pięknymi krajobrazami , dostałam całą serię zdjęć , jej i szwagra  z tej  urokliwej wanny ustawionej po środku pokoju , na wprost ogromnego okna tarasowego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja się nie śmieję :cool: Moja siostra zwiedzając Chiny , miała ten zaszczy spać w Hiltonie / nie mylić z tym drugim :haha:/ i przez tę wannę w salonie zamiast fotek z pięknymi krajobrazami , dostałam całą serię zdjęć , jej i szwagra  z tej  urokliwej wanny ustawionej po środku pokoju , na wprost ogromnego okna tarasowego :szydera:

Niepotrzebnie z tym Hiltonem wyskoczyłaś ,Basi się źle kojarzy .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

Ooooo Blondasku jestes:cmok:

Jestem ,wiesz ,że znikam ostatnio ale się pojawiam ,,w Pl też bylam, uroczystosci zaliczyłam , gosciów mam narazie po kokardę,,ale to na parę dni ,,bo zaraz będe tęsknić za następnymi,,kiełbachy i szynek nawiezliśmy i już leci rozdawanko,,,bo wszystkim tak bardzo smakuje szynka polska i wędlinki-bo ku...a za darmo,,to i g...o by zjedli,,tak cukrują ,że slodziak zgłupiał ile ma kupic ,,aby wszystkich obdarowac,,:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jestem ,wiesz ,że znikam ostatnio ale się pojawiam ,,w Pl też bylam, uroczystosci zaliczyłam , gosciów mam narazie po kokardę,,ale to na parę dni ,,bo zaraz będe tęsknić za następnymi,,kiełbachy i szynek nawiezliśmy i już leci rozdawanko,,,bo wszystkim tak bardzo smakuje szynka polska i wędlinki-bo ku...a za darmo,,to i g...o by zjedli,,tak cukrują ,że slodziak zgłupiał ile ma kupic ,,aby wszystkich obdarowac,,:cmok:

A to Ci słodziak

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do pracy wrócę jak pokłócę się ze słodziakiem,,,bo teraz to żadnych szans nie mam,,przepraszam bo bym skłamała ,,jestem jego opiekunką,,:hura: ,,prywatnym jego lekarzem,,jak mu cos wysiada to ja mu tableteczkę taką krówkę zaserwuję ,,oj pomaga i to jak szybko,,:szok: nieraz jeszcze ugotuję coś tak jak np. dzisiaj,,ale pracy nie mam dużo,,od czasu do czasu ,,

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Heidi napisał:

Ty się śmiej, a ja mam w łazience czarny papier toaletowy. Każdy nowy, kto tam swój koncert  odwalił , wychodzi z fotkami :szydera:

Aż dziwne ,ze go jeszcze w Biedrze nie sprzedają,to portugalski produkt:)

https://www.bdsklep.pl/renova-6szt-czarny-portugalski-papier-toaletowy?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Aż dziwne ,ze go jeszcze w Biedrze nie sprzedają,to portugalski produkt:)

https://www.bdsklep.pl/renova-6szt-czarny-portugalski-papier-toaletowy?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc

Czarny żeby nie było g...a widać :o

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień  życia w De,,była u mnie moja sąsiadka -koleżanka,,rano śniadanko w jadalni przygotowane,,jajeczka na miękko codziennie,,kawka podana, wszystko jak w najlepszym wydaniu,,my zasiadamy i jemy i potem odchodzimy od stołu i idziemy na taras :papieros::papieros:a w tym czasie wszystko znika i jest już posprzątane ,,naczynka w zmywarce itd, wsiadając do samochodu ,mamy już otwarte drzwi , sąsiado -koleżanka mówi, mi jeszcze w życiu nikt nie otwierał tyle razy drzwi ,jest szarmancki ,,obiad w restauracji , Czechy też objechaliśmy ,tym razem nawet zaliczyliśmy Marjańskie Łaznie ,,pięknie,,:oklaski: My się pindrzymy na górze a slodziak odkurza na dole ,,a moja sąsiadka mówi, boże co za wstyd ,,dwie baby w domu,,a chłop odkurza,,a ja do niej ,,nischt zu tragisch,,nigdy się nie wyrywałam do zabierania komuś pracy i się tego trzymam,,,ale moja sąsiadka mówi to może coś innego zrobimy,,ale nie ma co,,bo wszystkie prace to prace słodziaka,, 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Heidi napisał:

Jak tron, to może być i w salonie . Jak sama jest na włościach, to kto jej zabroni siedzieć w sali tronowej ?

Tobie coś widzę nie na rączkę ...czy tylko tak mi się wydaje ? ...Aż tak bardzo zainteresowana jesteś , że jestem sama ....a może przeszkadza ? ...Trudno ...musisz z tym żyć ....chyba się nie pochlastasz z tego powodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Czarny żeby nie było g...a widać :o

:szok:, to z czarnym fortepianem jest tak samo ? Można grać brudnymi paluchami :szok:? To teraz sobie wyobrażam wirtuoza, który wyszedł z mojej łazienki i skierował się na wprost fortepianu odstawić koncert :szydera: ku zadowoleniu wybrednym gustom:szydera:

Czarne to jest zawsze luksusowe :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Jeden dzień  życia w De,,była u mnie moja sąsiadka -koleżanka,,rano śniadanko w jadalni przygotowane,,jajeczka na miękko codziennie,,kawka podana, wszystko jak w najlepszym wydaniu,,my zasiadamy i jemy i potem odchodzimy od stołu i idziemy na taras :papieros::papieros:a w tym czasie wszystko znika i jest już posprzątane ,,naczynka w zmywarce itd, wsiadając do samochodu ,mamy już otwarte drzwi , sąsiado -koleżanka mówi, mi jeszcze w życiu nikt nie otwierał tyle razy drzwi ,jest szarmancki ,,obiad w restauracji , Czechy też objechaliśmy ,tym razem nawet zaliczyliśmy Marjańskie Łaznie ,,pięknie,,:oklaski: My się pindrzymy na górze a slodziak odkurza na dole ,,a moja sąsiadka mówi, boże co za wstyd ,,dwie baby w domu,,a chłop odkurza,,a ja do niej ,,nischt zu tragisch,,nigdy się nie wyrywałam do zabierania komuś pracy i się tego trzymam,,,ale moja sąsiadka mówi to może coś innego zrobimy,,ale nie ma co,,bo wszystkie prace to prace słodziaka,, 

Hmm to naprawdę słodziak:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...