Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Heidi napisał:

Witam:dyskusja:. O rety na plotkach przy stole znowu  trójca:d.  Jedna część opiekunek pilnuje kolejki do mrowiska:szydera:. @Baśka powtarzająca się tak rozreklamowała to mrowisko- uzdrowisko, że ja już w NFZ zgłosiłam rezygnację z sanatorium. Zawsze byłam wierna niekonwencjonalnym sposobom uzdrowania.  Druga część opiekunek stoi z lampami oliwnymi przy drodze dzięki temu, że @Grzegorz B udostępnił im swój przydzial światła:mur:. Pytam : kto teraz do opieki  staruszków się weźmie? No kto? I w mrowisku przyjemnie i przy drodze:szydera:

Poopowiadaj mi co tam w świecie piszczy:szydera: plotki jakoś mnie omijajä i nigdy nic nie wiem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

no to sam widzisz..im wieksze aspiracje tym ciezsza choroba dopada...NIEWIADOMONACO:haha:

Moja znajoma patomorfolożka, po sekcji zerowej, czyli nie wyjaśniającej jednoznacznie przyczyny zgonu makroskopowo bez dodatkowych badań mawia: nie miało się jej/jemu na życie :p

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Malina 1 napisał:

12414345_35296511_1698085493580274_7780658445857849344_n.thumb.jpg.291457b10261d4db18863bf4f08a3baf.jpg

fajna z Ciebie sztuka. Uważaj nocą na sowy:haha:.  Same ładne i mądre opiekunki na tym forum:oklaski:

Dlaczego podczas moich podróży busami jeżdżą same bezzębne  szkarady? A wiem: żadna z nich nie jest na naszym forum:haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Co zrobić jak się chce bułeczki jeść i to z masełkiem, to trzeba Heinza niańczyć

otoz to ootz to..ja niekoniecznie ale awokado tez w cenie:haha:

tylko ze narazie poki co 2-3 miesiace i oddech jakies 5-6 tyogdni przynajmniej do polowy kwietnia ale wiesz ..nasi pdp sami wytyczaja nam trase...dzisiaj  sa jutro juz po nich  slad jeno

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grzegorz B napisał:

Moja znajoma patomorfolożka, po sekcji zerowej, czyli nie wyjaśniającej jednoznacznie przyczyny zgonu makroskopowo bez dodatkowych badań mawia: nie miało się jej/jemu na życie :p

Patomorfolog mówisz..to mamy podobnych znajomych:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Zaspałam....:haha: No....w każdym razie tak mi się wydawało, jak oczęta otworzyłam...:szydera: A ja na urlopie jestem....ot skrzywienie...:szydera: Nic to...dojdę do siebie po siorbanku...otrząsnę się z koszmaru....:haha: A teraz chwila prawdy...która dotarła do mnie w ten poniedziałkowy poranek....:haha: Po prostu....na urlopie...czasami....a zwłaszcza dzisiaj...1011886013_dziedobryrannyptaszek.jpg.fee643d4d3f7fd475be7c153591f24e3.jpg...więc może pójdę się z powrotem położyć....:szydera: A potem zejdę na dół i dzień będzie jak co dzień...:haha: A tymczasem....wszystkim życzę miłego poniedziałku....:oklaski:

haslo nie budz rannego ptaszka brzmi conajmniej dwuznacznie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

otoz to ootz to..ja niekoniecznie ale awokado tez w cenie:haha:

tylko ze narazie poki co 2-3 miesiace i oddech jakies 5-6 tyogdni przynajmniej do polowy kwietnia ale wiesz ..nasi pdp sami wytyczaja nam trase...dzisiaj  sa jutro juz po nich  slad jeno

Jasne ja muszę tyrać a póki co, nie jest tu najgorzej. Po Nowym Roku, ale raczej na wiosnę zacznę się rozglądać za zmianą

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, awe59 napisał:

Też nie będę gorsza....A co....?

Face_Change_1538990146996.png

No... warszawianka całą gębą :cmok:. Teraz wiem dlaczego do Warszawy mnie nie ciągnie: bo wszyscy warszawiacy mają czerwone nosy i długie wąsy:szydera:. Ja wolę jednak moje miotły, to one nosza za mnie pajęcze wąsy :oklaski:, a łopatę rozgrzewam podczas pracy do jej czerwoności :szydera:

Śliczna jesteś . Umówisz się ze mną  :szok:?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...