Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie pisac menii tu za duzo bo nie nadrobie:czytaj::gazeta::kawa2: jak skoncze zmiane  , ja juz z wami na dobranoc kolysanke zaspiewam...toranaga slabo sie cos dzisiaj miewa wiec ja mam nocke ale dopiero od 2giiej wiec sobie juz legne ..bo taryfy ulgowej jutro nie mam....

siembawcie grzecznie dziewczyny i chopaki:cześć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nie pisac menii tu za duzo bo nie nadrobie:czytaj::gazeta::kawa2: jak skoncze zmiane  , ja juz z wami na dobranoc kolysanke zaspiewam...toranaga slabo sie cos dzisiaj miewa wiec ja mam nocke ale dopiero od 2giiej wiec sobie juz legne ..bo taryfy ulgowej jutro nie mam....

siembawcie grzecznie dziewczyny i chopaki:cześć:

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Zdołałam się wyrwać ze szponow babki.....A raczej hazardu....:szydera: Była zawiedziona jak zwykle ale cóż....do jutra zapomni....:haha: a swoją drogą to jestem ciekawa ile godzin jeszcze mogłaby grać ? Bo ona jest w jakimś transie lub amoku....:szydera: czasami mam ochotę ją nagrać....boki zrywam ze śmiechu.....:szydera:

Może na nagranie nie zasługujemy, ale możesz nam opowiadać. Też chcę zerwać trochę boków:tak2:. Każdy sposób dobry. Ja jeszcze nie trafiłam na hazardzistę i jestem ciekawa zachowań PoP. Moja PoP czasami może godzinę spędzić dobirając dwie karty tych samych obrazków zwierzątek, ale generalnie zbyt długo nie może skupić swojej uwagi na jednym zadaniu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie pisac menii tu za duzo bo nie nadrobie:czytaj::gazeta::kawa2: jak skoncze zmiane  , ja juz z wami na dobranoc kolysanke zaspiewam...toranaga slabo sie cos dzisiaj miewa wiec ja mam nocke ale dopiero od 2giiej wiec sobie juz legne ..bo taryfy ulgowej jutro nie mam....

siembawcie grzecznie dziewczyny i chopaki:cześć:

Masz Ty tam utrapienie z tymi dyżurami. Spokojnego snu bez mrowiska :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Może na nagranie nie zasługujemy, ale możesz nam opowiadać. Też chcę zerwać trochę boków:tak2:. Każdy sposób dobry. Ja jeszcze nie trafiłam na hazardzistę i jestem ciekawa zachowań PoP. Moja PoP czasami może godzinę spędzić dobirając dwie karty tych samych obrazków zwierzątek, ale generalnie zbyt długo nie może skupić swojej uwagi na jednym zadaniu. 

Byłam na szteli z hazardzistką . Namiętnie grała w chińczyka ....a oszukiwała potwornie . PDP-na ...Pani Frau była bardzo fit ....szczególnie na umyśle . 92 lata ....mało już paliła ...tylko 4 - 5 dziennie ....tzn. ona tak twierdziła , bo 4 -5 razy dziennie to wychodziła na cugasa do ogródka , ale zawsze jarała jeden po drugim - dwa papierosy ..... Gra w chińczyka polegała na tym , że ona musiała zawsze wygrać . Oszukiwała ...jak tylko widziała , że mogę ją " strącić " to potrafiła udawać stukając pionkiem po dwa , trzy razy w jedno pole ....Udawałam , że nie widzę ....na wszelki wypadek ręką zasłaniałam usta ...taką zblazowaną pozę przybierałam , żeby nie widziała , że się śmieję ......Jak już mnie bardziej wk...zdenerwowała to za cholerę nie dałam jej wygrać ...Zastanawiałam się nad każdym pionkiem jakby to gra w szachy była .....I ...czasem wygrywałam ...jednak zawsze słyszałam z jej ust " no tak ...miałaś szczęście ! " ....aleee ...po każdej (!!! ) wygranej przez Panią Frau słyszałam " no co ja zrobię , że ta moja głowa tak dobrze pracuje ?! " ....Kanciara była i tyle :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zastanawiałam się nad każdym pionkiem jakby to gra w szachy była .....I ...czasem wygrywałam ...jednak zawsze słyszałam z jej ust " no tak ...miałaś szczęście ! " ....aleee ...po każdej (!!! ) wygranej przez Panią Frau słyszałam " no co ja zrobię , że ta moja głowa tak dobrze pracuje ?! " ....Kanciara była i tyle :szydera:

Ha, ha  każdy gra żeby wygrać. Tyle im radości zostało , a my to sobie odbijemy jak butelką kręcić będziemy w rozbieranego :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...