Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Taaa dobra ,dzieki ...

Może będziesz się śmiać....

Mam koleżankę, która po paskudnych zdrowotnych przejściach nie moze stosowac róznych leków. Często cierpi na bóle głowy.

Ulgę przynosi jej obkładanie czoła plastrami surowego ziemniaka. Gdy zrobią się ciepłe, wymienia. Chwila i ból znika.

Sceptycznie do tego podchodziłam, ale raz, gdy tabletki mi nie pomagały, spróbowałam tego i ...nie wiem, czy pomogło nastawienie, czy faktycznie te ziemniaki ból wyciągnęły....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgubilam  szczeke dzisiaj na przejsciu dla pieszych we wsi...stoje i stoje i stoje i stoje....sznur samochodow ani zaden nawet nie przystanal nawet na moment...w koncu piekne audi srebrne zwalnia....w srodku smaczny chlopak mrugnal do mnie oczkami bryki no to wchodze z uusmiechem na pasy prawie wpatrzona w niego az tu z drugiej strony w predkoscia  zawrotna mignal mi smart...zdzwiona mocno dorze ze przyhamowalam bo bysmy nie pisali juz na forum debil, ...kawalek dalej jakis duzy wagon wysunal sie ze sznureczka ktory czekal az przejde zajechal panu smartowi droge i sie zadzialo....facet wysiadl rosly i duzy jak jego fura ze smarta rowniez wysiadl kots blizej nieokreslony...duzoy facet ciagne tamtego w moja strone a ja jak ta ciura stoje na jezdni i zastanawiam co dalej....zrobil sie korek w obie strony...facet pyta laman niemczyzna czy po polizei dzwonimy a raptem slusz wtracenie swojska brzmiace qwa...i milo powiedzialam do wielkoluda po naszem ze wystarcza mi przeprosiny....komiczne to bylo bo wyminalismy poglady na temat tego idioty ze smarta ktorego nota bene drab trzymal caly czas za kurtek mocno

niekoreslony kierowca smarta musial mnie przeprosic glosem spokojnym trzymany caly czas przez mojego obronce....

szczeka wsadzilam znow na miejsce:szydera:

zatkalo mnie....trafilam na jakies mlodego niemcka ktory chcial mnie przepusci a dwa...rodak zmusil niewiadomokogo do slowa przepraszam.....

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Basiaim napisał:

Może będziesz się śmiać....

Mam koleżankę, która po paskudnych zdrowotnych przejściach nie moze stosowac róznych leków. Często cierpi na bóle głowy.

Ulgę przynosi jej obkładanie czoła plastrami surowego ziemniaka. Gdy zrobią się ciepłe, wymienia. Chwila i ból znika.

Sceptycznie do tego podchodziłam, ale raz, gdy tabletki mi nie pomagały, spróbowałam tego i ...nie wiem, czy pomogło nastawienie, czy faktycznie te ziemniaki ból wyciągnęły....

Poszłam na siłownię.........już jest ok.Przesadzilam z formą:szydera: ale ciężko mi było się powstrzymać pod czujnym okiem trenera:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

zgubilam  szczeke dzisiaj na przejsciu dla pieszych we wsi...stoje i stoje i stoje i stoje....sznur samochodow ani zaden nawet nie przystanal nawet na moment...w koncu piekne audi srebrne zwalnia....w srodku smaczny chlopak mrugnal do mnie oczkami bryki no to wchodze z uusmiechem na pasy prawie wpatrzona w niego az tu z drugiej strony w predkoscia  zawrotna mignal mi smart...zdzwiona mocno dorze ze przyhamowalam bo bysmy nie pisali juz na forum debil, ...kawalek dalej jakis duzy wagon wysunal sie ze sznureczka ktory czekal az przejde zajechal panu smartowi droge i sie zadzialo....facet wysiadl rosly i duzy jak jego fura ze smarta rowniez wysiadl kots blizej nieokreslony...duzoy facet ciagne tamtego w moja strone a ja jak ta ciura stoje na jezdni i zastanawiam co dalej....zrobil sie korek w obie strony...facet pyta laman niemczyzna czy po polizei dzwonimy a raptem slusz wtracenie swojska brzmiace qwa...i milo powiedzialam do wielkoluda po naszem ze wystarcza mi przeprosiny....komiczne to bylo bo wyminalismy poglady na temat tego idioty ze smarta ktorego nota bene drab trzymal caly czas za kurtek mocno

niekoreslony kierowca smarta musial mnie przeprosic glosem spokojnym trzymany caly czas przez mojego obronce....

szczeka wsadzilam znow na miejsce:szydera:

zatkalo mnie....trafilam na jakies mlodego niemcka ktory chcial mnie przepusci a dwa...rodak zmusil niewiadomokogo do slowa przepraszam.....

 

No Ci się upiekło:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Haha dokładnie nawet jak przyplacilam to bólem głowy:haha:

tia...

a ja jutro mam cale 40 minut masazu...cale 40 minut....juz sie ciesze ze bede odprezona wyluzowana i tak co tydzien..

znalazlam fitness z joga ale ceny mnie powalily...za 4 spotkania w miesiacu cale 70 euro wiec dalam sobie na luz...

masaze mam od tranagi zeby jego lucy zdrowa byla jak to sie wyrazil....mile

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no wiesz co w domu zdalam sobie sprawe ze moglo sie skonczyc dla mnie nieciekawie

ale doswiadczenie bezcenne...no i znow medzy bajki mozna wlozyc powiedzenie ze niemcy jezdza baaaardzo kulturalnie

Haha Niemcy na prawdę jeżdżą kulturalnie.Wiesz jak mi ciężko jeździc w Anglii lewą stroną a oni ciągle się spieszą i sa spóźnieni o każdej porze:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

tia...

a ja jutro mam cale 40 minut masazu...cale 40 minut....juz sie ciesze ze bede odprezona wyluzowana i tak co tydzien..

znalazlam fitness z joga ale ceny mnie powalily...za 4 spotkania w miesiacu cale 70 euro wiec dalam sobie na luz...

masaze mam od tranagi zeby jego lucy zdrowa byla jak to sie wyrazil....mile

O widzisz masaż :szydera:hmmm jutro zamiast ćwiczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdołałam się wyrwać ze szponow babki.....A raczej hazardu....:szydera: Była zawiedziona jak zwykle ale cóż....do jutra zapomni....:haha: a swoją drogą to jestem ciekawa ile godzin jeszcze mogłaby grać ? Bo ona jest w jakimś transie lub amoku....:szydera: czasami mam ochotę ją nagrać....boki zrywam ze śmiechu.....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...